Prijava

"Noseći masku čuvate druge" je najpodmuklija moguća parola iz sezone 2020. - 2021. Možda čak bljutavija i od one "Ne morate vakcinisati svu decu, samo onu koja hoćete da prežive". Ono budi govno prema sebi, jedi džank fud, puši makedonski laki strajk i gutaj bendžose boli me tuki, ali nemoj mene da ugrožavaš (i čovek kaže da da, nisam govno, evo saću šta me košta).

Ne da ne kenjamo - 80% ljudi je nosilo masku da ih ne bi lupili po džepu (u suprotnom nosili bi je i danas), dok se 80% takodje vakcinisalo kako bi mogli da putuju u Paraliju ili crnogorsko primorje (ili dobili 3000, zavisi koga šta loži). To nam je jasno svima naravno. I ti ljudi treba pod ključ prvi, ako ništa drugo, jer su govna i licemeri.

Alo jel to onda znači da treba da je nose svi 24/7 ili samo zaraženi?

Uvališe vam dakle i kinesku i američku kurčinu o istom trošku :D

A ruska? Je l titi ruska ili i na nju mora treća doza nečega? Ako mora treća mora i četvrta jbg, to je razumljivo. Ne znam kako će rusofili to podneti sreće mi.

raspravljate se s pogresnim covekom, ja sam vec rekao da sam za to da vam se dopusti da se ne vakcinisete bez ikakvih ogranicenja u pogledu kretanja, dostupnosti usluga, putovanja, itd

jedino sto bih stavio je da, nakon kampanje vakcinacije, u slucaju opterecenosti zdravstvenog sistema, ne-kovid pacijenti imaju prednost, te da vam se vaccina ubrizgava u dupe ako krenete da kmecite za njom

mislim da je vise nego fer, ali nazalost nemam nikakvu politicku moc

Sevast mislim da bi to rešilo sve naše probleme, a to nije cilj jbg

Ne znam gde ćeš više naći ljudi za preopterećenost sistema:

- masa se već vakcinisala
- masa je već preležala
- neki su već nažalost pomrli.

Ti koji su preopteretili zdravstvo su potrošili žetone i nema sad opet. S druge strane, bilo bi onda ok da se od nevakcinisanih ne izdvaja keš za finansiranje zdravstva, pošto im svejedno ne bi ništa garantovalo, a zašto da leče druge kad im taj novac može zatrebati za privatnog lekara. Po svemu sudeći to je jedno 65% gradjana. Zamisli ukineš 65% novca za ionako obogaljeno zdravstvo, pa Zapata ne bi imao ni za spačeka.

Mada i zdravstveni radnici i lekari su ispali ubedljivo najveće pizde u celoj ovoj situaciji. Bacili ih da rade po 25 sati dnevno, gurnuli ih na prvu liniju fonta bez najosnovnijeg materijala, obezvredili im život bukvalno, pomrlo ih preko 100, nazivali ih lažovima, čak ih i hapsili. I umesto da ti ljudi poruše sve pred sobom - jok mori, napisali nekakvu peticiju, dvaput prdnuli i to je to. I sad nekom treba da bude žao što će i ove zime da prolaze kroz istu golgotu sa istim epilogom.

gde je zapata da vidi ovo haha

Mada i zdravstveni radnici i lekari su ispali ubedljivo najveće pizde u celoj ovoj situaciji.

A šta, nisu? Dobro nisu veći od nazovi kriznog štaba i policije, al tu su negde. Imali su ubedljivo najviše razloga da se pobune oko bilo čega a nisu ni pisnuli. Preko 100 kolega ti umre (realno mogli su da sačuvaju bar 70 da su bili normalni), preko 100 porodica zavijenih u crno, niko živi nije odgovarao zbog toga i ti jebeno ćutiš i dalje, znajući da ćeš se opet naći u istoj situaciji...Zdravstvo je, što se tiče etike i medjuljudskih odnosa već dugo apsolutna katastrofa, maltretira te jadne lekare ko i kako stigne - ali ovde su zakazali skroz. Posle kad izadju na neki protest češaće se po glavi zašto ih niko ne podržava, kao i obično.

realno mogli su da sačuvaju bar 70 da su bili normalni

sta je po tvom misljenju trebalo uraditi da ih sacuvaju?

Зар неко стварно верује да је Запата доктор и да је спасио било кога, лол

Da imaju adekvatan broj medicinskog osoblja i svu neophodnu opremu za rad sa pacijentima (sem respiratora naravno). Ljudi nisu imali ni maske i rukavice najobičnije, a kamoli neke tamo zavoje, infuzije...To nije problem od juče već rezultat dugogodišnjeg nemara i bahatosti, koji su sada stigli na naplatu. Da smo se sa ovim govnima izborili još tipa 2016. kad je već bilo krajnje vreme, kontam da bi dobar broj nastradalih imao realne šanse da preživi. Ovako trpimo svi, što je negde i fer.

Deer God
Зар неко стварно верује да је Запата доктор и да је спасио било кога, лол

Jeste brt

Pacifik je velik, najveći, veći i jači i od Rusije. I opija me svojim lepotom, zavodi me. Pacifik je prepička koja mi se nabacuje, Evropa je skrndelj baba koju sam pedalirao i zaboravio. I ovaj forum me svakodnevno podseća koliko moram da budem zahvalan što nisam u tom vašem glibu, u toj vukojebini.

Jeste brt

Онда нам је здравство у већем курцу него што је ико могао да замисли.

Лик је висио на Вукајлији 24/7, на конкретна питања није имао одговоре већ само кењао нешто типа "ех не смем да вам откривам", свако предвиђање је потпуно промашио, ал оно важније од свега, потпуно је психички нестабилан, пре пар месеци је писао о јебеним бодљикавим жицама, па после скренуо пажњу на Ејдуса ваљда да га људи не би трпали, у онаквом стању не можеш добити посао ни као ноћни чувар а камоли да одлучујеш о људским животима.

Просечан аутомеханичар зна више о корони од њега, ако такви стварно раде по болницама, не треба ићи у исте макар се сви погушили од короне

Ljudi nisu imali ni maske i rukavice najobičnije, a kamoli neke tamo zavoje, infuzije...

pa kukate kako maske ne vrede kurcu, a sad kazes da su lekari pomrli jer nisu imali maske

JUST IN - CDC has added 6,000 new death reports in VAERS following #COVID19 vaccinations in the US. Total deaths have more than doubled compared to the last week.

VAERS numbers are updated weekly. The CDC has not yet commented on whether this very high jump, compared to previous weeks, is due to a backlog or actual reported cases last week.

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/safety/adverse-events.html

@disclosetv

pa kukate kako maske ne vrede kurcu, a sad kazes da su lekari pomrli jer nisu imali maske

To nisam ja rekao samo nemoj da svaljuješ na mene

Lekari sve i da su pomrli to je bilo zbog stresova koje su svakodnevno doživljavali, stres 24/7 može da ti sjebe imunitet ono baš baš