Prijava

Kako volim kad neku pečurku ovde polijemo govnima pa ne sme da priviri. Sledeći je del boj srpski.

Jbg jače je od njega, malo pederski što sam napisao da je on al koji k da se blamiram jelte

edit: ipak viši cilj je post, da se vidi a pošto je ostao na dnu da ga ponovimo

https://www.youtube.com/watch?v=ntBIjadr6ug&ab_channel=K1Televizija

Na stranu šta mislim o kovid propusnicama, ako su neminovnost, i ako negde mora da se pocne, medicinski fakultet se nameće kao pionir tih stvari

Slažem se, ja bih prvo vakcinisao sve političare jer su najveći propagatori, zatim sve lekare i javnu upravu tj sve koji dobijaju platu iz budžeta. Zaštitio bih njih jer su najkorisniji i najpotrebniji društvu.

Od budućih lekara ipak mora da se krene kako bi kasnije bili nemilosrdni prema stadu, a ovi koji odustanu pa ni ne treba da budu lekari. Koji će im kurac nevakcinisani lekari, nije u skladu sa SZO strategijom.

Upravo tako, ako jedeš govna, jedeš do kraja

Pa jeste, ali problem je što ne jedeš.

Niko ne spominje obaveznu vakcinaciju za ulazak u skupštinu recimo, niti covid prpousnicu na glasanju...niti izbore u sred pandemije jelte

Lekari, a i svi ostali su usrana kategorija jer zapravo sve je kako politika hoće odnosno mora. Lekari se ne pitaju ništa, mogu samo da sprovode agendu ili da padnu u nesvest.

Samo je bitno da pečurka ne sme da priviri

Не знам шта се радило, ал нек се настави, решите нас још стратимира и српског дел боја

Кад модови очигледно хватају зјале и дркају

Korona korona korona tri korone penal

To što je Ejdus Shroomjak mu samo daje na kredibilitetu Zapata, igraš se sa bićem iz četvrte dimenzije koje nas bukvalno gleda u slow motionu kako polako evoluiramo u njega

Ejdus pušta hife kroz Zapov beli mantil!!!

Tvoja evolucija iz NPC u classic Wojaka mu je posebno intrigantna

jbt aj nemoj na Valsinabrovskom, moše to jednostavnije.
To što imam tastaturu ispred sebe ne znači da sam noob (polupana štreberčina NJIIIII rezona Celt)

edit: skonto sam

Sta jednostavnije, ovo sam oplakao

igraš se sa bićem iz četvrte dimenzije koje nas bukvalno gleda u slow motionu kako polako evoluiramo u njega

NPC u jebenog wojaka koji k

Vracaj Ejdusovu sliku!

Kako poremeceni antivakseri drkaju male kurceve jedni drugima.