Prijava

da preventivno krene da se daje hlorokin i ivermektin, sta mislis, jel bi sporedni efekti bili manji ili veci nego sto su kod vakcina (kazi i ovo triforsu).

Nije do sporednih efekata, 90% je na samom organizmu. Ako ima kakav takav imunitet stecen vakcinom, odgovor na virus ce biti elegantniji i blazi. Antikorona lekovi jos uvek ne postoje

ma ne to, nego sto misli da ce od vakcine da ti bude gore nego da dobijes koronavirus "au naturel" i onda preporucuju da prevenivno pijes hlorokin ili ovaj ivermektin posto oni kao imaju manje sporedne efekte od vakcina, sto nije tacno.

Hvala na opširnom odgovoru složio bih se da je Srbija go kurac što se tiče ovoga

Moras imati kontrolnu i test grupu, na masovnom nivou da bi izvukao neki zakljucak. Bojim se da to nije moguce u Srbiji.

, samo jbg moje mišljenje je da je to više zbog spoljašnjeg uticaja al ajde da ne davim sa tim optužićete me za teorije zavere. U svakom slučaju stava sam da hidroksihlorokvin deluje. Celt il ne može ili neće da skapira da postoji milion načina da se izgradi imunitet nego upire ko lud da je to što se promoviše kao lek isključivo za preventivne mere i zamena za vakcinu...

Celt il ne može ili neće da skapira da postoji milion načina da se izgradi imunitet nego upire ko lud da je to što se promoviše kao lek isključivo za preventivne mere i zamena za vakcinu...

eh taj imunitet... mora se pazljivo graditi, upijanjem dobre energije i ispustanjem lose kroz cakre

Pa eto upravo si dokazao moju poentu lol sad još počni da se praviš da nema drugih načina ajde molim te usreći nas

I odvaljivanjem mozga gudrom i psilocibinom kako bi razmenio tjelesa sa drugarima

Za tebe nema spektar boja, sivo itd - znači samo vakcina ili preventivno meditiranje hahahaha

A tebi Šmokljo psilocybin za depru u nekom ritrit centru pod hitno

pricao sam sa samanom skoro, kaze da su vakcine skroz ok, al moras da nadjes samo nekog kvalifikovanog da ti da, da pazi da te ne ubode u cakru jer ti onda pojebu balans sa prirodom i ocoravis malo na trece oko, tako da bi mozda trebao da se preispitas trifors.

Ok sad ću se pokunjene glave dogegati do izlaza

pricao sam sa Šabanom skoro, kaze da su vagine skroz ok, al moras da nadjes samo neku kvalifikovanu da ti da, da pazis da je ne ubodes u paksu jer to onda pojebe balans sa prirodom i ocoravis malo na trece oko, tako da bi mozda trebao da se preispitas trifors.

moro sam xD

Ja mislim da se sve to otklanja prvoklasnim kokainom i da se samo kroz taj magicni prah poreklom iz Juzne Amerike moze pronaci put do istine

LOL jel se secate kad su se Melk,Ejdus i ostali poremeceni antivakseri sa IQ 35 lozili na one klipove kako se magnet lepi na cip(i jos poverovali kako je cip tecan i toliko jak metal da privlaci magnet LOL)
Ima jedan lik na Tik Toku sto je stavio magnet kako se lepi na njegovu ruku i lozi se kao vidite me namagnetisan sam i jedan u komentarima mu rekao ,,stavi puder da prekrije znoj sa tvoje ruke i onda snimi)
I lik snimi i nista se nije lepilo LOL i izvinjavao se jer je idiot.

https://www.msn.com/en-au/news/other/world-exclusive-footage-proves-bats-were-kept-in-wuhan-lab/vi-AAKZJab
Jednu stvar samo moram da potvrdim u vezi ovog novog narativa, a to je pitanje zbog čega se odjednom otkrivaju sve ove stvari u vezi sa laboratorijom? Za sada razmatram dve opcije: Prva je da je u pitanju psyop da nas useru od straha kako bi svi primili vakcinu bez pogovora (dosta verovatno), druga je da guraju sukob između sveta i Kine u nadi da će Kina povući svoju robu sa zapadnog tržišta, ekonomski kolaps je već ionako odavno na pomolu (manje verovatno). Možda su i dve muve jednim udarcem jbg ko će ga znati

Trifors sad se bas solidno gubis bukv te je zap zakopao aj nemoj vise pls