Prijava

Peer review = 3rd parties following the study to reaffirm it cos they're funded by the same lobby

jel mislis da je to neki tajni krug koji je svestan toga sto ti opisujes i radi to sa agendom i planski?
i da tako izgleda kao sto si opisao.

koji su to ljudi?

Peer review = 3rd parties following the study to reaffirm it cos they're funded by the same lobby

Šta sad, čitava svjetska akademska zajednica je u tom lobiju? Svi nastavnici u srednim školama, profesori na svim fakultetima?

Čovječe, recezenti rade besplatno i nikad ne vide ni jedan jedini dinar od toga što pregledaju tuđe radove.

Šta sad, čitava svjetska akademska zajednica je u tom lobiju? Svi nastavnici u srednim školama, profesori na svim fakultetima?

Čovječe, recezenti rade besplatno i nikad ne vide ni jedan jedini dinar od toga što pregledaju tuđe radove.

Jeste, istina je sve to što kažeš ali na kraju dana ipak je kurator/editor magazina taj koji bira koje će članove svetske akademske zajednice da stavi u prvi plan. Nije čitava svetska akademska zajednica u lobiju ali je na milosti i nemilosti lobija ergo naučnici kojima status, ugled i finansije zavise od toga kako će kolektiv prihvatiti njihov rad te ako se oni ne slažu (obično zbog toga što je odstupio od mera i načina istrage koje su oni skrojili) apsolutno je nebitno da li rezultati daju doprinos jer taj čovek biće obeležen, izopšten iz krugova mejnstrim akademije i diskreditovan do kraja svog života.

"mejnstrim akademije"

lolzic. akademici u dzemperima sa zakrpama na rukavima puse lule u koznim foteljama i kazu hnjonjonjonjo kako cemo danas da se okoristimo na racun drugih, da povecamo nase vec veliko bogatstvo.
mogo bi satima da ti pricam sta je sve pogresno u mejnstrim akademiji, i gore stvari nego sto ti mislis, i da opet to ne izgleda tako kako si ti zamislio da izgleda.

al sve to postoji od jebem li ga kad, od kad neko seo da uci nekog drugog. ovo sto imamo, kolko god da je pogresno, je najbolje sto smo mogli da smislimo do sad da drzi neki polu balans objektivnosti, da bar dolazi do istine, pa makar sporo i neefikasno. najbolji pokusaj covecanstva da uci nesto a ne sklizne u dogmu i religiju.
jadni smo, ali tako je.

i onda se sakupite vi qanonovci sa prosekom osnovne skole i smislili ste mnogo bolje metode za dokazivanje istine - metod a-la "nek svi veruju u jedno i samo drukaj to. objasnjenje za sve sto se ne uklapa neka bude - to zavera, mocno zlo bice to radi"

drugim recima izmislili novu religiju, i skupljaju one sto se razocarali u "mejnstrim" religije. i naravno odmah je naucni metod glavni protivnik, i jadan kakav je, lagana vreca za udaranje ljudima koji su sigurni da znaju istinu.

vec vidjeno 100000 puta.

procitaj ovo vise puta trifors. ovo je razlog sto ti cesto pominjem da trazis religioznost na drugom mestu, qanon i sve to ti je kao jebena sekta. svi blizi i dalji ti pricaju da se batalis toga, ali svi grese, jel tako?
a ja ti pricam jer sam u zadnje vreme dovoljno vremena potrosio u razgovoru sa tobom, i racunam te u nekog poznanika, makar virtuelnog, ko moze vise od onoga sto jeste.

Projektuješ jebiga, razlog zbog kojeg sam se ja izjasnio da sam mnogo puta promenio stavove nije bio da bi mi ti ili bilo ko držao pridike i spemovao svoju verziju viđenja mog psihološkog profila da se tako kirkegardski izrazim, naprotiv. Ja sam vrlo svestan činjeničnog stanja i zbog toga se svom žestinom i držim Q postova jer u njima vidim istinu i nešto mnogo smislenije nego što smo mi svi i u stanju da pojmimo. Dakle moj stav da je Q itekako stvaran nije se nijednog trenutka promenio, ono što se jeste promenilo je moje shvatanje načina na koji se plan izvodi. Plan postoji ali kao što sam prethodno rekao, 2% je javno ostalo je tajno, učimo o planu u real time praktično dok se odvija ali tu nema ničega religioznog ili fanatičnog već čisto probijanje mentalnih barijera onoga što smo prethodno mislili da je moguće i da se dešava, samo da bi iznova i iznova otkrili da zečija rupa ide još dublje i dotiče svaku poru politike, nauke, religije, sporta itd. Ovo nije moj pokušaj nagovaranja ljudi da je Q stvaran, naprotiv - ovo je priprema za težu verziju buđenja jer ste je sami izabrali, ukratko: ovo je možda najbolje vreme da se probudite jer ćete izbeći haos i linčevanja koja sam ja proživeo, a preteći ćete mase koje u ovim vremenima ne znaju da nađu adekvatan način da se nose sa situacijom jer su zaglavljeni u jako nezrelom pogledu na svet koji nema veze sa istinom.

Ja sam se probudio jutros oko pola 10 brt i budan sam i dalje. Šta da radim sad?

Triforsova tragedija leži u tome što nije rođen pre jedno dve hiljade godina, sad bi ga jedna šestina sveta smatrala bogom ili prorokom, ovako ostaje qanonovac koji na svakih 6 meseci najavljuje buđenje, pa jednom će valjda i ubosti nešto.

Apostol Trifon. Sveti Triforsije. Prorok Al Triforsali.

Smejte se mejmuni skeč xD xD xD

Bog je Trifors, i on će nas čuvati

Tri force a.k.a. trojna sila - sveto trojstvo hahahha blagosloven neka je ovaj forum u vjekove vjekova amin +++

da se razbolite opasno od korone i ne mozete da ustanete iz kreveta, pojeli biste govno da vam neko kaze da ce vam od govneta biti bolje, a kamoli astra zeku

posto niste opasno bolesni, onda mozete da sedite gajbi, drkate kurac i pobednicki likujete nad cinjenicom da je 1 u 100.000 osoba razvila teske nuspojave i potencijalno umrla (sto se i dalje istrazuje), kao dokazom da se ne treba vakcinisati; a to koliko osoba je razvilo anti-tela od astra zeke, to cemo zanemariti

u medjuvremenu, hteo bih da pitam dal neko misli da postoji savrseno bezbedan lek protiv korone i ako da, koji je to
pitam zbog hiljada ljudi koji ne mogu da budu zbrinuti u bolnici jer je bolnica rezervisana za najteze slucajeve korone, a i njima postaje tesno

u prevodu, narodski, lako je tudjim kurcem gloginje mlatiti
hvala

Šta savetujete, apostole Triforsije, guščiji svrš ili sok od kerove omudine?