Prijava

Zašto ne spavate a prošlo 3? S kim vi živite, ko vas trpi jbt?

Ovo mora da definišem jebeš mi sve

Slobodan si kada ne odabereš. NIsi slobodan kada se prilagodiš.

Pa to je moj potpis pička mu materina, šta ja radim ovde svi ovi meseci :D Zapato razočaravaš me bro.

Za vas konje je sve teorija zavere, a kada se desi skvičite ko pičke

Melkiesque- kad ničim ne doprineseš diskusiji, ne budeš ni komični predah, a nikog ni ne iznerviraš. Jednostavno, čorba, koja ima dovoljan broj ključnih reči da bude na toj temi, a pritom je istovremeno i ništa.

nemoj ga terati da prilagođava IQ razgovoru s tobom, tek će onda da se prosere

Jbt kako mi drago da kad dođem ovde jebeno forum zaživi, kao nekad, i onda napušavate nekog da je gljiva.

PUŠITE MI KURAC

Ejdus je gljiva, od tog stava ni pedalj ne mrdam.

Za vas konje je sve teorija zavere, a kada se desi skvičite ko pičke

nije brt, ti nisi teoretičar zavere, trifors jeste doduše

ti si samo skeptičan, što je prirodna i često poželjna ljudska odlika, samo život tera da donosiš odluke i onda kada nemaš 100% dokaza i argumenata koje bi voleo da imaš, a u ovom konkretnom slučaju teško da će to ikada biti slučaj

Zap bro, ja sam avax ti vax, mržnja tešk hejt ja balkanifno ti rts cel švajcarska televizija melk treće oko, gamby u norveskoj KAKO DALJE

nije brt, ti nisi teoretičar zavere, trifors jeste doduše

ti si samo skeptičan, što je prirodna i često poželjna ljudska odlika, samo život tera da donosiš odluke i onda kada nemaš 100% dokaza i argumenata koje bi voleo da imaš, a u ovom konkretnom slučaju teško da će to ikada biti slučaj

Misliš na one scene kada nećeš da budeš građanin 4og reda, ajde mojne jedeš gomna bezveze

Pa mi smo old breed, i pored svih razlika znamo puls ovog sajta, šta prolazi šta ne. Ja ne bi definisao upravo melka a da ga ne volim. Za pečurke nemam vremena.

Sevaste kako te zovu u kući brt? Garant mu dupe pomeraju na svakom koraku, mora u radnju svaki čas jer je jedini vakcinisan. Jbt ako uvedu ove propusnice pa ti si ugasio rodjače :D

Zap, pišao si po meni pandan 2 defke 2 lika sa sad smo braća. Me zajebavaš?

Melkijades
Sevaste kako te zovu u kući brt? Garant mu dupe pomeraju na svakom koraku, mora u radnju svaki čas jer je jedini vakcinisan. Jbt ako uvedu ove propusnice pa ti si ugasio rodjače :D

Imaće razlog kupe nadzemni kineski bazen NEINFICARN!!!!

Sevaste kako te zovu u kući brt? Garant mu dupe pomeraju na svakom koraku, mora u radnju svaki čas jer je jedini vakcinisan. Jbt ako uvedu ove propusnice pa ti si ugasio rodjače :D

proveri pvt

Aste se raspisali dok sam igrao pes 6 (najbolji pes ikad sig), ko će čita sve ove stranice sad :@

Sve su to bili udarci iznad pojasa, dragi caro.

Zap, većam rekao šta sam imao. Iskreno mislio sam biće krajnja moron situacija, svaka čast na kraju eto to je moj koment. Jesi zadrt i ne priznaješ da si pička, ali kada vidiš ipak skontaš!!! Za tvoje dobro jel.

I ja tebe volim Zapato, od samog početka si mi u eliti Trouble - Kafka - Zmia - Torazulu.