Prijava

nije efekat samo dok si izdrobljen i plivaš u sopstvenoj pišalini, već traje ceo tvoj život (ne mora da znači doduše, sto ljudi sto ćudi)

Samo jedno pitanje vezano za ovo, znaci efekat traje ceo zivot ali da prvi put dosegao taj trip moras da uzmes to sta vec uzimas, i posle ti ne treba ili?

Ja sam od onih sto cepa fudbal i basket i cigaru nisam zapalio u zivotu pa mi ovo zanimljivo. Jedino sam na tvrdjavu cesto blejao sa ekipama koje rade/uzimaju valjda nesto slicno ko ti i atmosfera je bila mnogo vise onom sto opisuje mr no nego ti, opet ne znam ko sta konzumira i ne razumem se.

kakav si trojkaš?

psihodelijom, drogama i svim tim, mozes da dodjes do toga da razumes bolje sebe. da sebi resis (ili daleko cesce napravis) sopstvene probleme.

istinu sveta, i realnost neces naci trifors, kolko god se drogirao.

Narkomans gonna narkoman

Mogu da udjem u seriju ko Stefan Markovic ali najcesce poput njega failam. Bolji sam sa

POLU
D
I
S
T
A
N
C
E

demar iz plemena derozanovih

наркомани врло лабилне личности и људи слабог карактера. не могу да се изборе са својим доживљајем живота без тог спољног утицаја, буквално толико тежак сам себи да му треба бег из сопствене реалности. после се вади како је тиме побегао из матрикса ако је мало интелигентнији, онај глупљи просто каже да га боли курац. лично сам пробао цигаре, пијем понекад, вутру и сканк ми се исто дешавало а за све то кажем - ништа посебно. гори ми је осећај психички и физички након свега тога него што ми је лијепо под утицајем. буквално имам осећај као да "позајмљујем" опуштеност и весеље од себе из будућности, ако вам то има смисла. ткд избегавам

brt pošto sam nepušač dva puta sam probao vutru i bukvalno mi se ništa nije desilo verovatno zato što numem da pušim (cigare) i nisam mogo da zadržim dim u plućima dovoljno dugo, samo se zakašljem i ništa. Probao bih one pot brownies doduše

demar iz plemena derozanovih

Taj rad bukv. True

e šmokljo isti sam bio ali ima fora za to, uvučeš dim i nakon što ga uvučeš nekoliko puta brzo udahneš po malo vazduha, sve ti siđe u pluća otreseš se od jednog dima

hvala na savetu brt pokušaću tu drevnu tehniku sledeći put

Samo jedno pitanje vezano za ovo, znaci efekat traje ceo zivot ali da prvi put dosegao taj trip moras da uzmes to sta vec uzimas, i posle ti ne treba ili?

Uh, kad kažem efekat ovde mislim više na posledice koje ostavlja iza sebe, tipa zamisli da si slep svoj ceo život i ne znaš šta su boje i onda sanjaš samo mrak, doživljavaš sve kroz mrak etc i postaneš ko celt kažeš sebi: "Boje? Hah nemoj da me zajebavaš nikakva očna operacija niti bilo koji stručnjak na svetu me neće uveriti da boje postoje, to je samo coping mehanizam! Istinu boja i realnost svetla nećeš naći Trifors, koliko god se operisao".
I onda dođe dan gde se operišeš i progledaš na recimo 10-12 sati pa posle toga ponovo regresiraš u slepilo. Nadam se da sam dobro objasnio.

Jesi, svidja mi se primer ozb. I daje sam naravno mega skeptik prema celoj toj Damir Cakra prici (slepac iz primera bukv) ali ako si ti to tako doziveo neam ja tu sta.

Čime se konkretno cepaš poremećeni trajforse?

ISTINOM
S
T
I
N
O
M

Čime se konkretno cepaš poremećeni trajforse?

Pa ono, ako hoćeš kratak i konkretan odgovor onda ništa osim vutre i/ili alkohola svaki drugi vikend sa drugarima.

S druge strane:
Postoje vremenski baš široko raspoređene jedinstvene i retke prilike kao za NG na primer gde sam vuko belo, većinom jer je blentavi burazer hteo da se otvorimo i ispričamo natenane u ime starih dana. Kad dođe sezona naći ćeš me u najzabitijem kutku sveta totalno odsečenom od grada-smrada i tu se resetujem od konstantnog pranja mozga, imam pripremljen alhemijski kutak koji nema uopšte veze sa psihodelijom - tipa tu su 12 osnovnih ćelijskih soli tj. takozvana bioplazma, Palo Santo, monatomsko zlato, energisana voda pripremljena from ground up destilacijom, megahidratorom, odstoji u bakarnom sudu sa kristalima preko noći etc i tako još neke stvari koje pomažu u provođenju struje tela za finu aktivaciju.

Iskren da budem ranije sam bio freak za pečurke, a sad iako mogu da ih nabavim relativno lako nisam bio na njima dobrih 2+ godine. Esid npr volim na žurkama jer je isti ko mdma al bez posledica, ne forsira ti serotonin napolje iz kičme pa budeš glup mesec dana posle lol