Prijava

Pipač hleba, nemoj biti krezav majku mu.

Takvi komentari na temu vakcinacije nisu dobrodošli.

Svaki put kada posumnjaš u bilo šta vezano za vakcine automatski ispadne po jedan zub. Krene od jedinica.

Realno ni ja nisam mislio da otresem stratu, prvo se ložio da zajedno nastupimo da

T R O L U J E M O

al kad sam ga oladio i stavio na mesto degenerika (gde i pripada) onda je krenuo da peni kao pobesnela kujica (što i jeste).

Ja sam dobar sa melkom, melk je dobar sa stratom, ja i strata smo drugari.

Ovo sam i ja isto primetio bas htedoh da napisem. Svako ko je primio taj otrov od vakcine u telo, vise nije isti covek. Cesto zaboravljaju, bezvoljni su, sjebani nekako

Meni je prirodno da se slazem sa nekim ko je apsolutno u pravu odnosno Melkijades bez obzira na okolnosti, nazovi to hrabroscu ili definicijom nezavisnog misljenja, a to je okrepljujuce i isceljujuce, sa tim da je potrebno videti dalje od obora da bi to shvatio.

U slučaju da sam Fauči stane pred kamere i zvanično izjavi kako ljude špricaju govnima iz prostog razloga što ih smatraju bubašvabama,

- Indijanci i Afrikanci bi rekli da znamo, to smo i mi mogli da vam kažemo
- Latinosi bi zauzeli sličan podanički stav
- zatvorenici bi tražili po dva boksa cigara u ime odštete
- Srbi bi bili ponosni i čak srećni jer ih smatraju višom rasom u odnosu na Indijce, Pakistance i Kamerunce (i to čak zvanično ej, Vučić bi stao pred kamere da se hvali kako smo u vreme žutih bili u rangu Meksikanaca a vidi nas sad)
- ostatak Evrope bi pucao od ponosa jer su ljudi i dalje iznad sve druge gulije

Pa zar nismo Melk? Danas je realnost da u Srbiji koja ne prasta i koja ce zbog toga zauvek siromasna, imas:
- Autoputeve koji se grade jedan za drugim
- Fabrike stalno nicu takodje u kontinuitetu
- Plate od 70-100k
- Uskoro oba tima u LS
- i jos puno toga...

Avanzovali smo kao nacija sa nivoa trecih zemalja c podkategorije. A sve to zahvaljujuci jednom coveku

I posle zbog čega toliki ljudi na respiratorima, evo ne znam sreće mi https://www.facebook.com/AdminSerbia/videos/593358705445417

Pitanje jesu li respiratori bas zaista tolika nuzda kod pacijenata, ili ih samo prikljuce jer eto. Bez obzira, ne verujem u ovu prevaru

- Kako da povecamo broj pacijenata na respiratoru?
- Prikljucite vise pacijenata na respiratore.

U slučaju da sam Fauči stane pred kamere i zvanično izjavi kako ljude špricaju govnima iz prostog razloga što ih smatraju bubašvabama,

- Drzava da joj vakcinisani vrate 3000

Mislim da ću da se prijavim za fajzera

Da bila bi fora da ljudi vraćaju tih 3000

Ej Melk,

hoće biti kovid propusnica, sve više najavljuju?
Hoće li ovi naši bar malo da ispoštuju da bude kao u razvijenim zemljama ili ćemo ostati primitivni

:)

(svi mamo pravo na Melka)

Hahahaha ko zna. Trenutno teško pošto su u kampanji i sad treba trošiti lovu na druge stvari. Ako uzmu izbore, a hoće naravno, i ako ih ljudi ne budu linčovali - pokušaće naravno na svaki način. To i KiM su mu obaveza, hteo ili ne. A nema gde da beži neobavljenog posla :D Jebeno mu je, vidiš da niko drugi neće na vlast da odradi to za njega, moraće se jebe kako zna i ume.

Pitanje je formulisano da se vidi da te bas boli kurac za sadrzaj odgovora jer ti svejedno neces mrdati iz Iloka:)

Ama zasto bi ga iko lincovao ako sve radi po zakonu i Ustavu koji je donet pre njegovog dolaska na vlast. Po tom istom zakonu i Ustavu, on taj linc moze i da spreci. Batina ima dva kraja:)

Melkijades - kada si indiferentan, isključivo forumaška korektnost

Melkor - kada ga znaš ali ga tretiraš kao vaxera

Melk - Melk, milk, silk, kada ti je drag, kada si dobar sa njim, kada ti odgovara na pitanja kada te razume.
Kada ti je drug.

Ej Melk
:)

*antivaxera ja se debelo izvinjavam

Predugacko je i zamorno pisati svaki put Melkijades. Mozda samo M u buduce.