Prijava

logika antivaxera:
1 od 100 zaraženih koronom umre - ''Virus je običan grip, 99% ljudi nema nikakve posledice''
1 od milion nakon vakcine umre (pri tome još nije ni dokazano da je stvarno od vakcine) - ''Vakcine ubijaju, farmako mafija''..

Melkijades i Trifors
DAUNI
A
U
N
I
(s tim da se trajfors polu sprda, a ovaj matori je ozbiiljan)

a trajfors ne zna ni engleski, objavio link u kome piše da ne postoji povezanost vakcine i tih događaja. Isto kao kad je Jelena Keruša objavila pre par godina nešto antivakserski na engleskom, a ono stoji isto da vakcine nemaju veze sa autizmom. Opšta sprdnja.

logika antivaxera:
1 od 100 zaraženih koronom umre - ''Virus je običan grip, 99% ljudi nema nikakve posledice''
1 od milion nakon vakcine umre (pri tome još nije ni dokazano da je stvarno od vakcine) - ''Vakcine ubijaju, farmako mafija''..

+100

Pipač debilko da si ispratio do sad kako se postavljam kad objavljujem bbc, cnn i ostale MSM razumeo bi moj post u potpunosti, ovde je fokus bio na tome koje zemlje su obustavile vakcinu lololo a ovo što su oni izjavili da nema povezanosti samo još jače potvrđuje celu stvar

u medjuvremenu, hteo bih da pitam dal neko misli da postoji savrseno bezbedan lek protiv korone i ako da, koji je to

https://prntscr.com/10jvanz

prva stvar na koju sam naisao na netu kad sam ukucao ovo tvoje, trifors:

Coronavirus patients treated with chloroquine or hydroxychloroquine are significantly more likely to experience ventricular arrhythmias than those who were treated with other medications. The study also revealed that out of 100,000 COVID-19 patients who were hospitalized, the 15,000 who received hydroxychloroquine were more likely to have worse health outcomes than those treated with other drugs.

Odustajem...

Sevaste,vazi se samo od 30. strane Gugla pa nadalje,ovo sto si ti citao je sigurno na prvoj nubovskoj strani.

https://thehill.com/policy/technology/542707-youtube-removed-30000-videos-with-vaccine-misinformation
Hvala bogu gugl radi sve u svojoj moći da nas zaštiti ne boj se Sevaste nećeš slušati dezinformacije o hidroksihlorokvinu daće ti se fact checkovani verodostojni podaci i to sa naslovom "everything you NEED to know" a ne "Here's what we're offering, make your own goddamn discernment"

Pa i treba da brisu ta sranja,trebao bi i Kajzen da brise vasa sranja ovde.

Jebeno je teško od žene sakriti ako si jebo neku kurvu, sad zamišljam teorije zavere koje uključuju tipa 700.000 ljudi, 30 država, oko 1000 institucija...

šta rešeno, ne pričam o tome... da ima pedofila koliko hoćeš, nije to tajna... i sad evo lepimo linkove na vukajliji, bukvalno svaka selendra u Srbiji ima mafijašku grupu sastavljenu od najgoreg lokalnog šljama i ništa... svi znaju, idu redom i reketiraju itd, ali rade udbaške stvarčice, prvenstveno vezane za narkotike i nikom ništa... a naškodićeš bandi koja vlada svetom, evo zabole ga

svi pricamo kako treba da se opustimo, nadjemo sebe, uzivamo u zivotu, a niko da se opusti, jedni pricaju kako im vakcinama i svim ostalim rade o glavi, drugi kako ekonomija propada i svi smo gotovi, treci se brinu za ovo, cetvrti za ono.

kad ste zadnji put bosim nogama hodali po majci zemlji, da osetite energiju koja dolazi kroz vas jer svi smo mi samo poluprovodnici prirodne energije, sa pozitivnom ili negativnom aurom, i sve sto treba je da se zagrlimo, spojimo pozitivno i negativno i napravimo diodu.
eventualno tranzistor, al aj, nije svako za to.

ja letos hodao bos po livadi. redovno radim to dok pijem pivo. zimi mi ladno ne idem bos.

rođače, premijer ti je hrvatica peder, o čemu pričaš... to je neka lokalna priča, na koju eventualno možeš da utičeš, barem preko prijatelja itd... a ti se bakćeš američkim stvarima iako verovatno nećeš prići na kilometar nikom od ovih o kojima pričaš, kakvo jebeno traćenje vremena i resursa

Alo bre, pola države gleda nekakav rijaliti program sa kurvama, pederima i narkodilerima, komentariše ih, troši dane gledajući ih i stvarajući od njih poznate ličnosti... sa takvima se u Srbiji pričalo budakom uvek, imaš neku ekipu 10 ljudi, napravi neku priču o zagađenju, o ne znam kojoj temi bitnoj za tvoj život, kakve kurac demokratske pedofilčine iz Sinsinatija

1. Amerika je trenutno najveća sila na svetu. Najveća sila čisti najveća govna.
2. Najpre se čisti svoje dvorište po nekoj zdravorazumskoj logici.
3. Protok novca obustavlja/eliminiše i do 99,9% moćnika.

ahahah bombi mnogo jak veceras

Antivakseri, ravnozemljaši, teorija zavere :D Što bi rekli braća Česi - lol. Ne znam da li je neko primetio ali tu glupavu vakcinu ne obustavljaju tipa Kanada, Francuska, Nemačka...Jer je ljudi otpr. tamo i ne dobijaju. Banovala ju je Hrvatska, koja je u suštini ista boranija kao i mi ovde. Okačio sam čisto jer babe i dede mogu da vam odaberu izmedju ruske, kineske i drugih, pa pošto već normalni svet povlači jednu (pročitaš pa vidiš zbog čega), izvagaš i vidiš da li da, ako si već rešio da primiš vakcinu, uzmeš neku drugu. Meni je na kraju krajeva sasvim svejedno jer - niti bilo koga odavde poznajem, niti sam planiram da se vakcinišem bilo čim iz dosadašnje ponude. Radi šta oćeš, al ono, interesuj se malo.

"Danska je odlučila na 14 dana prekine vakcinisanje svojih građana vakcinom ove britansko-švedske kompanije, zbog pojave krvnih ugrušaka kod nekih vakcinisanih ali i smrti jedne vakcinisane osobe".

"Susedna Slovenija nastavlja sa primenom AstraZenekine vakcine, poručeno je sinoć iz LJubljane. Sumnje u vakcinu AstraZeneke pojavile su se nakon slučaja škole u Velenju gde je dve trećine zaposlenih posle vakcinacije imalo jaku reakciju i otišlo na bolovanje".

Pročitaš, izvagaš, vidiš da li vredi i teraš dalje.