Prijava

Znam da si sizofrenicar i da ti se prividjaju stvari ali mozda ti bude jasno da ja nisam obozavatelj politicara niti sam za zakljucavanje i slicno.

Zakljucavanja ce i biti bas zbog vas poremecenih antivaksera.

Potpuno svejedno, ideš pod ključ zajedno sa njima. Ničim nisi doprineo, sem možda ponekim kratkim performansom na kakvoj mreži ili portalu blica, n1 ili drugog tabloida. Što je svakako zanemarljiv učinak. Znali smo da je većina mera bezumna, znali smo takodje i da je okončanje mera bezumno, kao i bakljade po krovovima, puštanje sa razglasa hejhej djilase vrati pare jebem li ti mamicu krvavu u pičku ja...Znamo i to da je svaka odluka nelegitimna, jer je sama vlast nelegitimna, jer su izbori bili nelegitimni. Sve smo to znali, i svejedno nas je na ulice izašlo 1 - 1.5% da se kao zauzimamo za neka prava. 99% dakle odobrava bezumlje koje se nad njim sprovodi, što je opet sasvim u redu, jer ovo je demokratska zemlja i ljudi imaju ustavom zagarantovano pravo da sebe doživljavaju kao doktore nauka, iako su kreteni.

E pa mi sto smo se vakcinisali smo doprineli tome da se ublaze mere,ali nazalost zbog vas poremecenih antivaksera ce se pogorsati.

Baš zbog vas poremećenih morona koji zaista i veruju da će zaključavanja biti zbog nevakcinisanih, i treba da bude zaključavanja i vraćanja potpuno istih mera kao i prošle zime. Ja bih ih doduše i pooštrio no ne pitam se ništa oko svega toga - svejedno, ne sumnjam da me V neće razočarati, kao što me nije razočarao ni prošle godine. Dobio sam dve fine i unosne opklade sa naivnim ljudima poput tebe.

Da su svi vakcinisani,mera ne bi ni bilo.

Molim bezumnike i ravnozemljaše koji se nisu vakcinisali da to obave što pre, kako bismo zaštitili vakcinisanog Hotul efendiju od bolesti protiv koje se već dva puta vakcinisao.

Pa ako je jasno kako onda nije zakljucavanje zbog poremecenih antivaksera,debilcino?

Pošto su sada definitvno i ozvaničili da Kineska vakcina najmanje štiti, polako se ide na to da se svako vakciniše sa MRNA vakcinom. Austrija na primer priznaje kinesku vakcinu, ali samo za ulaz u državu - sa njom ne možeš da ulaziš u kafane, hotele, restorane, muzeje, teretane i slično.
Tako da ti je skoro beskorisna za turističke svrhe.

Neće ovo prestati dok se "svi" ne zaštitimo u potpunosti a to je "jedino moguće" Mrna vakcinama koje su efikasne i do 99% i sigurno suzbijaju i "buduće sojeve" koji postoje zbog poremećenih antivaksera.

Možda će i samo jedna doza ili treća dopunska doza Fajzera biti dovoljna da "pandemija stane" i da ukrotimo "nove sojeve".

Tako da Hotulijane, ipak ćeš morati da primiš ove vakcine što štite 98%. Znam da ti je bilo svejedno kad si primao Kineza, ali vidiš nauka kaže da nije. A pošto si ti čovek od nauke, gledaj da to obaviš što pre.

Nemoj ništa da se plašiš, neželjenih reakcija je jako malo a benefiti su znatno veći od neželjenih reakcija.
Ne obraćaj pažnju na poremećene antivaksere koji hoće da destabilizuju normalan narod sa onim snimcima neželjenih reakcija.
Sigurno su teorije zavera jer su vakcine civilizacijska tekovina i veoma su bezbedne.

Ljudi koji su se čuvali na sve moguće načine fasovali su virus jednako kao i bilo ko drugi.

Na osnovu kojih tacno podataka iznosis ovu tvrdnju? Imas preciznu statistiku, zvanicne podatke? Meni su se tri clana porodice zarazila koronom, niko se nije cuvao ni 5% koliko bi trebalo. Ja se nisam zarazio, cuvao sam se prosecno. Ne spominjem to kao bog zna kakav dokaz, suvise je mali uzorak, ali hocu da kazem da cak i moje neposredno iskustvo govori u prilog tome da nije isto cuvati se i ne. Evo bas bih voleo da mi ukazes na podatke koji pokazuju da su ljudi koji su se cuvali u istoj meri fasovali virus ko i svi drugi.

Za mene je čuvati se od virusa = izaći na sunce, svež vazduh pojesti nekog luka, paradajza, voćku itd.
Ovo danas sve kontra jbt ostani unutri živi u strahu bodi se eksperimentima šta sam propustio?

Ovo danas sve kontra jbt ostani unutri živi u strahu bodi se eksperimentima šta sam propustio?

Sta znam, mozda to da se virus prenosi s osobe na osobu, zbog cega je u Aziji nosenje maski u gradskom prevozu poznata stvar jos od pre korone? A mozda i to da se i kod nas, takodje pre korone, povremeno pomerali zimski raspusti i odlagala nastava zbog sezone gripa?

Pa prenosi se kako god okreneš s maskom ili bez, maska kurca ne štiti jbt mislim da smo to gradivo već prešli

Jedino što maska radi jeste da štiti druge ljude od tebe u slučaju kada si ti zaražen, a i tada je svega 60 - 70% efektivna

Na osnovu toga što poznajem podosta ljudi koji su se zaista uzorno vladali, i svejedno su se pozaražavali. Što je svakako normalno jer, i da nemaš kontakt sa kešom (a imaš) ljudi pipaju sve što stignu oko tebe i nema šanse da se sačuvaš. U aprilu prošle godine sam pisao da ćemo se svi do jednog pre ili kasnije neminovno zaraziti, potraži ako te ne mrzi. Podatke ne mogu da ti nadjem jer je takvo istraživanje, naravno, nemoguće. Otkud znaš da se nisi zarazio i preležao u hodu, bez simptoma? Koliko se sećam, u jednom trenutku su tvrdili da 40% neće osetiti nikakve simptome (suluda ideja, al nije jedina).

E da - kako sad ljudima kojima si već uvalio ono kinesko djubre možeš da uvališ i neko drugo? Čitava frka ispala kad su onom dedi dali dve različite. Šta sad, nije više problem nikakav? Ne znam rodjaci, sumnjivo to meni. Sad će izgubiti i dobar deo onih koji su uzeli kineza pod parolom - to je stara metoda i samo na nju pristajem, ovo novo neću.

Jedino što maska radi jeste da štiti druge ljude od tebe u slučaju kada si ti zaražen, a i tada je svega 60 - 70% efektivna

pa kako onda mozes da kazes da kurcu ne vredi? upravo si rekao da za 60-70% smanjuje sansu da zarazis druge ako je nosis

Ne stvarno, nije valda da ćete se vi kinezi sad vakcinisati još nečim? Može zeneka? Ili je bolje ukombinovati je sa starom dobrom fajzarom? Idem da vidim šta kaže lepota i zdravlje.

Pa moraće, nauka je to Melk. Egzaktni podaci i tu nema diskusije. Samo bi se poremećeni antivakseri tu nešto bunili. Normalan svet će naravno primiti i MRNA jer to jedino zaista pruža zaštitu.