Vaccina

  1. „Godine 2021. visoki zvaničnici iz Bajdenove administracije, uključujući Belu kuću, mesecima su više puta vršili pritisak na naše timove da cenzurišu određene sadržaje o kovidu-19, uključujući humor i satiru, i izrazili su dosta frustracije našim timovima kada to nisu uradili“, naveo je Zakerberg, prenosi Rojters.

    Rekao je da su pod pritiskom doneli konačnu odluku o uklanjanju sadržaja i preuzimanju odgovornosti za promene politike kovida-19.

    jao cukerberge nemoj vise o vacama molim te lok na ovu temu pls crko konj he he

    avaxi zilion : provaxi
    N U L A
    U
    L
    A

  2. Cek, vakcina za polio je zlo jel to kazes?

  3. o tome moze da se prica svakako, citaj izvestaje sta gejc radio po indiji sa polio vacom

    ovde nije akcenat na tome vec da szo ima jacu izvrsnu moc od bilo koje vlade koja je pod njenom ingerencijom sto se desavalo i tokom plandemije

    sace vacinisu decu da ne obole a onda puj pik ne vazi mozete nastaviti sa genocidom dragi cionisticki prijatelji

  4. може бити да сам глуп признајем али овако ја то себи објашњавам отп израел који 10 месеци врши геноцид убио 50к цивила по америчком рецепту борбе против тероризма и сад им је као жао дечице неке која ће одлично доћи као менгелеовски експеримент са ко зна каквим вакцинама знамо кога је и како усрећила СЗО

  5. a moze biti, znam da je dosta kontroverzno, ali ono, cujte me za ovu daleku mogucnost zasto se tako reaguje, mozda je moguce da dovoljno znamo kako funkcionise danas higijena i bolesti, da nikom nije u interesu da se zapate neke prenosive bolestine ponovo, bilo gde. pogotovo na teritoriji zemlje koju racunas ko tvoju.

  6. ma ne, sad kad ga ovako napisem, nema nikakvog smisla. skoro sigurno je gejts resio da proda vakcine palestincima, pa ubedio sorosa da pritisne netanjahua i deep state, da to mora da se desi, al umesto normalnih vakcina pravice neka testiranja. 100%. nema sanse da nije tako.

    mislim kazem samo, pomisli covek. al 100% je ovako.

  7. Tako je celtibore vazno je biti zdrav i vacinisan da bi se moglo nastaviti sa genocidom. Gde ces infektivan u rat niko ne zeli to pu pu

  8. To kad te vide si zarazen ova druga strana oma nece vise ratuje

  9. znam, i meni je neverovatno da palestinac moze da zarazi izraelca necim

  10. Tako je ide prvo vacina shot onda bullet shot mora red se zna

  11. Kako se szo ne seti uvede tamo neku pandemiju da se malo stisaju strasti jedino njih slusaju

  12. Mada obj isti ovi cionisti drze i szo, sace male palestince lepo srede vacama da se manje razmnozavaju treba iscistiti taj teren legitimno

  13. па да не могу да очисте све ратом знаш колико би ту дима било да отворе гасне коморе ех

  14. awwwww

    https://www.tanjug.rs/svet/drustvo/107817/szo-oko-12-miliona-doza-vakcina-protiv-decije-paralize-isporuceno-u-pojas-gaze/vest

    Sace tamo biti x10 vise poliomijeltisa cim krene implementacija ovog djubreta al koga boli kurac to ide u t zavere

  15. ала ће обришу ове палестинце са планете земље

  16. bukv, i mudzosi su zesca govna gori od slovena kako ih satanisti jebu vec nekoliko decenija

"Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“"

Danas | 06. Novembar 2008.