Prijava

Dobro je da imamo ove teme, biće zgodno vratiti im se za godinu - dve.

Пипач хлеба
e a koji interes ima recimo Bil Gejts da se smanji broj ljudi na planeti? Valjda mu je cilj da proda što više windows-a, ko će da mu kupuje ako nas pobije ko krtice? I zašto mora da plaća čipove koji pretpostavljam da nisu jeftini? Znači investirao u čipove da bi smanjio populaciju koja kupuje njegove proizvode da bi šta?

menjaju se interesovanja kako imaš više para... njemu sto milijardi ne znači ništa jer za deset života ne može da potroši šta ima. Ne razmišljaš isto kad imaš 5, 1000 ili milion evra. Da ne pričam o milijardama. Počneš da se tripuješ, da tražiš neki drugi smisao itd..

tako da ovo tvoje lagano z sirotinjsku spiku.

Svejedno, priča da Gejts hoće da čipuje ljude da bi ih posle pobio je besmislena.

moz se ovo i skrati: prica o fizickom cipovanju ljudi je besmislena.

Gejts vam prodao Windows sa backdoorovima kojima NSA ima pristup > ne vidim problem?
Google (ili Apple) ima sve vase kontakte, slike, prati lokaciju > ko da ima sta da mi nadju?
Vakcina protiv smrtonosnog virusa > hoce da nas cipuju da bi nas pratili i spijunirali omg

plase se ljudi igle i bolnice jebi ga, pa onda traze izgovore da razumno sebi i drugima ne pokazu da se plase. ono sto se pije je ok. ono sto utice na psihu se i ne registruje. ono sto se slucajno desi je od boga.

zanimljivo da niko od protivnika vakcina ne kaze to. plasim se igle i vakcine, ali mislim...
nego nalaze milion izgovora da ne prime injekciju :)

ne znam sto ne priznaju da se plase. ja priznam sebi, pa onda razumno se ubedjujem da sam odrasla osoba sad i mogu da razumem zasto se to radi.

Izmisle velike teorije zavere da ih ne bi bolelo kad ih bocnu.

Al Vam je fazon ko Amazon

Ti bas znas da oznojis coveka transferom blama.

hehe ejduse, zafrkantu jedan!

Al Vam je fazon ko Amazon

Amazon presušio ti mi ga popušio Ejduse

Ok Bombi, slažem se da ne gledamo isto na pare ja sirotan i Bil Gejc i da on može da se zajebava. Može da bira da li će da šalje rakete u svemir kao Elon Musk, pravi električne automobile i kupuje koine na tonu čisto iz zajebancije,. a može da se postavlja kao altruista koji spašava svet od opakih bolesti ili može da se postavi masovni ubica. E sad,opet deluje malo verovatno da neko tek tako javno istupi i kaže hoću da satirem ljude, to mi je fetiš. On kad bi stvarno to hteo ne bi valjda tako udarao na sva zvona šta planira, malo bi diskretnije. Nego poenta je da je on direktan na rečima, pa mu ga izvlače iz konteksta (te njegove izjave mislim). Bil Gejts je ustvari Hans Rosling u pokušaju, to je jedan baja koji to isto govori (govorio ustvari, bog da mu dušu oprosti), na interesantan način prikazivao demografske projekcije, predočavao trenutno stanje populacije kroz interaktivne grafikone itd. Samo Hans na mnogo elokventniji način objašnjavao kako se povećanjem kvaliteta života smanjuje eksponencijalni rast neke populacije, što je u tom smislu pozitivno, a Gejts je to saopštavao te podatke kao robot ( jbg, bilioneri su autistični, u poređenju sa Bezosom i Muskom je čak i neobično normalan) što je pogodovalo zaverenicima da samo taj deo iseku i tumače na neki deseti način.

