Prijava

celt
Da mi se desilo nesto od vakcine promenio bi stav da. Ali nije. Niti je svim ljudima koje poznajem koji su primili vakcinu

eo igrom slučaja sad baš pričao sa med sestrom, kaže cela ekipa morala po tri komada da primi plus sezonsku za grip da bi ostala na poslu.

Kaže aj posle prve doze sve ok, al posle druge meni ruka otekla ovako pokazuje, onoj druga zalegla u krevet bla bla

Iz ovoga se da zaključiti da je celtova okolina mama tata mesni narezak i melk

Sve u svemu ljudi su stoka koje ne moraš da teras na klanje, sami idu...

caro, jesi li dostigla menopauzu?

malo ti je trebalo da to smisliš.

Hahah, sta, oces da kazes da nisi debilcina jer je kosmopolita bila prepreka da ostvaris svoj pun potencijal na sajtu

lolololololo

Jbt i final konkluzn za celtaru me bas baca u bedak.

Ok mu je sto se vakciniso jer nije imo nus pojave, a da je imao ne bi se vakcinisao ako bi moglo vreme da se vrati. Sreca pa sve ispalo dobro za njega i siroko okruzenje

Posluso 30sec

looooooooooooooool

caro, doniraj svu tu menstrualnu krv, ima makar desetak litara dosad.

evo kosma ce looooooooooooooool ahaha

Mesni, kosma sto je davala to je to.

Stratimir spike....

caro, hoćeš li opet kurca pa da bar devet meseci odmorimo?

Avaxi su na temi toliko naprzili bezmozgase da kao posledicu imamo skvicanje, siktanje i debilisanje na max

jer vidim vapiš za njim na ovoj temi ali niko ti drugi ne nudi.

Jako lijepe vijesti. Podrška fajzeru, nadam se da će uspjeti na tom putu ka ostvarenju jednog od najhumaniji otkrića za čovječanstvo.

C, zamisli vakcinieš se tipa jednom i preduprediš boleštinu, pa opao bi profit od lekova vrtoglavo. Ništa od toga.