Prijava

Reatrdirani antivakesri.

NEW - WHO will take up the EU system of digital vaccine passports to "establish a global system that will help facilitate global mobility and protect citizens across the world from on-going and future health threats."

https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/ip_23_3043

@disclosetv

https://t.me/disclosetv/11319

Jbg, sistem se samo apgrejduje. Sad imamo vec utrenirane mase koje ce na 3,2,1 skociti na sve sto se bude zvalo buduca globalna pandemija

Ista fora kao sa tv pink, nisu krivi emiteri vec korisnici

Nisu samo farmaceuti profitirali hehe

Је л може за нас србе превод овог текста са Клих.ба?!!

Ajde vuzi nije tesko, nije ovo izmasakrirani srpski jezik tj hrvatski

627
Је л може за нас србе превод овог текста са Клих.ба?!!

šta ti je "klih"?

Pa zasto su gradili majmuni

E sjecam se kad je vucko pricao kao gradice se fabrika za vace i sjecam se da mi je jos tada bilo nejasno zasto bi se to radilo ono sta ako stane pandemija za 2mj koji kurac gradis nesto tako namjenski i iskljucivo za jednu stvar i to kinesku nepriznatu vakcinu wut wut

pričao je vučko i da će se graditi nuklearna elektrana, pa

Pricao vucko i da ce napraviti mostove, puteve, fabrike, povecati plate penzije, povecati vojnu industriju... da ne nabrajam dalje

Vučko ispao korektan prema nama dole, investirao je, izgradio, nije da nije.. svi prethodni su samo zakretali glavu od te Raške oblasti dole pa nije to samo Sandžak i Bošnjaci, tu su i Srbi i Stari Ras, tu su vam Đurđevi stupovi, Sopoćani.. i onda mi dođe čini mi se bombaš kaže “glasate za 100 za 1” pa ne glasa niko što ga voli i što dijeli njegove stavove nego što ima neke koristi od te vlasti kakve takve, glasali bi i za opoziciju kad bi znali da će neko doći obići i vidjeti kako taj narod dole živi i šta im treba.

A spoljašni dug preko 30 milijarde
Lepota

To ce deca placati kao sto mi placamo sranja nasih matorih.

Na mladjima svet ostaje razume se.

Na kraju krajeva sve drzave sveta su duzne bankama, ne znam bukv nijednu drzavu da nije duzna. Bila je Rumunija pod causeskuom valjda i Libija kad su skenjali gadafija. Moras biti duzan da bi bio njihov rob inace dobijes bombe

Ma jebo zaduzivanje, ako hoces da se razvijas moras da se zaduzis, zaduzivao se i japan ja ovdje govorim o infrastrukturnom razvoju srbije koji je evidentan dolaskom vucica i to u dijelovima koji su bili zapostavljeni.

Lako je iz Beograda negodovati, znas sta treba srediti, urediti, izgraditi i sagraditi da bude primjetno u gradu od skoro 2 miliona nemojte me zajebavati

govorim o infrastrukturnom razvoju srbije koji je evidentan dolaskom vucica i to u dijelovima koji su bili zapostavljeni

Kakav to infrastrukturni razvoj? Pričaš o smuljanim putevima koji se raspadaju posle par dana? O pretvaranju Zlatibora u jebeni kompleks betonjerki? O uništavanju reka mini-hidroelektranama? O rasprodaji sopstvenih mineralnih bogatstava?
Pa realno solidan infrastrukturni razvoj iskr.