Prijava

Još jedno novo otkriće od 2021. novorođenčad i mlađa deca su znatno sklonija srčanim udarima nego ranije. Čak toliko da je to normala. Eto šta ti je nauka, sve vreme nam je bilo pred nosom a mi to nismo primećivali...E stvarno smo mi ljudi nekad.

Ejduse primeti se da kucaš levom rukom

Šta ti misliš o ovim senzacionalnim otkrićima dragi moj kameni?

Pa normalno da su novorodjencad u vecem riziku od infarkta, kad napune 60 godina.

Od prevelikog krindza se povecava rizik za srcani napad.Antivakseri mi uveliko pomazu da dobijem srcani udar.

Jbt ali ove senzacionalisticke vesti postoje od kad postoji stampa,bukvalno nista ne znaci,to sto se poremeceni antivakseri hvataju za to je dokaz koliko su izgubili svake argumente.

Ja se hvatam za ono vakcina je 90 posto efikasna i vakcinisi se da resimo pandemiju.

Најјаче што се хотулијан вратио након сат времена још нешто да дода, бацило га на размишљање ЛОЛ.

ejduse, da li se ti zapravo nadaš da će svi "laktodavaoci" da pomru od vakcine? imam osećaj kao da se ti tome raduješ i jedva čekaš da prođe 5 godina nakon vakcinisanja, pa da ima koje telo da ispuniš svoje nekrofilske potrebe.

A vi jos o ovom kenjate. Ovo je potvrdilo da ste svi vi pobegli iz ustanove i samo se polivate govnima medjusobno umesto da pricate kao normalni ljudi koji niste

Kako vam ne dosadi srat o istoj retardiranoj temi vec dve godine usta vas jebem paradna

vidi ga ovaj šekspir al jede govna

Pa vrlo lako, ako se neko nije vakcinisao a ima post kovid onda je stvar jasna lolol

ejduse, imaš li ti ženu/devojku i/ili prijatelje?

e nećemo sad da preterujemo.

Ejdus ima telo 30-godišnjaka...
...
...u frižideru

ali da su zivi

Evo ja sam umro na ovo lol

Inače pažljivo pročitati dečice, neophodno je.

https://rs.n1info.com/svet/dw-nemacka-sprema-nove-mere-za-trecu-jesen-pandemije/

Sam tekst i narativ uopšte su krindž parekselans, zimske gume, lanci na zimske gume itd. Nimalo maštovito, zapravo, vuče baš na transfer blama.