Prijava

mora ovde negde da se umetne i ekološki problem i njegove posledice po društvo u jednačinu, ne vidim da to iko spominje, a imaće velik uticaj na budućnost čovečanstva

čista voda, hrana, obnovljiva energija na prvom mestu, tu nam je potrebno veliko otkriće ako mislimo da se ne porokamo svi kao u mad maxu za par desetina godina

upravljanje otpadom isto važna tema itd.

Ja bataljujem cigare i vraćam se prirodi i pravim vrednostima, možda se zaposlim u luna parku

ono sto me plasi je sto nije

https://sociable.co/technology/terence-mckenna-ai/

In other words, if AI is product of our imagination and creativity and it passes the Turing test, then like the theory that consciousness creates reality, the very act of observing and believing that an AI is conscious would make it so.

Nema veze neću više da traćim ni svoje ni vaše vreme kad se neke stvari otkriju uvek možete da se vratite na moje postove za reference.
Edit: Terens je takođe dao jednostavno rešenje za pitanje primarne svesti, a to je da naučnici ni dan danas ne mogu da objasne kako mi svojevoljno skupimo i ispružimo šaku, naravno daju ceo niz opisa šta se sa mozgom dešava i kako se signali šalju u šaku, ali ne mogu da objasne taj "svojevoljno" deo. Odgovor je da svest vlada materijom i oni to nikada neće priznati.

LJ U B I S H A
U
B
I
SH
A

Daj nemoj me zajebavati više, pričaš mi o nekoj svesti, pre pet dana čovek mi se potpisuje palcem u birački spisak, de leba ti

Nemam više komentara mislim da sam dovoljno piskarao pustiću vas da blejite ja ću da se pečem na suncu bio sam danas u Bournemouthu na plaži rekordne vrućine ovde

Jel ideš na tekme AFC Bournemoutha, baciš tiket neki od 20 funti u Vilijam Hilu? Ili se praviš Englez

Jel drkaš levom rukom, sve po propisima..?

trajfors sad se i kurčiš a :p ja sam se isto sunčao ali protiv svoje volje u podgorici, pakao...

Imaju li zivotinjice svest

Svasta nesto se sprema.

Bas je simptomaticno da kad god neko uzme da se proserava o prirodi svesti, singularitetu i tako nekim ultra apstraktnim filozofskim temama, nekako se uvek ispostavi da je neka narkomancina raspala koja se obrazuje na jutjubu. Ozbiljno znam bar 5 ljudi ne uključujući velikog mislioca današnjice triforcea, borca protiv vakcina, gravitacija, zdravog razuma i ljudi gustera

Bukvalno nikad nećeš videti ostvarenu osobu da sere tako nesto a da mu to nije struka nego sve neki besposlicari ili ljudi sa dead end poslovima bez neke perspektive u životu. Druze uzmi radi na sebi i napravi nesto od života, mani se debilisanja i singulariteta i ljudi gustera I mrtvih beba, a u kurac vise

Isti tipovi i gledaju u sunce i drže paleo dijete i i piju kombuhu, da mi date sliku sa 5 ljudi da izaberem ko je triforce na keca bi ga izvalio kurac na panj dajem

Morao sam da guglam konbuhu jebeno haha

Gambi, za sve ovo je karakteristican visak vremena :)
Nije to uvek lose, treba samo covek da ume kvalitetno da se dosadjuje, sto i nije bas lako danas.

kad smo kod futurizma, treba se vezbati to. mislim da ko nauci da se kvalitetno dosadjuje imace dosta prednosti u buducem drustvu od onog ko to ne ume, fokusira se na zadatke, vredan je i misli da iskljucivo svojim ulozenim trudom doprinosi drustvu. a kad ne treba trud, onda trazi druge stvari da radi dobro ono sto zna a ne uci ono sto ne zna.
znam, nepravedno je.