Prijava

Sevast razlikuj rusofile antivaksere i klasicne global antivaksere.

Ne budi povrsan hehe

U ovom slučaju bi to što ne vredi kurcu zapravo trebalo da spašava živote znači bilo bi i dalje 0.001% šanse da se umre od korone ali ne bi bilo nimalo šanse da se umre od vakcine

Ovo sto Melk fura pricu a ranije pizdarije ne postoje je teski fejk.

Pravi avax ne preisputuje samo kovid vakcine, on preispituje sve vakcine.

Avax sumnja u samu sustinu vestacke tvorevine zvane vakcina.
Sam pronalazac je zrtvovao svoje dete a na tim nacelima pociva celokupna dogma.

Vec sam ranije napisao, ja likujem u ovoj situaciji jer prava dece su prepustena degenericnim roditeljima i lekarima mediokritetima u szo kampanji koja je dugo prisutna.

Deca nemaju mogucnost da izaberu.

Zato mi je milo da se przi i guzica degenerika koji laganini decu spricaji da bi dobi vtic upis u skolu bla bla. Tako da sto se mene tice obavezna za sve pod hitno, tek tad mozak krene da radi.

Kristina ocigledno ima savesnog lekara, a ne kao Aguero.

Ni djoka koka se nije vakcinisao. Najveci trenutni srbin avax novak lolo

NoVac DjoKovid

Bas tripujem da nole deci daje mmr sine moras da primis to da steknemo imunitet krda. Necu te hraniti organskim glutenom moras da budes imunizovan zajebi prirodu.

Kada budemo na jahti mozda nam inficiras nasu pudlicu. Nema zajebancije.
Kako svi tako i ti. Mrs na mmr.

Tru fakt vakcinacija je sirotinjska tekovina

Dzaba i 100 gren slemova i stanovi u marbelji kad si kosovar i zoves gocu trzan posle prvog vimbledona da ti peva ispred skupstine ko ispod satre + vrv najgadnija familija posle av i mitrovica i jako mi je drago sto propada jer je na sve to antivakser koji se usro ko picka

u kom smislu propada brt, umalo uzo sva 4 gren slema ove sezone, a i finansijski je najuspesniji prebacivac loptice svih vremena

Nole propast, antipropaganda tenisa i civilizacije.

Federer je zakon. Nas fedex

u kom smislu propada brt, umalo uzo sva 4 gren slema ove sezone

Dzaba i 100 gren slemova

Džaba sve kad neće da se šprica. Džaba doktorima svi fakulteti, disertacije, praksa kad su glupi jer neće da zavrnu rukav. Džaba automehaničarima svo znanje da ti oprave Opel Corsu kad su nemači pojma koji propadaju jer su antivakseri.

I Kristijanu Ronaldu džaba sve propo je ko žeton

Dzaba bilo konja vranih, po livadi razigranih...

Elem, udjoh da mahnem Pliduu, lijepo te vidjeti opet medju zivima na forumu o/

Propada jer zbog svog stava o vakcini nece igrati na ao, za sada samo na ao a za par meseci verujem da nece igrati vise nigde jer je POREMECENI ANTIVAKSER

Propo jer će biti upamćen u istoriji kao neko ko je stavio svoje telo na prvo mesto. Jeste li čuli vi pro choice manijaci mrzitelji baba i deda i ravnozemljaši, sačuvajte svoj obraz dok još možete svojevoljno da se bocnete, nije to to ako vas trpaju u koncentracioni logor. Što uopšte izbijati državi pare iz džepa za takve projekte sad kad je ekonomija na izmaku kontrole

Ja bas je luzer sto ne prihvata imbecilne mere.

Jbg average beskicmenjak to ne kapira, kad bi za 3000 dao glas a za sendvic otisao na miting i dve crvene.

Cara zarobljen u 2010