Prijava

Srbi rated best to worst (moj kriterijum je šansa da ćete zajebati za nešto (od najmanje sanse ka najvecoj))

1. rsk: banija
2. rsk: kordun
3. rsk: lika
4. rsk: slavonija
5. bosanska krajina
6. rsk dalmacija
7. ostatak bosne
8. vojvodina: backa
9. vojvodina: banat

Odoh da seksam nastavljam sutra

Е људи, доста предрасуда и општих места. Дајте креативне и занимљиве теме.

Gile pa dobro ti si hrvat iz jagodine, ako bas oces takvi su najgori

Какви такви? Прикривени?

U Srbiji su najveca govna ovi s Kosova, van Srbije mozda CG

Mislim da ima vec tema za ovo

nasisajte mi se srbijanskog kurca

Srbi od najboljih do najgorih:

1) Krug dvojke
2) Ostatak begea

Glupa je tema svakog sličnog tipa jer ne treba generalizovati ništa jer je sve da kažem univerzalno svuda imaš baš dobre i baš loše to je tako svuda ,a znam sigurno da ste usvojili mišljenje na osnovu 2 čoveka koje poznajete

Srbi od najboljih do najgorih:

1) Krug dvojke
2) Ostatak begea

+112

Људи немојте генерализовати сви смо ми људи, али најгори су Црногорци то се зна јер су после Мојковца буквално у сваком догађају и рату били курац. Али немојте генерализовати, а после Цг Бачвани су најгори,
а најбољи су Источна Србија, Западна Србија Косјерић 7 кућа 15 четника, Херцеговина, Ист.Босна, Лика, Горски Котар..ал немојте генерализовати сви су људи осим Београђана

Nastavak od juče, ide deskriptivno. Sad treba da pišem donji deo tabele tj regione u kojima možete biti prejebani od zlog lokalnog stanovništva i nije mi to baš gušt, gore sam lepo pobrojao najbolje srbe a ove sad moram da obrazložim pa ih poredjajte sami. Pišem bez redosleda.

Ali prvo koje nisam juce nabrojao u dobre jer nisam stigao

10. Hercegovci: dobri ljudi

11. Zapadna Srbija bez Šapca i Loznice i okolnih varošica: Ljudi uz drinu, dobri su. I ljudi i žene. Sa obe strane, skidam kapu.

12. Severna Crna Gora i srpska crna gora uopste: dobar narod castan jako
——————————————————

Regioni koje nisam ubacio

Uzice, zlatibor, i dole do granice: 50/50 mislim generalno su dobri ali gde god ima nekog turizma tu ima i govnarluka bilo i bice

Crnogorci primorci: ja skidam kapu mnogima, zive moj san, ali gde god je turizam tu su i secikese neke i jajare sto bi sa izmuljaju za sitne pare

Sumadinci Juznjaci Kosovari Istocnjaci: ne mislim da su losi ljudi mislim da su dobri ali jbg srbijanac je to ima ih jako losih ljudi podlih znaci 50/50

Srem: ne znam da li je neko primetio da sam srem izostavio, to sam nazalost morao jer su macva i srem kroz istoriju cesto bili jedno, a macvani su izuzetno jeben narod tako da moram izdvojiti srem kao malo jebeniji kraj od ostatka ravnice ali svakako volim srem i sremce veliki pozdrav za ovu regiju

Loznica: blizu je bosna ima bosanaca dosta i polutana bosanac=pozitivno tako da ih to vecinom cupa ali ako govorimo o izvornim Jadranima i Loznickim gradskim dizelasima bojim se da su sanse hajmo optimisticno reci 50/50 da naletite na baksuze neke

Beograd krug dvojke: nece te zajebati oni ali cete gledati kao kera sa visine

Beograd getoi: svakako mora osvojiti titulu ovde jbg, najpre ces biti izboden nozem opljackan prebijen. Leglo dilera kockara kamatara lopova prevaranata. Vazi i za Novosadske getoe i sve getoe srbije.

Slag na tortu, jedna specificna pojava na prostoru danasnje srbije, Sabac i Macva (+Pocerina+Posavotamnava).

Ovde imam neverovatnu spojku na malom prostoru:
Šabac= u istoriji pogranični grad, grad trgovaca, nakupaca, boema, kockara, prevaranata, švercera. Šabačka cigan mala, nešto je poput Jatagan male iz Senki, vrlo opasan deo grada, gde su cigani muslimani. Šabac, koliko god kulturni centar Srbije, nažalost takodje i grad kriminala, droge, oružija, kamate, razbojništva. Ako u Šapcu kupujete auto vrlo lako možete biti prejebani.

Pocerina: pocerci su četnici, hajduci, odmetnici. Prgavi ljudi, ponosni, prkosni ali nekad i zlonamerni, zavidni. Ne znam jel postoji površinski manja teritorija koja ima svoju neku pripadnost. Ne vole Macvane. Tvrde da je Sabac pocerski grad a ne Macvanski.

Posavotamnava: rekao bih pitomiji od poceraca. ima neka kakva takva povezanost i trpeljivost izmedju njih. Oni su tamo u svojim Vladimirackim selima i uzivaju.

Macva: Narod izuzetno bogat, a izuzetno škrtz Imam poznanika, prijatelja, dobrih ljudi tamo koji su izuzeci ali moram reci: seljacine jbg, svinjari, pricaju kroz nos, ne misle dobro ni blizoj rodbini, komsijama nikako a dodjosima sve najgore. Ne vole ih Sapcani, drze se Bogatica jer su BĆ tablice predmet sprdje u gradu.

Ima doseljenika iz Krupnja, Ljubovije, Osecine i okolnih sela. Takodje ima Bosanaca a najvise Krajisnika.

Mislim da ljudi ovako otprilike reaguju na odg na pitanje odakle si:

1. Iz Bosne (a mica vidi ga iz bosne dosao jadnicak uteko od medvjeda)
2. Iz Hrvatske (a mica vidi ga utekao od ustasa)
3. Iz Prijepolja (a dusa jadna sirotinjica)
4. Iz Vranje (hehe u vranje nema laganje majke mu ga juznjacke ovaj ce da me slaze nesto)
5. Iz Backe Topole (hehe cika djordje bacvanin hehe baba pilici)
6. Iz Krusevca (ovo neka seljacina)

Za Sabac ima vise varijanti:

1. Ako razgovaras sa nekim iz Mitrovice, Rume, Srema generalno (pozitivna reakcija jer se smatramo svojima)
2. Beograd Novi Sad urbani (jaoo Sabac, obozavamo znamo blizu ste super je bili smo nije sns kod vas lepo je)
3. Beograd Novi Sad stariji, i verovatno sva ostala mesta u srbiji i jugoslaviji (aaa ok. u sebi misli govno sabacko ovaj samo nesto hoce da me izjebe prejebe pokrade i slicno)

sve to lepo, al sta mislis o kovinu?

- Kojim putem se najlakše stiže do Kovina?
- Samo skreneš.

ta dajte molim vas ta nemojte generalizovati ljude pobogu
zaista

а најбољи су Источна Србија

u istocnoj srbiji nije ostalo dovoljno ljudi za jednu fudbalsku ligu, kamoli za bilo kakve generalizacije

не треба генерализовати али најебем вам се козе и јарета , мирдита

BOSANCI NISU SRBI
Prema tome
Najbolji srbi vojvodjani
Zatim crnogorci
zatim beogradjani i onda ovi južno od bga
CG ZA PAR DANA OBJASNI BOSOONCIMA ŠTA ZNAČI BITI SRBIN CRKNITE BOSANSKI NESRBI