Prijava

https://brandnewtube.com/watch/loudspeakers-appearing-all-over-towns-hugo-talks-lockdown_yM9QeixX6QLvoBS.html

U Ajndhovenu i Irskoj poceli sa stavljanjem razglasa koji podseca narod na nosenje maski i opasnost koja stalno vreba.
Celt to sigurno nisi procitao u tim naucnim radovima koje si citao?

Čitajući neobjavljene naučne radove, zaboravio si one objavljene. A u tim si naučnim radovima mogao da pročitaš da je pastir bio i više puta napušavani veliki debil Vukajlije, Ejdus.

U Kini je bilo moćnije, kakav kurac razglas.

Izleti dronče pišti vrišti stavljaj masku žutooki. I prati te do kuće, ako ne staviš spizdi ti kosu do glave.

https://www.youtube.com/watch?v=HMLjbaFOTIM&ab_channel=FRANCE24English

to neki pajser iz gradske uprave dosao do genijalne ideje da stavi zvucnike po ulici i smara ljude.kao sto stavljaju obavestenja pored fontana-voda iz fontane nije za pice.samo fali da na kontejnerima pise hrana iz kontejnera nije za jelo.za kineze treba da izmisle onu ogrlicu koja ekspolodira i raznese glavu ako prekrsis neko pravilo

Ne gaziti travu

To ima samo u nasim parkivima, jer trava se gleda

Nemoj na travnjak jebem ti sveca, imas betoncinu tamo

Kina već živi 2038. dok smo mi još u '21.

Haha majku jebali, al treba ih pustiti da vidimo dokle mogu ići sa ovom kontrolom u kini samo im ne dozvoliti da zavladaju svijetom to bi bila distopija in a nutshell

Kinezi su model kako bi trebali svi.
To je neka sprega nuake i discipline kako bi svet trebao da izgleda, kao u video igri.

Danas cuo dalja poznanica ima aritmije mesec ipo dana ne ide na posao. Lekari istrazuju sta se desava, trenutno sumnjaju na koksaki.

Vakcinisala se pre 2,3 meseca da bi mogla da ide u italiju. Fajzerom.

Ne moram napisati da ranije nije imala takve probleme.

kina je odavno distopija sto se drzavne kontrole tice, guglajte social credit system china

zanima me jedna stvar, pitanje prevashodno za antivaksere: kako gledate na putina i sputnjik vakcinu? jel su putin i rusija isto deo globalistickog plana? ako ne, sto se ne vakcinisete njom, ona kolko sam shvatio nije mrna

Svi kojima szo upravlja, komanduje i odredjuju su deo globalistickog plana ofc

Putin je utopija.
Rusija nema svoju vlast isto kao sto je nema ni srbija.

Samo nama odavde to deluje jako mocno pa pustamo vlagicu, nadamo se, braca su nam. Treba to razumeti.

I usnati primio kineza, ne rusa.

Jbt jel zna neko jel se Toma vakciniso?

Rusija ima bar 5 vakcina na kovid. Samo se sputnjik gura ovde cak ga i sastavljamo.

Ko se nije vakcinisao na grip ne mora ni na kovid.
Nije delotvorno

- Putin da nije napravio svoju vakcinu, morao bi da pazari američku ili kinesku, potrošio bi gomilu keša na to, skrljao ekonomiju i ispalo bi da Rusi zaostaju za svetom.

- Da nije napravio svoju, a odbio da uzme tudju, ispao bi antivakser, ravnozemljaš, fašista, i Zapad bi ga daleko lakše minirao jer žrtvuje gradjane zarad svoje ludosti itd.

Ovako je napravio najbolji mogući potez, Rusija ispala sila, on pravi lider koji voli svoj narod, koji dodatno bombarduje pričom da truli Zapad neće rusku vakcinu samo zato što je ruska, a najbolja je na svetu - tako da se narod još malko ujedinio i malko više mrzi Zapad, što je uvek dobro. Putin je za tunjave idiote poput Makrona, Bajdena, Borisdžonsona i Angele tata.

U Rusiji vakcina nije obavezna, iskreno ne bi me čudilo da je Putin istrolovao SZO i da su napravili neki slani rastvor i rekli da je vakcina. Jel zna neko listu sastojaka sputnjika treba samo da nema ćelije abortusa i otrovne metale i ja zavrćem rukav

Ono, i Sidjispink je napravio istu priču bukvalno.

- Da nije napravio svoju, a odbio da uzme tudju, ispao bi antivakser, ravnozemljaš, fašista, i Zapad bi ga daleko lakše minirao jer žrtvuje gradjane zarad svoje ludosti itd

Celt bi ga tek odvalio a najveca pizdarija bi dosla od Hotula.
Rusija na to nije spremna looooool

Ostali smo bez Celta.
Izgubili smo na temi verodostojnog naucnika prepunog autoriteta.
Svojom bukom i prepotencijom oterali smo objektivnog, nepristrasnog i ociglednog prosvetitelja.
Napustio nas je ucitelj koji je znao sve ali je kod drugih produbljivao znanje postavljanjem tako ociglednih pitanja.

Osecam sramotu sto sam nametao svoje stavove.

U Rusiji vakcina nije obavezna, iskreno ne bi me čudilo da je Putin istrolovao SZO i da su napravili neki slani rastvor i rekli da je vakcina.

leptejebo jos cete uspeti u tome da istovremeno sacuvate putina kao antiglobalistu i dokazete kako sputnjik ne vredi kurcu

skidam kapu za formiranje teorija koje se cinjenicno ne mogu proveriti