Prijava

Čuj džabe, kurac moj džabe - koštale su i po 150 dindži svojevremeno i prodato ih je na desetine milijardi. Nisu padale sa neba, a nisu ni iščezle, završile su po okeanima i morima.

https://fb.watch/iYSjzqxmEQ/

Ne znam el bilo

Levi lik cara melkor poremeceni avax etc

Desni lik celt dr zap hotuli....

J.E.B.I.G.A

Prico sa drugarom, doktor u celtlandu, kaze jebiga morao sam, ne bi mogao kuci, lik priznao da je beskicmenjak al to je velicina kad priznas da si ispao glup

A ne ovi nasi papci sa sajta ma kao pomoglo...jbt kako su vas izradili...

samo mi kazi jel si ozbiljan za ovim natezanjem, ili cisto ti dosadno pa u nadi da pokrenes diskusiju o vakcinama opet
niko nije umro jos od vakcine ovde, drzimo se.

jedva, nije lako, al ide nekako zivotari se pasji vakcinisani zivot

pusti je, kisela je kada menstruira.

To što je neko naivan, zaplašen...Je manje zlo od toga što neko drugi pristaje na to da dobije iglu u buljsona kako bi mogao na more ili kako ga ne bi cimali na poslu itd. I to je opet manje zlo od onog da vakcinišeš decu kako bi mogla u školu bez da plaćaš penale, iako se u načelu ne slažeš sa tim al eto. Ali najveće zlo ubedljivo je to što su i jedni i drugi i treći u fazonu - dobro jbg bilo pa prošlo, eto me živ i zdrav, nije mi ništa, idemo dalje. Kurac moj ideš dalje, ništa ne ide dalje. Isto ovo ćeš da imaš prvom sledećom prilikom, neće više morati ni da ti govore gde da ideš i šta da radiš - ima sam ko bela lala i čestit gradjanin da obaviš sve što se od tebe očekuje. Ako je za utehu, "štitim druge od sebe, budimo odgovorni" i ostala sranja ćeš jednako moći da gutaš i njima se anesteziraš u nedogled. Kad izadje čika iz SZO i kaže - tri do pet komada da se primi u roku od godinu dana, ovih a ne nekih drugih - tako ćeš i postupiti.

ja nisam primio nijednu niti ću pa opet mislim da ste vi antivaxeri teške petarde
šta ćemo sad a? šahmat ateisti?

Čuj petarde, pa pošteni i misleći gradjani dolaze u situaciju da trpe sva ta sranja zahvaljujući moronima, koji su do te mere moroni da čak veruju kako su normalniji, pametniji i bolji ljudi od ovih prvih. Bukvalno - bolji ljudi, na to se svelo, jer ako nećeš nosiš masku u šopingmolu ili da se vakcinišeš američkom vakcinom ti si govno od čoveka bukv. Sebično, samoživo, zatucano govno. I onda dodješ u situaciju da ti posle cirka godinu dana saopštavaju ono što ti glupavi Cara i Trajfors govore već tri godine, i umesto da staneš lepo i kažeš sebi - jeste, izjebali su me ko sansku kozu, ispali smo kolektivno budale, ukinuli su nam osnovna ljudska prava, zatvarali me u kuću po 5 dana bez ikakvog razloga itd - ne, dobro je, to je prošlost, idemo dalje, život ide napred. Debili. Debilima na svakom koraku treba govoriti da su debili, ili ih tući letvama, to vrv ima više smisla.

Šta ti imaš od toga što će on da kaže jeste izjebali su me ko sansku kozu, ispali smo kolektivno budale, ukinuli su nam osnovna ljudska prava, zatvarali me u kuću po 5 dana bez ikakvog razloga itd
mene to brine jutros

To što će taj čovek onda drugačije da reaguje u sledećoj prigodi. Kažu ljudi sebi lepo - jesmo, ispali smo moroni, to je prvi korak. Onda se organizuju da vide ko ih je tačno i zbog čega izjebao, i na koji način bi trebalo da odgovara. Onda se o tome priča, raspravlja, nekoga rebnu malo u zatvor i ljudi porazmisle i izvagaju o svemu, napiše se par studija i knjiga i idemo dalje. Ljudi koji su te izjebali vide da to više neće proći i onda i ne pokušavaju. Ovako - kompanije se nadovaćale prave love, niko odgovarao, niko u zatvor, i prvom sledećom prilikom, što da, ne, prći ćemo kroz isti scenario, s tom razlikom što će se tehnike usavršiti pa se neki propusti iz ove prve situacije više neće praviti. Heštegovanje, organizacija, cenzura...Radiće dosta bolje. Kao matematika Šmo, dok ne naučiš gradivo ponavljaš, i ne možeš dalje.

