Prijava

eo malo rifresa

https://www.021.rs/story/Zivot/Zdravlje/354987/Vakcinu-protiv-HPV-a-u-Srbiji-primilo-oko-27000-dece-skoro-80-odsto-su-devojcice.html

hpv vakcina za decu (bolest se prenosi polnim putem i oboljeva samo zenski pol) 9-19 godina, jer pajsad danas se klinke kecaju ranije, ministarka apeluje i da se dečaci vakcinišu jer oni su prenosioci.

Naglašava se da vakcina ne izaziva sterilitet, i štiti (valjda) za 8 od 80+ različitih pojava ove bolesti. Pri tome je relativno nova na tržištu a naši lobisti su tu da isprobaju na našoj deci ne bi li ih zaštitili.

Nije ti tacno ovo sto si napisao u zagradi caro

Hpv moze fasovat i musko i nevino

Ispravite me ako grijesim ali mislim da moze preko sluzi zarazenih da predje i na nejebace a i da neki vrsni jebac moze fasovat ali da nema nekih vecih problema za muske

Dobro jasno, ide preko sluzokoze al najmanje to bitno u celoj prici, ipak se prvenstveno odnosi na polno prenosivim putem

ali da nema nekih vecih problema za muske

osim sto ti izlaze bradavice po kurcu. ako to ne racunas u problem, onda nema

Uvijek mozes da kazes da su to tkzv Tisonove žlezde

Salim se, nikad nemoj da krijete svoje spolno prenosive bolesti nego Podijeli s Vukajlijašima

Sašila me juče neka gripčina, ležim i raspadam se evo prvi dan. Daće Bog da brzo prodje, bar mi deluje da će biti tako (obično me drži 6-8 dana). Boli me sve živo kao lopatama da su me mlatili, glava pogotovo. Ne znam da li je neki novi redovni grip ili je ono govno mutiralo, kako god, zakačio sam nešto.

haha, poruka je jasna, da pare koje uzmu od raznoraznih celtova na kraju moraju forvarduju top avax sportisti novaxu kmeeee

Solidna ironija

JUST IN - Republican Senators ask Biden admin to "immediately restrict travel" between the U.S. and China over "mysterious respiratory illness." @disclosetv

https://t.me/disclosetv/12654

Taman na vreme pred izbore

Zapusilo mu se i inficiralo uvo, izgubio osecaj za ravnotezu i pao

Ljudi moram da podelim sa vama odavno me tišti što mi uvo pišti
Kupatilo.mi se okrenulo naopako zvao sam i majstore ništa
Zatim tavan od podruma se zaglavio između prizemlja i prvog sprata već danima škripi kao da zavija vetar dal je od hladnoće ne znam ali znam da ovi iz grejanje iz toplane su rekli kako to mora svake zime ime i pre zime

Moron: Ne znam da li je bezbedno da stavim sebi u telo sto je satana licno napravio?

Moron: Ne pitam, stavljaj dijvole sto oces, sve ti verujem...