Prijava

Slušaj, kada mi zatreba savet oko gutanja halucinogenih pečuraka mogu da ti ga zatražim, ovako po pitanju metodologije pravljenja vakcina si mi beskoristan.
Idi.

Gde sam uopšte davao savet? Ovo su bile činjenice i malo smejanja tebi kaci pglu tjt poz poz

Sve ce ti Mr No oprostiti ali pečurkarstvo nikada

E al onda prc - virus se menja, mutira, udružio se sa ovim sezonskim i jebiga, jedna nije dovoljna, moraš sad i drugu da primiš. I čovek šta će jebiga, što se mora mora se, preživeo ovo prvo pelcovanje, preživeće i drugo

Brt ovo sam ti pisao bukvalno godinu dana pre nego što će se prva vaca pojaviti. Sedma strana, brat tvoj Melkić ti lepo sve objasnio kako će se razvijati situacija korak po korak. Što bi neko pravio jednu vacu koja će da reši problem, gde je tu logika? Bolje 3-4 da ti uvale, to je znatno veći profit i stabilan prihod, jer znaš unapred kad i koliko da praviš. + imaš vremena da prodaješ ljudima "napravili smo sad još bolji, jači, brži buster" foru. Nuspojave se javljaju i od savršeno izbalansiranih sredstava, jednostavno, ne reaguje svačiji organizam dobro. Ali jedno je podvrgavati se nečemu na čemu se radilo 5 godina i što je prošlo sva moguća testiranja, a drugo trpati u sebe neko govno koje su sklepali za šes meseci.

Jbt jel se seća neko kako je u martu, one tamo godine, moglo da se ode u tržni centar, izabere vakcina, pukneš se bez ikakvog cimanja i još te nagrade sa nešto malo para? Nemačka, Francuska, normalne zemlje - nemaju vacu, mi ovde 4 vrste da biramo, moš dobiješ kako oćeš. I ljudi u fazonu da, to je to, sve je to ok piči samo. Kakav narod.

Ovo sve mora prostije da bi se shvatila sustina

Imal neki vakcinisani ili obozavatelj odabde koji kada bi sada vratio par godina unazad bi odbio vakcinu ili bi uradio sve po starom majmunskom principu da se opet rodim radio bi sve isto

Imal takvog sa jajima ovde da kaze

Celte jel bi uradio sve ponovo?

Ja bih evo, ali umesto Sinofarma bi Fajzer, pošto su etički besprekorna kompanija, ljudi od integriteta, i pre svega veliki humanisti.

Nuspojave se javljaju i od savršeno izbalansiranih sredstava, jednostavno, ne reaguje svačiji organizam dobro. Ali jedno je podvrgavati se nečemu na čemu se radilo 5 godina i što je prošlo sva moguća testiranja, a drugo trpati u sebe neko govno koje su sklepali za šes meseci.

Ovo je relativno razumna spika, samo što znam da je gomila govana, da bi ste i za pet godina našli neki razlog ili kenjali: joj jeste pet godina ispitivanja, ali nije 10 godina prakse potvrdilo jbg.
Tako da bukvalno sereš vodu da deluješ razumno.

I opet evo isti slučaj pre 60 godina i sa tom tehnologijom su isto izbacili vakcine vrlo brzo

Poredis babe i zabe, naravno da se mogla brzo izbaciti vakcina za pandemiju influence pedesetih, kad je cetrdesetih zavrsena i pustena u promet vakcina protiv influence (koja se, naravno, razvijala 10+ godina). Pojavio ti se samo novi soj, i potrebno je donekle modifikovati ono sto vec imas. Spanska groznica npr je isto bila virus influence, ali se desila prije tih cetrdesetih, pa nije bilo ni price o vakcini, nego su ljudi umirali i molili se bogu.

Za nijedan koronavirus ne postoji vakcina. Tako da fakticki poredis potrebno vrijeme za mijenjanje crijepa na kuci sa izgradnjom potpuno nove kuce.

da bi ste i za pet godina našli neki razlog

I pet godina je mlohava kurcina za ove stvari, za pneumokoknu bolest se vakcina razvijala 60 godina, za Ebolu, za koju je vakcina zavrsena samo mjesec-dva prije pocetka korone, je trebalo 43 godine. Sve bez 10 godina je u najmanju ruku sumnjivo, ali opet i 5 god bi bila daleko bolja prica, jer se postizalo jednom-dvaput u istoriji, kad su postojala intenzivna prethodna istrazivanja.

