Prijava

Daniel de rosi dominira

Sudeći prema mainstream papagajima ovo govno je nemoguće iskoreniti bez vakcinacije 70% populacije. Zapravo bi trebalo 95% ali ajde.

Kada se prestane pisati o koroni u medijima, odnosno kada sve prestane a bude aktuelno nešto drugo, da li ce se vakcina ponovo svrstati u prvi red kao majka zaštitnica koja je sprečila toliko života u milionima da se ne izgube!?

https://nova.rs/vesti/drustvo/ovo-su-najveci-antivakseri-medju-lekarima/

Treba zahvaliti i ovakvim tupavcima što negativnom promocijom zapravo olakšavaju drugom mišjenju da nađe svoj put.

Jbt koji k, primiš triple combo u razmaku par meseci i opet se zaraziš i emituješ a sve staje, prestaje sa snimanjem seta sve aktivnosti se prekidaju.

Z A Š T I T A
A
Š
T
I
T
A

edit: da nije primila bustera bila bi na respiratoru i najverovatnije umrla.

Sinoć se čuo sa kumelom, živi u Sidneju već nekih 11-12 godina. Eskivirao zeneku koliko god je mogao (tamo samo nju nude, fajzera ako i ima dobijaju ga džindžeri). Slošilo mu se, ležao u bolnici dva dana, i dalje diše otežano i stalno mu je zima. Za uzvrat je dobio golu kurčinu, pošto svejedno ne sme napolje za vreme policijskog časa. Kaže da za nejtiv Australijance sve to baš i ne važi i njima je labavo, ali naše, Libance, Turke...Urnišu. Što je negde i razumljivo.

Random vaxer moron:
Odlično je što je imao reakciju (inficirao se).
Sada će stvoriti antitela i spasiti mnoge živote, ali i svoj. Ok je i ako bude širio dalje jer je to slabija varijanta pa će se tako još mnogi spasiti. Višestruka korist.

Australija je trenutno najveći logor.

Ako ne naučimo da komuniciramo medjusobno mi vax i vi vax, to će biti gore od svake upale pluća i gore od svakog zatvaranja. Stvaraju se takve podele u narodu da se sve više bojim nasilja koje bi moglo da eksplodira.

Antivax ljude ne smeš da nazivaš tupavcima, neobrazovanima, q-idiotima, teoretičarima zavere (iako su svi gorepomenuti antivax, to je mali procenat). Ljudi se ili plaše neželjenih dejstava vakcine, ili postavljaju validna pitanja: ako vakcina ne štiti da se zarazim, ako ima i vakcinisanih na respiratorima, ako opet mora da nosim masku iako sam vax, koji kurac? To samo moron može da okarakteriše kao nelegitimno pitanje. Samo pro-vax moron, frakcija koja se javlja polako, kojoj je cin vakcinacije bio virtue signaling i zamena za ličnost. Takvih je na tviteru milion.

Ja sam odabrao da se vakcinišem, jer iz mog iskustva, broj teško obolelih mladih vakcinisanih je zaista, zaista minimalan. Odabrao sam da nosim masku, jer vakcina ne štiti od zaražavanja, te noseći je, smatram da ću uneti manju količinu virusa, što je, takođe faktor. Uz uzimanje suplemenata i izbegavanje zatvorenih prostorija to je način borbe protiv ove nesreće, koju sam ja odabrao. Ključna reč je "odabrao", ako je neko odabrao suprotno, nije sotona, nije mi neprijatelj, nije za gulag. Al nemoj ni on za mene da misli da sam poslušnik, čipovan, institucionalizovan, otrovan.

Ako je neko odabrao da se ne vakciniše, a nosi masku, izbegava svadbe od milion ljud, drzi distancu, pazi se i "poštuje" virus, takvog uopšte od sebe vakcinisanog ne razlikujem. Ako neko neće ni to, molim lepo, ja smatram da to radi na svoju štetu, ali opet ga ne bih okarakterisao kao državnog neprijatelja.

Neko će da napiše, drugačije si pisao zapata, apsolutno jesam, nije ista situacija sad i pre godinu dana, kao što neće biti za godinu. Neću slepo ničeg da se držim, ako situacija diktira drugačije

Ako ne naučimo da komuniciramo medjusobno mi vax i vi vax, to će biti gore od svake upale pluća i gore od svakog zatvaranja. Stvaraju se takve podele u narodu da se sve više bojim nasilja koje bi moglo da eksplodira.

Svi su do pre 15god bili provax, nije se postavljalo pitanje jer se slepo verovalo u medicinske floskule, kao i nekad u religijske (ako ne ideš u crkvu nećeš ići u raj aka civilizacijska tekovina koja je...).
Sada su suštinski problematični "struci" ovi koji postavljaju pitanja i svi redom su antivaxeri po defaultu i prva asocija je da su antivaxeri u stvari ravnozemljaši i primitivni moroni, sa ciljem stvorena histerija ne bi li se široke narodne mase održale poslušnima i zaglupljenima.

Siže priče je da vaxeri prilagode ponošanje iz izbezumljenog jednoumlja do otvorenih očiju, ali teško, jer kada se to desi u velikoj meri proradi sumnja i počnu da se interesuje za druge stavove. Naravno da na obe strane ima degenerika ali pritisak ide od vaxera.

Dakle, prvo je postojao vaxer koji je postavljanjem pitanja postao antivaxer za one koji su i dalje vaxeri.

Inače, ok stav oko ovog ostalog. Pošten.

Jasno, no Trajfors je pre više od godinu dana recimo pisao o tome kako će se razvijati situacija - da će ljudi primati i više od dve doze, izdavaće se kovid pasoši itd. Dobio je od tada 10.000 napušavanja kurcem i ni jedno izvinjenje.

