Prijava

Ovi stvarno poverovali da sam se vakcinisao. Svašta

Nije bitno dal si primio, to je tvoja stvar.
Bilo bi lepo ovo sto sam gore naveo

LP

daju nazive dozama hahahh
ja bi ovu nazvao treca sreca a cetvrtu jednostavno-UDARAC.da li si primio udarac?da naravno.pozdav laktovima
sto daju nazive kad ce ljudi da se vakcinisu na svakih pet meseci dokle god traje korona..ustvari pretpostavljam sto daju nazive da ljudi imaju osecaj kao da se apgrejduju.treca, peta doza zvuci prosto i nece da mami ljude a kad izadje neka tetrax, neki ce da budu u fazonu uu tetrax ovo mora da je vrh zastita

Sad ću još morati da kačim potvrdu da se nisam vakcinisao, šta sve neću doživeti.

Melkijades, prilozi potvrdu da nisi fufica!?

Kako su ti žena i deca dokoni čoveče? Šta ćeš ovde u pola dva noću, kakve su to provokacije?

Nego je l zapaža neko paradoks da se virusa pribojavaju samo oni već vakcinisani?

Ti mora da si teoretičar zavere.

Eno ih.

Na ravnoj ploči.

off: na sajtu sam manje-više aktivan skoro 9 godina, ne pamtim da sam ikad ikog zamrzeo kao ovog holutul9 ili kako već za tako kratko vreme, svaki jebeni komentar koji ostavi, pogađa u ganglije.. tačno mogu da zamislim tu iritantnu facu, sa sve iritantnijim i na granici autističnim ponašanjem..

p.s. da se ogradim, jebe mi se i za vaksere i za antivaksere

Taj hotjul je dr. Karmajnov dupli.

nema razloga za strah.samo kroz ishranu jacati imunitet.,beli luk obavezno da se jede.ko moze da ubaci i fizicku aktivnost taj je na konju.

Hahahah stojickm pokrece da vukajlija

V A S K R S A V A
A
S
K
R
S
A
V
A

Takvi moroni poput random lika su bili hrana gomili autora lol. Dali su smisao sajtu i neizmernu kolicinu popisavanja ahahah

Što negde i ne deluje kao iznenadjenje.

Taj hotjul je dr. Karmajnov dupli

Šta se desilo, zaboravio pass oriđiđi naloga ahahah

Takvi moroni poput random lika su bili hrana gomili autora lol. Dali su smisao sajtu i neizmernu kolicinu popisavanja ahahah

ma jasno sve, ali ovaj mentol nekako odudara od svih drugih idiota.. nekako, ne zaslužuje da se po njemu piša, više onako, da uzmeš neki pijuk i da ga čukaš po glavi

ma jasno sve, ali ovaj mentol nekako odudara od svih drugih idiota.. nekako, ne zaslužuje da se po njemu piša, više onako, da uzmeš neki pijuk i da ga čukaš po glavi

To je šarlatanski odgovor, čeka se mišljenje struke.

Meni srce puno jer je Zapata priznao da mu je to dupli. Zamisli da negde tamo u stvarnom svetu postoji biće poput hotula koje ide naokolo i nešto predstavlja. Mislim postoji, postoje mnogi, ali to ne znači da nam treba još i taj jedan.

Labokv je top.
Opstao je na forumu bez definicija i nemudrih komentara.
Sa tema o filmovima gde je bio TOP migrirao je chak i na zdravstvene teme.

SHTA BI BILO DA JE

V A K C I N I S A N
A
K
C
I
N
I
S
A
N

Mudro nevakcinisan!!!

Nego kad smo već kod struke - jebeš mi sve ako Zapatu nismo bar jednom videli na tv-u kako daje neke smernice i preporuke u cilju suzbijanja zaraze. Možda je čak i deo štaba, poput one njuške Šeklera.