Prijava

Skauz, odradi broj antitela, vidi na cemu si, pa odluci. Ako je broj jako visok, nema potrebe, s tim sto ne bi bilo lose da ponovis analizu za 3 meseca. Zavisi i kad si prelezao

Bukv sam prelezao skoro zato me i zainteresovala opet ova tema. Ok znaci na osnovu antitela da donesem odluku, bilo super bilo bi sjajno beskrajno kada bi br bio visok jer mi se stvarno ne prima vakcina ali ok ali br bude nizak sta cu, ne prolazi mi se opet kroz sve isto. Hvala puno :*

Celt, hvala druze fino si mi objasnio to oko medjunarodnog priznavanja, nisam to uzeo u obzir.

Samo još da pomenem, prilikom posete zubaru pre neki dan, dodje mu neki lekar iz gradske bolnice da procaskaju malo. Skapirao sam da je ili pulmolog ili infektolog. Kaze vec od 2019. godine su kod nas bili slucajevi atipicne upale pluca, i da je ljude pod tom dijagnozom i lecio. Da su snimci i klinicka slika bili identicni kovidu. Samo kaze da tada virus nije imao toliku moc medjuhumanog prenosa kao sto ga ima sada i da je to rezultat njegove mutacije, jer mu je tada ljudski organizam bio strano telo.

I jos par korisnih informacija, lekar je rekao da ko planira da se vakcinise, prvo ako zeli moze da uradi test na antitela i da vidi kakvo je stanje, i da ako ih ima vakcinacija nije nuzna neko vreme, a u prilog tome ide i trenutno mali broj obolelih.

I da, covek je primio kinesku, verovatno jer nista drugo nije ni imalo.

Doktore Nemoj da mi smrdis ovde medjunarodnu prehladu

Daj be debilko, kao otvaraš oči ljudima tu, 70% linkova ti ne radi.

Ne jedem svinjsko vec mesecima unazad i moram priznati da vise nemam oscilacija u imunitetu, zdraviji sam definitivno a i psihicki se bolje osecam. Sad mi svinjsko smrdi

Ima neceg jako loseg u toj svinjetini

Laganiji sam da. U lajfstajl sam uveo svako vece po casu-dve viskija, a Boze zdravlja, bice i za semu redovno

Nije los mix viski i ova Guarana mohito

Hahahaha reci brt vakcinišeš se i odeš u bolnički krevet od kovida, ko da se ubodeš heroinom i da te ne radi jebo mater

Pa dobro, Sinovac 51% efikasan. Sinofarm 80%. A uzevsi kolika je Indonezija, 150 miliona, par desetina lekara vakcinisanih u bolnici nije razlog da likuješ još uvek lol.

Edit. 270 miliona ima Indonezija.

Pa čekaj šta je to koji kurac 51%, 80% efikasnosti za virus čija je smrtnost <0,1% msm u čemu je to efikasno? Da kad se zaraziš budeš malo manje zaražen nego što bi bio da si nevakcinisan?

Aj iskreno u čemu te ta vakcina spašava više nego vitaminska bomba npr

Vitaminska bomba pre ili nakon zarazavanja?