Prijava

Zapata FTW

Ajmo aplauz zapati, pičke smo jer ne prepoznajemo trud.

Doktor je najveca civilizacijska tekovina koja je spasila najveci broj ljudi u istoriji tako jer im je receno da sprovode uvek istu metodu putem sprica

NAUKA
A
U
K
A

Dobro i ti si daun ali nisi kao ona niza bica sa predhodne strane koji pripadaju u nekoj tegli.
Pa naravno da se treba verovati nauci cemu drugom da se veruje nego najboljim naucnima,ne mozemo mi da proucavamo sami sigurno,a sto se tice prodavanja fora zar nije bolje verovati naucnicima nego nekim supcima sa interneta ili kome vec verujes?

Melkore daune nije houltu zapata nego si utripovao jer si glup, procitaj tu sekciju ponovo pa ces videti

Pa naravno da se treba verovati nauci cemu drugom da se veruje nego najboljim naucnima,

Najboljim naučnicima sa televizije istomišljenicima. Samo njima.
Jer ne bi izlazili u javnost da nemaju šta pametno da kažu.

Lol Hoult jebeni Zap ahhaa ne lupetaj pls

Pa i vrapci znaju da je moj jedini dupli bio Dominic de Coco i moj jedini pokušaj trola istovremeno, sa otvaranjem teme gde bodrimo košarkašku repku Španije. Svi znamo kako se to završilo.

https://ibb.co/Q6yMCRK

VACCINE KILLS 5 PEOPLE FOR EACH COVID LIFE SAVED.

ITS OVER.

source:
Vaccines and Related Biological Products Advisory Committee – 9/17/2021
U.S. Food and Drug Administration
https://youtube.com/watch?t=15684&v=WFph7-6t34M

Dobro jutro dragi prijatelji, ovo ovde je poslednji put da nešto kačim al sad ozb
Srećan rad

DAUNE GLUPI NIJE VAKCINA UBILA PETORO LJUDI VEĆ ZBOG SPAŠAVANJA JEDNOG PACIJENTA SA KOVIDOM UMRE 5 LJUDI JER ZBOG TOG SA KOVIDOM NISU IMALI PRISTUP LEČENJU. IDI LEČI SE DAUNE

Ja kad hocu da me niko ne razume, razmisljam i govorim na italijanskom. Ciao, ragazzi

K U R C A B A K A V E C E R A L A
U
R
C
A

B
A
K
A

V
E
C
E
R
A
L
A

Misle da sam Zapatin dupli jer smo obojica za vakcine LOL,kakvi jednocelijski organizmi i njihov nacin razmisljanja.

pogledao avatar autora pro-past i sada mi se jede burek sa sirom. Problem je što se već prže neke ribe i krompir, sve od priloga ful.

Не кажем да је ово што је Трифорс окачио тачно, треба времена да се испроверавају тврдње, али ово

NIJE VAKCINA UBILA PETORO LJUDI VEĆ ZBOG SPAŠAVANJA JEDNOG PACIJENTA SA KOVIDOM UMRE 5 LJUDI JER ZBOG TOG SA KOVIDOM NISU IMALI PRISTUP LEČENJU

је измишљено у секунди, лик експлицитно говори "vaccine related deaths", и за цело време његовог укључења нема ниједне речи о лечењу или другим болестима.

Мислим види се из авиона да ово неки ретард спамује са дуплог, па није ни битно, ал је прелоше, стратимир ниво "троловања"

Moja frizerka stavila na izlog da se obavezno skine maska pre ulaska xd
Takođe, objasnila mi je zašto je retrogardni Merkur opasan