Prijava

O gde si, Jelena
Da u ovoj noci
Malo dusom danem
https://youtu.be/AuNFXrwUl24

A sta je sa onim ceh mejt pitanjem poremecenih antivaksera na pocetku pandemije ,,da li poznajete nekoga ko je dobio koronu?,, LOL

Autore houltu9l da li ste znali da samo jednim klikom na dugme "odjava" možete spasiti milione crvenih azijatskih puževa od sigurne smrti

Kako vreme prolazi sve vise se pokazuje koliko si poremecen.Jel znas nekog ko je umro od korone?LOL

JUST IN - Israel's PM Bennett: "There are indications that the so-called Delta coronavirus variant has begun spreading in Israel," calls citizens not to travel abroad and everyone aged 12+ to be vaccinated.

Israel has one of the highest vaccination rates in the world.

@disclosetv

Bukvalno fizički ne kapiram kako ljudi i dalje misle da će se sve vratiti u normalu jer su sad vakcinisani, stotine puta već repriziraju šablon haha ne mogu da razumem znači mozak puca po šavovima pokušavajući...

Also Izrael: danas 89 zaraženih, prekjuče 37. Danima bez smrtnih slučajeva. Na 10 mil stanovnika. A šampion u fuci slavio sa 50 k ljudi na stadionu. Plus ratovali. E moj Trifors. Prelako te je demantovati.

Nemoj ni da pokusavas,taki kao ti su najbolji kad ne razmisljaju.

Usrao te doktor sad trajforse, pokri se s uši. Poremećeni antivakser BTFO

Also Israel: calls citizens not to travel abroad

Msm ne kapiram pa jel to nije isto što je Vučić vamo radio pre izbora daje sve i svja, a posle prc

Ko nije u toku u Izraelu je stupila smena vlasti, Netanyahu ošo baj baj

Korona ne postoji,zar nismo to utvrdili,mislim jel znas nekog ko ima koronu??

Imo si koronu trista iljada puta do sada idiote

jesi sad opet usao u fazu "korona nije opasna"?

prosli put bese opasna je al je ljudi napravili ili tako nesto.

Nikad nisam reko da je opasna brt ne kapiram kako možeš tako konstantno i besramno da mi uvaljuješ neke šatro tvrdnje

Celte da te pitam kako misliš da je nastala ova pandemija?