Prijava

a kako nisi jebote kad jesi, jel treba sad da kopam ovu ili onu temu, jebem li ga gde si lupao, al bukvalno si reko bukvalno suprotno... na foru "nikad nisam reko da je korona bezopasna, pitanje je porekla" ili tako nesto.

svasta ti pricas nego aj da ti poturim pod nos kad bas jeboga okreces kako koji post vidis sa ovih paranojasajtova

Ne brt nemoj da lažeš napisao sam da korona postoji i da je iz laboratorije ali da nije opasna kao što mediji kenjaju već je dizajnirana da se lako širi

Nikad ali NIKAD nisam napisao da je opasna

Odgovori mi na pitanje btw

nemam pojma kako je nastala, od virusa kazu.

nisam jos uvek tolki debil da preturam po temi da tacno nadjem gde si napisao to, mada mozda postanem. dobro pamtim doduse, i siguran sam u ovo.

Slabo ti to pamćenje prika

jasno se sećam da si tvrdio kako je reč o opasnom virusu

Pa gde ajde ako nađeš ja ispadam glup uneredi me hajde

sačekaj malo, tražim upravo

haha bombas vrhunski avatar svaka cast

evo gledamo kod kuce isto ja i moji

Trifors, kad ono bese Tramp obara nelegalne izbore u Americi? Ili mozda ni to nisi tvrdio?

Oborio ih je već pratiš li Arizonu haha

Oborio, oborio. Zato ni tviter nema, njusku mu nisam video 6 meseci na tv. Definicija smetišta istorije.

Pa zato što si normie, stoji ti Džeri baš si Džeri jebeni haha

Trifors, zapitaš li se ikad "traćim li ja svoj život"? :)

Arizona,koja rednecka drzava.Naravno da glasaju za Trampa.

Naravno da glasaju za Trampa.

Pa ko je "oficijelno" uzeo tu državu jel moguće da pišeš ovo besramniče

A trump se kurci kako je on odgovoran za izum vakcine

Da, jedini razlog zašto nisu i ne mogu biti obavezne jer ih je operacija Warp Speed ekspresno isporučila sa uslovom da ih moraju klasifikovati kao eksperimentalne. U suprotnom bi imali situaciju gde bi već ove godine države donosile zakone o obaveznoj vakcinaciji. Takođe razlog zašto je dao izjavu u kojoj se zalaže protiv vakcinisanja dece je taj što deca ne mogu da naprave sopstveni izbor kao odrasli.