"Ako ne naučimo da komuniciramo medjusobno mi vax i vi vax" reče čovek i napravi podelu. Ne volimo se i ne slažemo ali moramo se trpeti i poštovati, jer je korisnije i bezbolnije da saradjujemo nego da se sukobljavamo. Hrvatska - Srbija status otprilike :)

Čuj strepi čovek od podela - pa dobro Zapata jebemu jarko, a šta si mislio čemu sve ovo? Pa gde ćeš bolje od podele? Šta misliš da je Broz slučajno usred Beograda formirao dva fudbalska kluba a ne jedan ili tri? Pogledaj Ameriku na šta liči danas, naročito nakon poslednjih izbora - komšije ne razgovaraju jedni sa drugima, očevi sa decom, sever i jug se preziru kako nisu poslednjih 100 godina a Trampovi glasači likuju nad tim što su Bajdenovi ispali budale, iako su i jedni i drugi ispali budale i nalaze se u istoj bulji. Zemlja se podelila gotovo nepovratno, sve zbog dvojice senilnih staraca koji su jednom nogom već u grobu.

U ovom slučaju, podela je daleko perfidnija i maestralno je sprovedena, iako nije ništa novo - u zadnjih 70-80 godina usavršila se do maksimuma:

Jedino što ti Melk misliš da je ovo neka orkestrirana podela koju prave mastermajndovi iza kulisa, dok ja mislim da je ovo organska podela nastala prirodnim tokom događaja u prethodnih godinu i po dana.

Dve grupe ljudi - vakcinisani i nevakcinisani. Obe se sastoje od obrazovanih i visprenih ljudi koji manje ili više razmišljaju, i od totalno glupavih, ostrašćenih provaksera i antivaksera (zgodni termini). Jedni su razboriti, drugi krajnje nerazumni i potencijalno opasni. Šta je potrebno učiniti?

- Dati jednima privilegije (vakcinisani). Jedni će pristati jer veruju kadrovima, drugi kako bi mogli da putuju, treći iz straha itd. Ali to je nedovoljno jer

- vakcinisani Zapata i nevakcinisani ja uvek možemo da nadjemo zajednički jezik (napušavaćemo s kurcem do mile volje i svejedno se nećemo pobiti, naprotiv). Kako je čovek pre svega prilagodljivo biće, avaksi će se snaći - otići na sela, vidjati jedni druge preko bašte, razmenjivati hranu...I biti srećni jer se odupiru nepravdi i čak nisu sami. Dakle ne valja, moraš na sledeći korak:

- oduzimanje privilegija privilegovanim, jer su neprivilegovani napravili opšte sranje. Jeste, odlični ste, razumni, uzorni, dobri...Ali šta vredi kad je stoka totalno neuračunljiva, jebiga moramo pod ključ, svi. Da su se i ovi vakcinisali virus bi oslabio i ovo bi odavno bila prošlost - ovako mutira, ljudi umiru, čak i vakcinisani, uzmite četvrtu dozu itd.

I sad ti vidi - dve godine ludila, pucaš, i mentalno i finansijski, sve si učinio da ovo prodje, igraš po svim pravilima...I opet moraš da sediš u kući zbog budala. Dete ti ne ide u školu, žena ne može da radi onlajn u pekari, niko ne dolazi kod tebe da mu popraviš kola jer ne može jebiga.

E tu je već plodno tle za staro dobro ultranasilje.

Zapata pa svaka podela je na prvi pogled organska - arijevci i Jevreji, Srbi pravoslavci kraljevina i Hrvati katolici ustaša zločinci...Prirodno je da se braniš od onih koji te ugrožavaju, ako ne sebe a ono ženu i decu, koga ćeš ako nećeš njih. Zbog mene antivaksera dete ti maši godinu u čkoli, propada ti posao, ne možeš u park da prošetaš kuče - ne zato što ja branim neka prava već sam jebeni ostatak 18. veka, ravnozemljaš, sebično, samoživo govno koje tera neki inat. Pa druže ne da ćeš da mi zabarikadiraš vrata od gajbe nego ćeš da me iznabadaš ako otškrinem i pitam komšija šta to radiš.

Антиваксери, 5г завере, завере о чиповима и сл, су у овој причи исто што и Драган Ђилас. У пракси готово да не постоје, ни они ни њихови следбеници, али главна машина за пропаганду ће њима да припише апсолутно сваког ко неће да бенд тхе кнее и без поговора слуша шта му се каже, до толико апсурдног нивоа, да по одређеним причама звуче као једна од најјачих фракција на планети

Naravno, strah od komunista u Americi (kasnije zamenjen strahom od terorista) je vrlo dobar primer za to. Šta ti da radiš kad neka budala sedne za volan i zgazi 12 ljudi na ulici? Kako da se braniš? Kome da veruješ? Internetu? Veruješ institucijama, jasno, jer tu su da te štite, a ti si upravo shvatio koliko tvoj život zapravo nije u tvojim rukama i zato ovima aminuješ sve - samo da zaštite poredak, civilizaciju, nevine...Od nekih tamo zlikovaca.

E da, još ću malo smaram - ovo bi Zap trebalo svakako da pročitaš, možda si doduše i upoznat. Naime, početkom sedamdesetih, u nemogućnosti da objasni djacima kako to da su nacisti zaista dozvolili sebi da budu do te mere izmanipulisani i počine onakve zločine, jedan profesor je, iz zajebancije, napravio sebi armiju od par stotina sledbenika od kojih bi mnogi učinili bilo šta za njega i organizaciju. I sve to za manje od nedelju dana...https://en.wikipedia.org/wiki/The_Third_Wave_(experiment)