Šta ti imaš od toga što će taj čovek onda drugačije da reaguje u sledećoj prigodi. Kažu ljudi sebi lepo - jesmo, ispali smo moroni, to je prvi korak. Onda se organizuju da vide ko ih je tačno i zbog čega izjebao, i na koji način bi trebalo da odgovara. Onda se o tome priča, raspravlja, nekoga rebnu malo u zatvor i ljudi porazmisle i izvagaju o svemu, napiše se par studija i knjiga i idemo dalje. Ljudi koji su te izjebali vide da to više neće proći i onda i ne pokušavaju. Ovako - kompanije se nadovaćale prave love, niko odgovarao, niko u zatvor, i prvom sledećom prilikom, što da, ne, prći ćemo kroz isti scenario, s tom razlikom što će se tehnike usavršiti pa se neki propusti iz ove prve situacije više neće praviti. Heštegovanje, organizacija, cenzura...Radiće dosta bolje.

E da, inače, traje uveliko saopštavanje ljudima da je virus veštačkog porekla https://www.nytimes.com/2023/02/26/us/politics/china-lab-leak-coronavirus-pandemic.html
i da, gle čuda, nije odgovoran onaj nesretni Kinez što je pojeo šišmiša. Lagano to ide, korak po korak naravno, no u principu ljudi su do te mere otišli u kurac da bi moglo da im se saopšti i odmah i direktno, jednostavno, zabole nas više za to, smorilo je.

Šta ti imaš od toga što će taj čovek onda drugačije da reaguje u sledećoj prigodi

Kako šta imaš jbt, pa u maju 2020. da ljudi posle izbora nisu izašli u onolikom broju da se šibaju sa organima reda prošao bi isto kao Austrija - doneli bi ti zakon o obaveznoj vaci, morao bi da se testiraš svaka dva dana itd. Bio sam tamo tad, išao da vidim kako izgleda, jebeni fašizam u punom sjaju. Njima je svanulo od kad se zaratilo u U, jer je ta priča skroz splasnula. Da nije bilo tog incidenta 2020. vratio bi se petodnevnom blejanju na gajbi i lupao kašikom o šerpu sa mordorske terase u osam uveče, jer to je max. otpora za koji si sposoban.

ni bi prošao isto kao austrija i kraj priče

Čini mi se da precenjuješ želju i mogućnost kritičkog razmišljanja ljudi, zašto misliš da bi neki raskrinkavanje pandemije idući put dovelo do višeg stepena svjesti takoreći i zar misliš da ova pandemija, u slučaju da je zaista bila izrežirana patka, nije bila uspješna?

Vi buntovnici ste manjina, bilu u pravu ili ne, jer se neopredjeljeni ljudi i ljudi kojima fali nekih informacija o bilo čemu, vode većinom.

Jebeni “TKO želi biti MILIJUNAŠ” ima onaj džoker “pitaj publiku” gdje 90% publike uzme onaj taster i gleda šta je drugi odgovorio, iako zajebu ovog sto se takmiči, opet dođu idući put i opet glasaju kao onaj do njega i tako u nedogled jbg

Nema to veze bilo kakve sa buntovništvom Pil, već sa osnovnim ljudskim dostojanstvom. Ne raskrinkavaju se takve stvari na balkan info portalu već u državnim institucijama, kao što je recimo kongres, gde su onog ziljavog Faučija dobrano pritisli u poslednjih godinu i po dana, zahvaljujući čemu sad i imaš zvaničan stav da maske nisu štitile, stečeni imunitet štiti bolje od vace (tvrdili suprotno), i uvod u to da je virus poreklom iz laboratorije. Ako se nastavi dalje isteraće se i da li je pobegao ili je pušten, ko je odgovoran, ko je na koji način uticao itd. Neće naravno niko od velikih najebati, možda eventualno neka kompanija plati neko poravnanje i to je to. Ali si bar jedan korak dalje od toga da završiš u totalitarizmu sličnom onom u Kini. Ni to se nije uspostavilo preko noći jbg.

ae brt ne seri više da ti je interes neko opšte dobro i buđenje narodne svesti i otpor tirjanima i te pičke materine nego misliš da si bolji od ovih što su primili vakcinu i hoćeš da ti oni to isto kažu, to te pali