Al ova prica koju smo dobili, od par mjeseci, je cisto vrijedjanje inteligencije, i pisanje po 200+ godina stvarne nauke. A evo, 2023 je, vidjeli smo i koliko je efikasno bilo i u praksi

Ovo samo odgovaram Mister Nou jer ga smatram normalnom osobom i vidim da ozbiljno pise, inace stojim pri onome da ovu temu treba prestati silovati u 2023 jebeno

Celte jel bi uradio sve ponovo?

bi brt, nije mi nista bilo od vakcine, a koronu kad sam dobio vrlo kratko i bezbolno bilo.

sad, i bez vakcine bi verovatno bilo tako, ali pitas me dal bi iso u proslost i nesto menjao, a sad kad imam opciju da bi mi od korone verovatno bilo ok, a od vakcine znam da mi nije bilo nista, ne bi se ponovo kockao da ne primam vakcinu

to je tebi prica kad imas ispred sebe od vakcine ce mi verovatno biti ok, od korone ce mi verovatno biti ok, pa onda vagas.

mada kapiram da ti ne radis bas najbolje sa neapsolutnim stvarima sve sto nije crno-belo ti guras na jednu ili drugu stranu, sto je odlika glupljih ljudi, al eto, ako vec dolazis da pitas "jel se kajes zbog vakcine".

bukvalno niko kom zaista nije bilo neko sranje 2-3 dana nakon vakcine nece se cimati da to stavlja u neke velike zivotne pogresne odluke ko sto ti mislis da je. a takvih nije puno, kao onih sto prelezali koronu pa zaglavili.

da bi ste i za pet godina našli neki razlog ili kenjali: joj jeste pet godina ispitivanja, ali nije 10 godina prakse potvrdilo jbg.

Zavisi. Poznavao sam par ljudi koje bi vaca možda spasila da su je primili, no nažalost preminuli su i pre nego što se pojavila na tržištu. Ja sam negde u aprilu 2020. zaključio da ćemo se svi neizostavno porazboljevati, iz prostog razloga jer smo svi vrteli keš po rukama skoro svaki dan. I da je najbolje budžiti imunitwt da bude što snažniji. Prethodno sam uvideo da fašizam samo što nije krenuo, pa sam se spakovao i napustio grad koliko odmah, tako da sam izbegao petodnevna sedenja u memljivim stanovima itd. Šta sam hteo da kažem

- da je ovo bilo u rangu nekog baš opasnog virusa koji kosi sve pred sobom, vakcinisao bih se naravno. Ili da sam nekakav hroničar, starac itd. Ovako sam (prvi put) ispoštovao sve ostale procedure sa lekovima, jer pomažu i oni, to smo malo zaboravili...Prave normalne lekove a ne ona govna šo moraš da ih piješ šest ili kolko već dnevno, na to ne bih pristao.

- ostalo smo videli, da su ikako mogli primorali bi ljude da prime 4+ komada, pokušavali su čak da izguraju zakone da u slučaju budućih pandemija (kojih će naravno biti) odmah ideš u red na zakazani termin i primaš šta i koliko ti kažu, bez da se išta pitaš. A to su krajnje opasne stvari.

bi brt, nije mi nista bilo od vakcine, a koronu kad sam dobio vrlo kratko i bezbolno bilo.

A ako ti bude nesto od vakcine dal bi onda promenio stav.

Hipoteticki govorim, i ti ja znamo da ne moze nista da se desi jer su vakcine prakticno sveta vodica

Da mi se desilo nesto od vakcine promenio bi stav da. Ali nije. Niti je svim ljudima koje poznajem koji su primili vakcinu.
Znam doduse umrle od korone.
Tako da eto, moje licno iskustvo.

Jbg Celte, nemas bas poverenja u nauku kada bi tako lako promenio stav za nesto sto je ukupuno dobro a sjebe tu i tamo nekog pojedinca.

Gde je zrtva pojedinca zarad viseg cilja?
Jok, ajmo svi biti kucke dok nam je dobro a ostale ko jebe.

Aj caren oladi, naravno da ako ti se nesto loze zalomi da se kajes poenta je samo u verovatnocama i zajebavanju sa tim, sto ti ne umes jer si glupa.

Jbg sam za sebe kazes da si pizda onda cara ovo ono
Do juce si se kuno sad bi prodo veru za veceru i sve normala

Jos se vadis na hotulovu dosetku
C A R E N
A
R
E
N

Hotul>Celt

Dobra fora mora priznas caren

Neam pojma kul je brat hotul al bukvalno stav vacce ok nije se nista desilo sve super vs primio vacu najebo da mogu vratim vreme ne bi se nikad vakciniso je bas ono za samarcinu