Prijava

koliko smaraju o vakcinama antivaxeri :)
Uplašili se da neki farmako - mafijaš ne zgrne dolare, rešio Milisav da radije rikne od korone nego da diša iz Fajzera na jahti ne postane 2 dolara bogatiji. Onako isfrustriran direktor Fajzera na krstarenju što nema kišobrančić za koktel - samo za to nije bilo para, oooo jebem te Milisave kako ću sad da pijem koktel nema mi kišobrana, naviko sam jbg... A milisav se cereka na kiseoniku - e pij bez kišobrančića, prc.

Niko nikad:

Pipač: Antivakseri ne žele da prime vakcinu jer misle da će tako sjebati Wall Street

Ovaj kanal je suvo zlato za schizopostove btw

Mi avaxi sustinski cekamo vozila na kiseonik jer nema sanse da tamo nekom tajkunu damo pare da bi presli 100km.

Lobotomirani level maloumnog vaxerskog plicak argumentovanja.

Youll be turned into zombie je kljucna rec

Ovaj pipač gori od Hotula samo rijetko šta postuje

Kad kazem gori od hotula, ne mislim kao ličnost nego po fanatičnom zastupanju jedne strane

Al te fore kao nece da se vakcinisu jer su culi koje pare obrcu je bas teska fejkara.
Tu je negde na nivou ne smeju plase se igle.

Ali je ipak iznad sve su to ravnozemljasi ali ispod pecinari srednji vek nisu za nauku pobice i sebe i nas.

Pa što nećemo onda?

Sto se hotula tice u pitanju je osoba sporijih kognitivnih sposobnosti, tesko ususkana u mediokritetskom tripu al na najnizoj lestvici. On ne otkriva i ne saznaje zasto su vakcine dobre, njemu su rekli.

Level konzument pinka reality/rts vesti u 8/n1 istina.

Naravno hotul je nebitan, hotula su mase.

Pa što nećemo onda?

Kao da ti neko ponudi da ides free na udaljenu destinaciju sumnjivim avionom, jos te nagovara da uzmes a o smestaju ti prica bajke a slika nigde a od tebe trazi saglasnost da nije odgovoran za posledice.

Imam takav neki filing. Zabrinem se kada mi svi redom zele dobro. Neko bi rekao da sam sjeban.

*Da ne kazem ide toliko daleko da me uverava da ako ja ne odem upropasticu zivote hiljadama koji bi mogli da dozive srecu i blagostanje. Ossetis se krivim ako ne zapalis jbt

Pa što nećemo onda?

pa zbog gEnSkE tErApIjE smokljo jebemu, jel trifors demonstrirao da od vaccine mos da oslepis, jeste, jos je covek 30 linkova iskopirao, sta tu ima vise da se diskutuje

Čuj što nećemo, pa zato što smo konačno došli u situaciju da u odnosu na švapske, britanske, holandske, danske...Robove budemo aristokratija. Zna švabo vrlo dobro čemu sve to vodi i da je primio 2-3 boce ne jer u nešto veruje, već kako bi sačuvao to malo privilegija što ih je stekao zalaganjem i crnačkim radom. Istina je da se zapravo sveo na nivo nahranjenog i ušuškanog roba, što mu naravno ne prija, no svejedno tvrdoglavo brani nametnuti poredak jer mu ponos ne dozvoljava drugačije. Prosečni džindžer, budući kolonizovan (jer zna kako kolonijalizam izgleda i funkcioniše) motri sa čežnjom na nazadne balkance koji, nevakcinisani, mogu i na stadion i u kafanu, i na partijski skup ako im se baš ide, i niko ih ništa ne pita. Za većinu Evrope, trenutno, mi smo bastion slobode i demokratije. Lepo je što nas za promenu preziru zbog toga a ne zato što smo sirotinja.

Random vakcina = kineska brusilica kupljena preko aliekspresa.

Ja se nekako nadam da omikron daje blažu sliku. Čak mislim da je i delta malo, ne previše, slabija od originala

Aj realno svi mi što nismo cijepljeni da napišemo po koji lični razlog zašto je to tako.
Ja:
1. Mrzi me
2. Preležo sam
3. Ako postoji makar 0.0000000000000000000000000000000000000000000001% šansa da je trifors u pravu ne želim da poduzmem taj rizik

Kad kazem gori od hotula, ne mislim kao ličnost nego po fanatičnom zastupanju jedne strane

A antivakseri,Cara i ekipa bas posmatraju iz svih uglova LOL

konačno došli u situaciju da u odnosu na švapske, britanske, holandske, danske...Robove budemo aristokratija

Za random hotula ovo je teska teorije zavere.
Nauceno tako da smo mi rob a zapad gosn coek u bilo kojoj situaciji.

Da ga vidi u govnima umazanog rekli bi mi nikada ne bi znali tako temeljno da uradimo posao.