Prijava

Još na pvt treba sa tobom da razgovaram, ajde beži u kurac

Ja moram Zapu dam koment jer sam sei scimao da uđem spiku i nije me odjebao iako je imao prezir, nije skotina nabedjena koja neće da shvati. Za indoktrinirane ljude naukom ja skidam kapu

Zap najbolje zna kakve su mu kolege sa kakvim degenima ima posla

Nije, dobar je Zap naravno ali je lekar, kao što je pandur uvek pandur jbg iako je ljudina. Tako da i Zap zna da svašta ne valja i svačega se gadi i ne odobrava, ali čuva čopor jbg.

I Nestor je lekar.

Melk Sevast poslo PVT mojne jedeš govna šta je pisao???????????????

Sevaste šalji meni PVT

Kuka na mene jadno čeljade.

ŽIVEO FORUM KAO NEKAD

Caro odrodiće se porodica od tebe, idi spavaj, trebaš ljudima jbg.

Video sam Sosa danas.

Cara da ti iskreno kažem, ne mogu da poštujem antivaxxere ni milimetar, niti da vodim ikakvu ozbiljnu diskusiju sa njima. Stari mi je bio antivax, gledao svakakvo smeće po youtubeu. Gledao je Fox News, Newsmax i OANN, tj, legla desničarskih propagandista i teoretičara zavjera u Americi, gdje i živimo. Jedno vrijeme je pratio Alex Jonesa i ostale debile. Ispirao je sopstveni mozak ne znajući da to radi. Konstantno smo bitke vodili.

Na kraju je morao da se vakciniše zbog posla. Dva mjeseca poslije toga se ubio jer je mislio da su mu dali nešto drugo osim vakcine. Moja majka je isto primila vakcinu zajedno sa njim u istoj prostoriji. Ona kaže da je on tada imao halucinacije. Poslije vakcinisanja je mislio da nije isti čovjek. Ne šalim se. Oduzeo je sebi život početkom Jula.

Antivax stav je za mene kolektivna društvena bolest. Indoktrinacija putem širenja dezinformacija od strane ljudi koji izigravaju eksperte i boluju od Dunning Krueger sindroma. Zakopao sam oca zbog tih iracionalnih antivax nebuloza i to ne bih zaželio nikome.

Na kraju morao da se vakciniše zbog posla :D

Pardon, greška. To bih zaželio samo Melkijadesu i nikom više.

A nisam video da je čovek nažalost preminuo, oprosti. Nečitki su ti postovi, odustanem posle dva reda.

Da, očigledno je do mene a ne do toga što si brzoplet.

Au sad sam pročitao, izvini zaista. Nećeš verovati ali imali smo gotovo istu situaciju.

Mogu da prihvatim izvinjenje. Život je previše kratak.

Moja greška, to svejedno ne mogu da povučem. Ali interpretirao si stvari na krajnje pogrešan način - antivakserstvo je jedno, kritičko mišljenje nešto sasvim drugo. Ljudi padaju na teorije zavera i njuejdžizam, nažalost, i pojedinci vrlo dobro zaradjuju na mnogima od njih - takodje nažalost. Ali govoriti da je čovek, koji se do te mere bojao vakcinacije da je dospeo do toga da ima haludže - otišao da je primi kako bi sačuvao nekakav posao, je nenormalno samo po sebi. Oprosti što o ovome govorim na ovako direktan i neposredan način, razumem naravno da si ga voleo i da ti je bio drag, i da je situacija koja je iz toga proistekla u najmanju ruku čudovišna i paklena. I sami smo prošli kroz nešto dosta slično, ali ne mogu o tome da govorim sa tobom na forumu, izlišno je i neuputno.