Prijava

U pa dobar si ti, mislio sam da svaki dan papaš pečurkice.
Ovo i nije ništa preterano.

imam pripremljen alhemijski kutak koji nema uopšte veze sa psihodelijom - tipa tu su 12 osnovnih ćelijskih soli tj. takozvana bioplazma, Palo Santo, monatomsko zlato, energisana voda pripremljena from ground up destilacijom, megahidratorom, odstoji u bakarnom sudu sa kristalima preko noći etc i tako još neke stvari koje pomažu u provođenju struje tela za finu aktivaciju

https://media.tenor.com/DIMlgpbmX94AAAAC/nicholas-cage-laughing.gif

Hvala na odgovoru
Preporučujem ti 2cb da probaš s drugarima, uzdravlje

Samo da primetim da droge, kakve god, ne mogu da izvuku iz čoveka ništa što već nije u njemu. Kreativnost, proširivanje svesti...C, ne ide tako. S druge strane kojekakve kratkotrajne ili dugotrajne posledice - da, svakako, jer nešto što se jednom doživi ili "vidi" ostaje zauvek, makar i zakopano negde duboko. Ono što čovek jednom razume ili shvati ne može više da precrta i odluči da to nije tako jer, jednostavno, ne može...Gabor Mate govori npr. dosta o ajavaski, ali to su čitavi rituali i mora neko ozbiljan da te vodi kroz to. Haksli je davao esid studentima i tvrde da niko nikada nije imao loš trip, naprotiv, bilo je baš dobro i korisno itd. u šta naravno možemo da sumnjamo. Ne možeš tek tako da se rokaš pejotlom, gljivama i koječim drugim i to je kao to, nije, ne služi tome jbg.

Preporučujem ti 2cb da probaš

Jel to onaj kvazi esid što ga je Šulgin sintesizirao beše? Nisam baš zagrejan za to tbh

Nznm kakav rad ima esid nit me interesuje iskr
Al je dosta blaža varijanta narodski rečeno i dalje od toga lično ne bih kročio

Ništa od toga nije stvarno, ništa od toga nema vrednost van vašeg mozga, beskorisno nam je šta ste tripovali, boli nas kurac, prestanite da smarate s tim.

Gabor Mate govori npr. dosta o ajavaski,

Da recimo Gram Henkok se namrkoao toga i javila mu se boginja Ajavaksa i ispričala kako su se neandrtalka i čovek (ili neandtlaac i žena) zajubili pre 300 iljada godina, i on uzme napiše knjigu, i zamisli niko to nije hteo da objavi ko naučno delom, nego rekli "čiča ako će štampamo ovo može samo ko roman"

ALi MoRaMo dA oTvOrImO uM.

ne bi bio toliko iskljuciv za psihodelike. mogu da pomognu da povezes neke stvari, ili da dozivis neko iskustvo koje ti kaze "prijatelju, ovo ti bitno u zivotu". kao takvo, imas istrazivanja i to ozbiljna gde mogu da pomognu sa nekim psihickim problemima.

druga strana medalje je da nekontrolisano mogu i da izazovu psihicke probleme.

ali ovo sto trifors kaze, pomoci ce ti da saznas istinu sveta, to nece. ne mozes da saznas nesto novo osim onoga sto si vec znao, niti mozes da postanes nesto novo osim onoga sto si vec bio. njemu bitna ta mistika, i onda mu psihodelija da malo drugaciju perspektivu svemu tome, i misli da je zato, ako ne pametniji onda da je prosveceniji od ostatka sveta (mene npr koji drzim zatvorene oci i ti kurci), sto uopste nije.

mozda je radio na sebi, i postao najbolja verzija tog sebe, ali ne mozes ti sad da preko noci uz dobar trip, naucis kako funkcionise svet ako si 2xgodisnjak sa ne preterano mnogo predznanja. ne moze niko, mozes samo da se ubedis kako si pametniji i da ti bude lepo, i super za tebe, ali sa strane to ne izgleda tako.

Ništa od toga nije stvarno, ništa od toga nema vrednost van vašeg mozga

Tesla se npr ne bi složio, mogu da pronađem još mnogo istorijskih ličnosti sa istim zaključkom al Tesla je dovoljan realno.
https://i.pinimg.com/originals/ff/03/ea/ff03eaad076bec3a94397d67952b5463.jpg

Da recimo Gram Henkok se namrkoao toga i javila mu se boginja Ajavaksa i ispričala kako su se neandrtalka i čovek (ili neandtlaac i žena) zajubili pre 300 iljada godina, i on uzme napiše knjigu, i zamisli niko to nije hteo da objavi ko naučno delom, nego rekli "čiča ako će štampamo ovo može samo ko roman"

ALi MoRaMo dA oTvOrImO uM.

Grejem je takođe liberalna CIA, njihova glavna misija je da sakriju ili iskrive sliku i uticaj "vanzemaljskog" na sve svetske religije, kultove etc. Za divno čudo Alex Jones je donekle bio u pravu kad je pričao da ekstradimenzionalna bića otvaraju portale, utiču na kolektivnu svest i manipulišu vremenom i prostorom (iako je on takođe vrv pričao sve to trudeći se da bude što luđi baš zato da ga niko ne shvati ozbiljno).

P.S. ovo nije direktan odgovor Mr Nou jer taj ni ne ferma šta se piše, nego mi njegov post dođe ko kanalizator da napišem šta sam do sad naučio na tu temu.
Knjige Pierre Sabaka >>> Terence McKenna, Rupert Sheldrake, Graham Hancock knjige combined

ali ovo sto trifors kaze, pomoci ce ti da saznas istinu sveta, to nece. ne mozes da saznas nesto novo osim onoga sto si vec znao, niti mozes da postanes nesto novo osim onoga sto si vec bio. njemu bitna ta mistika, i onda mu psihodelija da malo drugaciju perspektivu svemu tome, i misli da je zato, ako ne pametniji onda da je prosveceniji od ostatka sveta (mene npr koji drzim zatvorene oci i ti kurci), sto uopste nije.

Istina sveta koju sam saznao preko psihodelije #1: All is self (Sve je odraz jedne svesti, sve jeste jedna svest, na kraju predstave i bog i đavo vraćaju svoje maske u garderober.)

Istina sveta koju sam saznao preko psihodelije #2: Ljubav je primarna, sve ostalo nastaje iz nje.

Istina sveta koju sam saznao preko psihodelije #3: Um vlada materijom.

Istina sveta koju sam saznao preko psihodelije #4: celt je noob

sve si ti to vec znao. dobio si novu perspektivu verovanja u isusa hrista.

ne kazem da je lose, dokle god tebi pomaze, super, ali moram da ti srusim sneska, da nemas vise iskustva od vecine ljudi na ovom forumu (ili bar takav utisak ostavljas), kolko god da si lsda polizao.

Ah, Tesla. Inace on je tvrdio i da komunicira sa marsovcima i da mu je bijela golubica javila za smrt majke xd

I krepao od gladi, a toliki genij. Što mu marsovac nije pokučio komad leba, majmun?

Samo je jedan genij a to je rade tomov

btw idem na leto za Boston, dobio sam vizu, ali za sam ulazak u USA je potrebno da sam vakcinisam sa 2 doze. Nema problema, bodi sine u kapak. Ako me nema posle ljeta da znate da sam umro od miokarditisa ili da sam postao reptil

u americi to i dalje vazi jbt...

Da, to sam tek posle saznao, uzas