Vaccina

  1. https://vernoncoleman.org/videos/covid-19-vaccines-are-weapons-mass-destruction-and-could-wipe-out-human-race
    Jeeeebote ovaj doktor je stvarno izneo celi problem pravo u centar! Nikad nikog ovde nisam molio da investira svoju punu pažnju i vreme od početka do kraja u bilo šta što sam ikada ovde postovao, ali ću reći sledeće: ko ne posluša šta je ovde rečeno u celosti ne samo da neće biti u stanju da pronađe kompas zdravog razuma kada mu najviše bude trebao nego će skretati sve dalje u ludilo zvano kovid vakcina...

  2. Zar nije ovo blokiranje AstraZeneka vakcine od strane nekih drzava dokaz da ako vakcina ne valja, nece biti forsirana?
    Teze nuspojave, ozbiljnija zdravstvena stanja nakon primanja, i gle oni se stvarno zabrinu i povuku je.
    Ali ne, antivakseri cak i povlacenje lose vakcine smatraju dokazom da sve vakcine ne valjaju i da nas namjerno truju.

  3. Verujem da je Astro Zeka neuspešni projekat sa preuranjenim rezultatima onoga čemu je namera i namena da nas skrši na duže staze, verovatno ga povlače da ne bi izazvali preveliku sumnju ali reći da ga povlače zarad naše sigurnosti je nezrelo i znak da ništa nisi naučio iz cele priče

  4. Ahhahahahahahahhahahahahah

  5. primio astroa pre sat i po, ruka me kida. za sada

  6. Kako "loša vakcina" uopšte može da se pojavi, izazove teže nuspojave itd? I šta, povuku je i dobro, jbg, pogreši čovek? Nikom ništa? Kako brate u 21. veku, recimo ovaj KG (koji će btw biti nadam se skroz ok) dodje u situaciju da primi vakcinu i posle sat i po misli - jbt da li ovo ovako treba, da li sam se zajebao, trebao da sačekam...? Zajebi priču da ništa nije savršeno i da se eto desi u deset miliona slučajeva da neko baš i umre - da je taj neko ne daj Bože tvoj, išla bi druga ploča. Nije niko antivakser niti je problem u medicini - problem je u poverenju. Da ljudi nemaju razloga za nepoverenje ne bi ga ni bilo, otišli bi, obavili to za 2 minuta i u roku od odmah i zaboravili da su uopšte bili.

  7. melk, kako uopste mozes da imas povjerenja u te ljude koji kazu da ta vakcina ne valja?
    a nemas u one koji kazu da neka druga valja?
    zasto ste selektivni tako da birate samo ono sto vam odgovara?

  8. Melk, kako Honda posle svih provera izbaci auto sa sjebanim tempomatom, pa narod izgine i moraju da povuku milone vozila?

  9. Druže nit sam selektivan nit verujem da ijedna valja sve su teži zajeb za čovečanstvo

  10. Ne verujem ni jednima ni drugima, ne zanimaju me. Zanima me kada me neko na nešto tera, ucenjuje i primorava, kada mi ispira mozak 24-7 na svakom koraku. Honda izbaci sjeban automobil, ali me niko ne tera da ga kupim - uzimajući ga, ti na kraju krajeva pristaješ nešto ipak može poći po zlu. Nemoguće je napraviti deset miliona automobila a da sve i jedan bude savršen. Nemoguće je i projektovati i napraviti novi model za dva meseca a da valja (jer je konkurencija izbacila nov, pa moramo i mi). Isto tako, nemoguće je izbaciti kvalitetnu i proverenu vakcinu za 10 meseci a da znaš kakve su dugoročne posledice. Nisu u pitanju nekakve teorije zavera već je naprosto tako, zdrav razum i logika.

  11. kakve dugorocne posledice ocekujes od vakcine?
    kako ocekujes da se manifestuju? da li se aktiviraju odmah pa te polako ubijaju ili se neki matrak inkubira pa krene da te napada posle 10 godina?
    kako zamisljas ispitivanje koje ce da utvrdi kakve dugorocne posledice ima jednokratna upotreba nekog lijeka?

    sa druge strane, vec sad se naziru moguce posledice korone, koje ubrajaju ostecenja pluca, srca, jetre, pa cak se i plodnost pominjala u jednom trenutku, nisam ispratio da li je to dokazano na kraju.
    znaci sa jedne strane imas neki fiktivni strah od dugorocnih posledica, koje sve i da postoje, apsolutno bi bilo nemoguce dokazati da su rezultat vakcinacije, a sa druge imas realan strah da mozes da umres odmah, ili ako ne umres da ces ostati sa relativno ostecenim zdravljem do kraja zivota.

    za nekog ko prica o zdravom razumu i logici, mnogo mi ih zaobilazis, u sirokom luku cini se.

  12. ovo mi je promaklo prije

    Triforce
    https://vernoncoleman.org/videos/covid-19-vaccines-are-weapons-mass-destruction-and-could-wipe-out-human-race
    Jeeeebote ovaj doktor je stvarno izneo celi problem pravo u centar! Nikad nikog ovde nisam molio da investira svoju punu pažnju i vreme od početka do kraja u bilo šta što sam ikada ovde postovao, ali ću reći sledeće: ko ne posluša šta je ovde rečeno u celosti ne samo da neće biti u stanju da pronađe kompas zdravog razuma kada mu najviše bude trebao nego će skretati sve dalje u ludilo zvano kovid vakcina...

    Vernon Coleman (born 18 May 1946) is an English conspiracy theorist, anti-vaccination activist, AIDS denialist, blogger and novelist who writes on topics related to human health, politics and animal issues. Coleman's medical claims have been widely discredited and described as pseudoscientific. He was formerly a newspaper columnist and general practitioner (GP).

  13. aids denialist veli, poslusajte covjeka, ima nesto pametno da kaze sigurno.

  14. Svaka vakcina može da izazove dugoročne posledice, zato je neophodno da se ispituje 3 - 5 godina. Toliko valda znamo, ne? O mogućim dugoročnim posledicama udaljen si dva klika na guglu, potraži.

  15. samo sto te niko ne tera da se vakcinises ko ni za hondu. sam biras uverenja koja mozes da opravdas po svojoj savesti. furaj svoj nekonvencionalan rat protiv kovida i poretka. ne trigeruju me inace ljudi kao melk u rl, necu da me neko smara i ne zanima me ceo taj starter pack "skepticnog egotrip bumera" koji je prozreo namere svih sranja koja se desavaju a zivi isti tip zivota kao i ovi koji nismo skapirali poentu i idemo na vakcinksanje npr. jedina fora je sto je sad trendi biti nekonvencionalan i imati svoj put, mimo stada. A zapravo si isti kurac

  16. mrzi me da klikcem.
    kakav je to odgovor na pitanje, i to od covjeka koji obozava da kuca kilometarske postove, odgovor ti je na guglu.
    msm odgovor je i tebi i triforsu na guglu pa ga ne trazite tamo, nego u tamnim coskovima kako svoje glave tako i interneta.

  17. Nije ti nista od vakcine i onda se aktivira zao efekat posle cak i do 3-5 godina LOL

  18. Ako ti nije nista od vakcine odmah,nije ti nista,nemaju oni neku vanzemaljsku tehnologiju koja ce da te godinama ubija.

  19. ma ne, ako ti otkazu bubrezi 2030. to je jer si 2021 primio Sputnjik garantovano!

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.