Prijava

Ништа севасте кад крене младић неки да те гузи онако незвано ти немој да се опиреш јер је онда то силовање и аутоматски си повећо стопу криминала

sevast bi seo s njim i popricao o tome kako su vekovi opresije i kapitalizam doveli do toga da on krade
ponudio bi ga i cija semenjem

Ahahaha, presretač UBIO!!!

Samo dasubacim da kazem da je cekanje provalnika/agresora da napravi prvi potez i vodi igru dok ti pratis, bukvalno recept za poginuti. Dajes nekom retardu, narkomanu ili sta je vec da odlucuje da li ces ti zivjeti ili ne.

Milion slucajeva gde su zrtve bile poslusne, i na kraju ih opet ubiju, eto onako. Cak je bilo i onih gde napadac ode, pa se vrati za par minuta, nadje ovog i ubije ga, predomislio se u medjuvremenu jbg.

Zivot nije film, ostavite hipi liberalna sranja za internet.

ovo sa "ubijanjem na posedu i prodjes bez icega" je manje vise mit. ako u americi nekog navuces pa ga ubijes sa namerom kuci, i to dokazu, ices u zatvor, isto kao sto i kod nas ili bilo gde, ako ti neko udje u kucu sa oruzjem pa ga ubijes u mraku cekicem ili pistoljem za koji imas dozvolu neces da ides u zatvor. jebote, pa zakon prati malo zdrav razum upickumaterinu.
kako god da okrenes proci ces kroz sud.

"I own-a my propertah" je posledica neceg drugog, malo sustinskijeg, a to je da si ti vlasnik svog poseda i kao takav na njemu imas veca ovlascenja nego drzava. kod nekih drugih zemalja, recimo kod srbije to nije tako.
za ubijanje je slicno, al recimo ako bi naso naftu u dvoristu, u americi bi bio vlasnik tog izvora, u jugoslaviji ne bi. tu je razlika.
isto, kad prave put, zgrade, nema isterivanja tek tako sa poseda.

pa brate naravno da ćeš da robijaš ako si navukao nekog da dođe pa mu presudiš i to se dokaže u procesu, ubistvo s predumišljajem čisto ko suza.

kao sto i kod nas ili bilo gde, ako ti neko udje u kucu sa oruzjem pa ga ubijes u mraku cekicem ili pistoljem za koji imas dozvolu neces da ides u zatvor

ipak mislim da ćeš da robijaš neko vreme, po našem zakonu ti ne smeš ni vaspitnu provalniku u svojoj kući da lupiš, jer ako te tuži, odgovaraćeš. Da ne pričam sad o teškom premlaćivanju ili ubistvu i to opravdanom. Stvarno je jebeno ako nemaš svedoka, a i onda te očekuju određene sankcije, kućni pritvor, uslovna, otvaranje dosijea (za ovo nisam siguran, ali mislim da te ubacuju ipak u sistem)

Kod nas ne smijes provalnika ni mrko pogledati

Ako ga upucas 29 puta u grudi onda ti ne gine zatvor, i ovde i svuda. Ako ga upucas jednom i ubijes, izbeci ces zatvor u americi instant, ovde uz muku. Tako nekako ja to vidim.

Svi vi koji me sprdate da bih seo s provalnikom na kafu i cekao da me guzi ste glupi ko kurac i niste ni skontali sta sam rekao. Toliko od mene

Mislim da je to zbog broja u tvom nadimku pa te ne shvataju ozbiljno.
'95. godište za neke još uvek ima 16 godina.
Tako da, šta se sad drkaš ko da još uvek imaš sweet 16

ih šta biste tek meni rekli :D sevast mator za mene

Imaš ovde i ove mlađe ako si takvih afiniteta
Samo ženskih nema više :(

ni moderatora da brišu spem

Da, da ovi likovi što upadaju na gajbe penzionerima pa ih vezuju i biju dok ne krepaju ili dok ne kažu gde drže pare to rade jer se plaše da će ih deka roknuti lovačkom puškom. Uplašene duše.

ovu teoriju o tome kako kazne moraju biti srazmerne pocinjenom delu upravo iz ovih razloga koje sam naveo je prvi izneo Tomas Mor u "Utopiji", tamo opisuje kako su seljaci koji su ostajali bez nadnice od fedualaca morali ili da prose, ili da se bave kriminalom. Pa kad je Henri VIII poceo malo da sece glave cak i za sitne kradje da bi uveo red i mir, a kao posledicu je dobio jos vise kriminala, jer se ljudima vise isplatilo da kad nekog opljackaju (a prinudjeni su, jer ce inace crci od gladi, jbg takvo vreme bilo), da ga i ubiju, jer tako uklanjaju bar jednog svedoka, a za ubistvo i sitnu kradju je bila ista kazna - smrt.

Pri tom ti je jako loša logika. Država je sekla glave, ne ljudi u samoodbrani i to je dovelo do većeg porasta krmninala.
Šta misliš ko je bolje prolazio u Henrijevo vreme, putnik koji je isao goloruk ili onaj sa mačem za poijasom? Da sam ja neki od tih pljačkaša sigurno bi skapirao da je manji rizik da napadnem ovog golorukog.
Niko ne priča ovde o kazni nego o pravu da se braniš, odnosno da se zaštitiš. Niko ne kaže tipa država treba da strelja probalnike, koj ti je kurac? Ali ako si napadnut treba da se branis. A da se štiite prava napadača je imbecilno.

liberali najgori ljudi bukvalno

I gde je sad ostanite kod kuce?
Do juce je bilo vaznija ekonomija i profit od ljudskih zivota, sram te bilo što izlaziš iz kuće, sad je ajde svi na proteste, jebo socijalnu distancu, sram te bilo što sediš kući.

smells like liberal in here