Evo ga baja pa koga zanima može da vidi to što Gejts nije sročio na adekvatan način.
https://youtu.be/FACK2knC08E

https://www.facebook.com/watch/?v=4450468914968753

Prvi put naleteh na ovog lika. A vidim već duže vreme je veći Srbin od Srbina.

https://www.juznevesti.com/Drushtvo/Jerkan-Interesovanje-za-vakcinisanje-u-Nisu-opada-zbog-antivakcionalnog-lobija-i-mladih-koji-misle-da-su-jaki.sr.html

Ovo je debilno napinjanje, klasično svi će d'umremo a naročito ti, navatavanje.
Šta je bilo s onim prvo vojska, policija, doktori i ugroženi, ovi ostali kad stignu na red, opušteno.
Znači stigle bocke, neše je da ih razdelimo, vataj marvu gde stignes. Nema veze sto i da se svi danas izbodu (što je nemoguće) ide i revakcinacija, pa treba vremena da se stvore antitela, znači neće da vam spase te vaše dragocene "kapacitete"
Ako su vakcine efikasne kada krenu da daju rezultate ljudi će da krenu više da veruju, ovako zastrašivanjem samo kontraefekat.
Debilno

https://dailyexpose.co.uk/2021/03/21/miscarriages-after-having-covid-vaccine-increases-by-366-percent/
Ostavićemo celtu da analizira koliko je tu statističkih grešaka usred potencijalno mrtvorođenih zbog majčine nepažnje itd, ja bih se fokusirao na ovo:

This was the Governments own advice upon emergency approval of the Pfizer / BioNTech vaccine –

‘Pregnancy’
There are no or limited amount of data from the use of COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2.
Animal reproductive toxicity studies have not been completed. COVID-19 mRNA Vaccine
BNT162b2 is not recommended during pregnancy.
For women of childbearing age, pregnancy should be excluded before vaccination. In addition, women
of childbearing age should be advised to avoid pregnancy for at least 2 months after their second dose.


We told you about this back in December, as the Governments own advice also included comments on breast-feeding and fertility which were as follows –


Breast-feeding
It is unknown whether COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2 is excreted in human milk. A risk to
the newborns/infants cannot be excluded. COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2 should not be used
during breast-feeding.
Fertility
It is unknown whether COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2 has an impact on fertility.’

In the meantime:
https://twitter.com/disclosetv/status/1372577340245573635?s=20

I tako

na ovo mogu da ti kazem da ne znamo koliko su trudnih zena vakcinisali, dal je statisticki bitno, ali da svajcarci, iako nisu jos stigli do toga, to ne planiraju da rade.

ne trebaju ni ovi, i nejasno je zasto rade to, jer nije testirano dovoljno na trudnicama, i nema neke preke potrebe za tim.

najverovatnije je neka vrsta testa, sto me ne bi iznenadilo, radili su ovo i pre, i mnogo gore stvari (ne americka vlada specificno, svi).

jel nisi ocekivao da kazem ovo a?

inace, svaka temperatura ili infekcija u toku trudnoce nosi neki rizik od pobacaja. svaki virus, prehlada i slicno, samim tim i vakcina. zato je nepotrebna trenutno zenama od 20-40 god - ali mogu da razumem da se misli da je veca steta trudnici od kovida nego od vakcine i da tako opravdavaju sve.

dal mislim da je potrebno... verovatno nije.

inace ako se to desi trenutno to ne znaci da ce da se desava u buducnosti, to ne zna niko.

naravno, sve ovo ako su podaci tacni, a to ne znam, ima 3 skrinsota kao dokaz.
al svejedno, ako na vakcini pise da je ne bi trebalo davati trudnicama, koj kurac je dajes trudnicama.
ne razumem samo zaveru u svemu tome, kad sve pise. bezobrazno ponasanje, al nema zavere.

Zavera = kovanje i sprovođenje zloslutnog plana da nekome naškodiš, većinom u svoju korist
Ovde još uvek nije jasno u čiju korist će ići to što trudnicama nanose teške psihofiziče traume tako da

bezobrazno ponasanje

+1