Vaccina

  1. Da hot, zato je ispituju 3-5 godina lol.

    To što te mrzi da klikćeš je opet tvoja stvar jbg. Ne mrzi te da spičkaš 4 sata na netu dnevno ali te mrzi da se zanimaš oko nečega što te se zaista tiče, i treba neko random da ti pribavi linkove koje ćeš da preletiš, počešeš jaja i vidiš da li ti nešto znače ili ne. Mama iseci mi šniclu, mama, mamaaa

  2. veli Trifors nista ne vjerujem doktorima, sve lazu, evo video ovog doktora koji to potvrdjuje.

  3. Ali ne mora da se ispituje 3-5 godina,covece koji zivis u 1974.

  4. Melkijades
    Da hot, zato je ispituju 3-5 godina lol.

    To što te mrzi da klikćeš je opet tvoja stvar jbg. Ne mrzi te da spičkaš 4 sata na netu dnevno ali te mrzi da se zanimaš oko nečega što te se zaista tiče, i treba neko random da ti pribavi linkove koje ćeš da preletiš, počešeš jaja i vidiš da li ti nešto znače ili ne. Mama iseci mi šniclu, mama, mamaaa

    hahahahah
    profajler 1/10
    ajmo opet.

    daj odgovor, ja evo ne znam, izistinski ne znam koje su to dugorocne nuspojave moguce, i sve ono sto sam prethodno pitao. ne vjerujem guglu jer slusam tebe i Trifrosa.
    zasto neces da podjelis svoje znanje sa mnom?

  5. trenutna situacija, brojke:
    121 000 000 potvrđenih slučajeva zaraze u svetu,
    2 700 000 smrtnih od tih kojima je potvrđen virus.

    Znači, na 100 zaraženih koronom 2,2 umire. Imaš 20 dana da se koprcaš sa nekom cevkom u plućima i na kraju se ugušiš. Ako antivaxerima to nije značajan rizik i ne vide koronu kao igranje ruskog ruleta sa burencetom kapaciteta 100 metaka gde su dva prava, jedno desetak metaka nose ozbiljno cimanje, pomenutu cevku nabivenu u dušnik, 15-20 metaka isto cimanje 3-4 nedelje sa temperaturom, slinama, malaksalošću.. onda ih treba ostaviti na miru jbg.
    Brine te više što će farmaceuti da dobiju povišice i što ostvaruju ekstra profit, što se političari utrkuju za vakcine i tako stiču poene pa u inat nećeš da ideš da se špricaš, ili je u pitanju osećaj potčinjenosti i pokornosti što neka opšta pravila ponašanja u vreme pandemije ograničavaju slobode i nameću nam nekakve brnjice, zabranju okupljanja itd?

    A sa druge strane potencijalna neželjena reakcija na vakcinu koju očekuješ za 30 godina te brine :)
    Čak nije ni potvrđena povezanost ni jedne od tih reakcija sa vakcinom.

    ovo se cimam da pišem ako neki klinac zaluta slučajno na forum još se lomi i još nije formirao mišljenje, pa da se malo usmeri, a za antivax ekipu je kasno, tu ne pomaže nikakva logika ni argumenti, ne treba se truditi.

  6. Ne brine me ništa - preležao sam (zvanično) imao temp. 5 sati i kinuo 3 puta za 2 nedelje. Tih 2.700.000 - ko su? Koji je starosni prosek? Da li su bili hronični bolesnici, u kakvom stanju su primljeni u bolnicu? Zdravi, pravi, utrenirani momci i žene ili stari, bolesni ljudi sa jednom nogom u grobu? Lično sam poznavao troje ljudi koji su zakačili virus i preminuli - sva trojica hronični bolesnici (pluća, jetra, bubrezi). Molim te za dve stvari - nemoj da se služiš statistikom (molim te kao ekonomista) i da se ne služiš psihologijom i praviš profile ljudi (kao čovek koji vrlo dobro vlada psihologijom). Jer su ti i jedna i druga veština bukvalno fejspalm.

  7. Kenedi zato što si odrastao čovek i živo mi se jebe da te prosvetljujem ovim ili onim - pismen si, potraži.

  8. PrElEzAO sAm BeZbEdAn SaM

    M E L K O R
    E
    L
    K
    O
    R

  9. Btw znam osobu koja se 3 puta zarazila, ima 30 godina i zdrav, 2x kao grip, 3. put mu nije bilo dobro skoro 2 meseca

    Pa se ti tesi sto si PrElEzAo melkore do sutra

  10. dihidrogen je H2, monoksid znači ima jedan oksid O, H2O je voda :O

  11. Ako piše da je provjereno, nema šta da sumljamo :) Naravno Gambore, tri korone imao čovek sve ga jeblo, pardon osoba. Treći put mu se toliko slošilo da je pušenje sveo na ispod dve kutije cigara dnevno...E da - gde su onih silnih 500-700.000 što ih godišnje nastrada od redovnog sezonskog gripa? Nema gripa ove sezone, sve korona zakupila?

  12. Dva puta sam preležao ovo govno, oba puta sam zamal umro od alkohola i cigarešina

    Možešdanampušiš Klintoneeeeee

  13. IDI I NA TRECI PUT SKOCKO JEBE TI SE

  14. O STAVIGA OSTAVI BAŠJEDOSADAN DOĐI DATE ZAPALIM JASAMPIROMAN!

  15. Melkijades
    Kenedi zato što si odrastao čovek i živo mi se jebe da te prosvetljujem ovim ili onim - pismen si, potraži.

    argumentacija na nivou. hvala na razgovoru.

  16. gde su onih silnih 500-700.000 što ih godišnje nastrada od redovnog sezonskog gripa? Nema gripa ove sezone, sve korona zakupila?

    guglaj brate, pismen si.

  17. Pa nema brate, slaba nešto objašnjenja, neki tuc muc, nema gripa ove godine hehe, nosili ljudi maske pa se nisu zarazili. A od korone se svejedno zarazili. Fejspalm.

  18. da brt, oni kao da to nije isti virus pa se isto i siri medju ljudima. stvarno glupo objasnjenje.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.