Prijava

I onda mi još najveći debilizam napravimo izgovarajući VW kao “ve-ve”.

Čuo sam jednog bosančera kako kaže fau ve. Zajebano.
Kae fau ve

Omikron se ne zove džaba tako. U gračkom alfabetu imaju dva slova o, pa su htjeli da ih razlikuju:

o-mikron (malo o) i o-mega (veliko o).

Šta je onda u pitanju, sublimirana poruka da je virus toliko uznapredovao da je počeo da brblja.

Siže kad Melk nabada Zapa argumentima vs nije završio faks radi kod zeta lololololololo

https://youtu.be/6L37cXCn9gU

Eh a sta bi ona prica 99% ljudi u bolnicama su nevakcinisani. Avaksi su i u to sumnjali i bejahu u pravu.

Samo doktori i struka je ovde omasila jedno 90 posto prognoza a opet bez ikakvih posledica.

Jer oni su struka...

Samo doktori i struka je ovde omasila jedno 90 posto prognoza

Где је оних преосталих 10% погођених? Ја се нешто не сећам.

Осим ако не рачунаш оне бејзик неодређене изјаве типа "умираће људи"

Šta ćemo kad ostanemo bez alfabeta

Bilo bi prilično zapravo preći na kinesku azbuku

rekao si to već 30 puta

kao i sve ostalo na ovoj temi.

Pa slušajte me onda deco moja.

Mora da se ponavlja.
Sa mainstream talasa toliko zvoni propaganda da je dovoljno da average polusvesno bice provede par sati i evo ga, izmanipulisan.

Za sada je ocigledno da je cca 50% hipnotisano.

Bilo bi prilično zapravo preći na kinesku azbuku

SZO preskače Xi da ne bi slučajno doveli svog gazdu u nezgodnu poziciju, čisto sumnjam da žele bilo šta China related da asociraju s virusima i mutagenima

Za sada je ocigledno da je cca 50% hipnotisano.

Ja kao optimista volim da verujem da je ta brojka manja, samo srpski inat ne dozvoljava ovima što su prozivali na sve strane dok su bili u transu da se izjasne da nisu više hipnotisani stoga glume zombije da ne ispadnu bednici.
50% hipnotisano od čega 80% pseudohipnotisano lololo

ova tema je iz obicnih proseravanja prerasla u meta-proseravanja, ko fejsbuk.

Da, kada kazem 50% treba razumeti da su iz straha ili interesa primili doze bar njih 30%.

Ostali su izlapeli penzosi i teski nabedjenici u nauku i slicna mainstream govna

https://ibb.co/Bcjv80Y
Treba naći sliku nekog mikropenisa i zalepiti je ovako isto iznad lololo
Fanfekt: Omicron može biti anagram za moronic