Prijava

Četvoro lekara nisu struka, slušajmo struku. Ovoj ni Zapata ne bi dao vakcinu..

Struka govori da svi treba da se vakcinišu onoliko koliko struka to kaže.

Struka ne govori da ne treba da se vakciniše.

ima lekara koji su sve samo ne strucni.ne verujem da tih cetvoro znaju nesto sto ostali ne znaju niti da ovi drugi znaju nesto.pojma oni nemaju o vakcini.ja se oslanjam na ono sto kazu ljudi koji su se vakcinisali i k oje dobro poznajem.vecina su se pokajali.kaze mi jedan prijatelj da nije vise isti covek kakav je bio pre vakcinacije, pitam ga sto. kaze poceo da zaboravlja stvari i da se oseca stalno lose malaksalo bezvoljno turobno cesto place nocu

nama da posalju secernu vodu u ampulama kao vakcinu ovi nasi ce da kazu.hmm vidi se napredak u izradi.vakcina je bezbedna i efikasna 97 od sto.

torlak verifikovao

ko voli da se kocka sa zivotom neka se vakcinise nemam nista protiv

Torlak je od sebe sačuvao još samo naziv inače :) To odavno nije ni promil onoga što je bilo pre tipa 30 godina, kada smo petovalentne vakcine izvozili u pola sveta.

Ne stvarno fascinantan mi je ovaj stepen opranosti - četvoro lekara ti kaže nemoj ženo idupizdumaterinu, no nema veze ideš dalje, šta znaju bolidi. Da taj peti nije rekao u redu, zavrni sestro rukav, pitanje je koliko njih bi je još odbilo.

Čak bi i hotul odustao posle trećeg odbijanja.

Hotul ne bi odbio jer nije daun

Hahaha, ej Melk ali najgore je sto ovakve vesti prolaze kod ljudi, to je ono kad covek ubedi sebe u nesto, nema mu pomoci:)

Melk, a osetiš li se malo jadno kad te najbedniji i najnapušavaniji lik u istoriji sajta idealizuje, deifikuje i želi da budete drugari zauvek :)

Ni slučajno. Osetim se prilično začudjeno kad dobar deo ljudi na sajtu sebe doživljava kao normalnije, razumnije, pristojnije i inteligentnije ljude od Stratimira ili Trajforsa (za šta ni u kom slučaju nemaju valjane razloge), no zbog toga, u prvom redu, i visim ovde.

To što ljudi svoje neuroze, traume i nedostatke manifestuju na manje direktan i neposredan način, ne znači da su one manje prisutne i opasne - naprotiv, ljudi su samo društveno podnošljiviji i izazivaju manje toga negativnog u glavama ostalih. Stratimir to vrlo dobro zna i uvidja koliko je zapravo licemerno ponašati se na takav način što većina, naravno, odbacuje. Činjenica da imaš 30+ godina i da si 11 od njih (dakle trećinu vrlo kvalitetnog vremena) proveo na ovom sajtu, koji ti ne donosi nikakva zadovoljstva ni koristi niti te može učiniti boljim, razlog je, samo po sebi, da preduzmeš ozbiljne zahvate na sebi. To što nešto predstavljaš u društvu ili zaradjuješ ne znam koliko novca ne menja tu činjenicu, naprotiv - uglednih i naročito cenjenih ljudi koji imaju ozbiljne nedostatke i kompenzuju ih na različite načine, bilo je i biće na pretek.

Ahahahah druzi se sa stratimirom hahahah

Parafraziram lika iz jedne velike farmaceutske evropske kuce, pricao mi je kako se testiraju novi lekovi i vakcine

1. Prvi krug - Afrika i Indija, potplate se doktori lokalni da daju lekove bez pristanka pacijenata. Ako crnje i indusi prezive i nema vecih kontraindikacija, ide se na drugi krug.

2. Drugi krug - ista prica kao prvi, samo u latinskoj i juznoj americi.

3. Treci krug - belci u americkim i drugim zatvorima. Beo covek, ali psiho-fizicki nije u situaciji slobodnog coveka.

4. Cetvrti krug - Mi. Balkan. Isto na kvarno. Njegove reci - smatramo vas dovoljno slicnim Evropljanima da mozete sluziti kao poslednja karika do razvijenog coveka.

Ako mi prodjemo, zvanicna testiranja u razvijenim drzavama kod belaca volontera. I onda prodaja.

Hahaha, ej Melk

o je ono kad covek ubedi sebe u nesto, nema mu pomoci:)

EJ

M E L K
E
L
K

:)

aahahahahahahahahahhahaahah, stratimir nije sam hahahahahahhahaah

M E L K

žuto sam pustio od srećice ahahah