Prijava

Ovaj drajfaks je teška olupina, jeban uglavu.

Idiot misli da će Trump u Avgustu biti instaliran kao predsjednik. I kad ne bude u pravu - kao što do sada nije bio u pravu ama baš nijednom - samo će da pomjeri vremensku ljestvicu unaprijed i uhvatit će se za neku drugu teoriju zavjere, i neku drugu slamčicu "nade" za retarde koju je vidio na bitchuteu, 8kunu ili u nekoj drugoj kanalizaciji interneta

Njemu je vrana davno mozak popila

Druye slažem se, ali čemu "ljestvica", "zavjera" i drugi hrvatizmi?

Prika rođen sam u Bosni prije rata i govorim ijekavski, kako su me tada učili. Srpsko Hrvatski. Za drugo ne znam.

JUST IN - Israel reimposes masks mandate amid new virus fears and despite a very high mRNA vaccination rate, just days after it lifted the measure.

@disclosetv

NEW - Israel adults and children are getting sick with viral flu infections in a phenomenon that is unprecedented for this time of the year.

“We have never seen anything like this,” said Dr. Tal Brosh, head of Infectious Disease Unit at the Samson Assuta Ashdod Hospital.

https://www.jpost.com/health-science/covid-19-might-be-over-but-viral-infections-in-israel-are-surging-671354

@disclosetv

Iz istog triforsovog teksta:

Snir noted that after the year of the pandemic, it is not surprising that these diseases are reappearing.
“We did not see them during the winter because we were wearing masks and because of the lockdowns, but they are normal viruses,” she said.

Rsv bulja od virusa realno.

Trifors, ne znas medicinu i lose sve tumacis.

A u naslovu triforsovog teksta COVID IS OVER lololo. A sto je over= jer su vakcinisali. Ta vakcina ne stiti protiv svakog viriusa, degenko. Jos jednom: rsv je buljaaaa u odnosu na kovid

Bice svuda nalet tih respiratornih kijavica i sraćki i svega. Ali to su smesne infekcije

trifors, ozbiljno, jel si uopste procitao vest do kraja pre serovanja?
ili ono naslov prvi pasus, aha toeto do kraja svaki 5. red ok nananana, nebitno, uklapa se u pricu.

jer cini mi se da tako citas stvari. ne kazem kao da si poseban ili glup zato, i meni se desava recimo kad citam neku dokumentaciju/rad ili nesto tako sto dugo i pise nasiroko i onda jebi ga, donesem zakljucak na 1/3 teksta i do kraja ko ga jebe, samo predjem ocima.

kad se uhvatim da to radim a bitno obicno mora stanem i da se nateram da predjem i ostatak.

naravno to se odnosi na dosta duze stvari od teksta od 50 redova, al kapiram da je taj odnos sa tobom i tvojim nacinom istrazivanja i generalno strpljenja da citas nesto sto ti je dosadno ili se ne uklapa u misljenje

“We did not see them during the winter because we were wearing masks and because of the lockdowns, but they are normal viruses,”

Znači ti i dalje zaista veruješ da je to zbog maski i lokdauna? Neironično veruješ da su se odjednom pojavili na pragu leta kad po pravilu ne bi trebalo da budu zastupljeni, da ne spominjem sunce koje ih uništava?
Ček samo malo da sumiramo celu priču: Maske ponovo obavezne, odjednom u sred leta zaraze... Daaa to je normalno jer sad su svi imuni na kovid pa se odjednom setili da postoje i druge viruščine

Može mala lektira o "efikasnosti" maski, možee:
https://www.mdpi.com/1660-4601/18/8/4344
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7680614/

It is not clear however, what the scientific and clinical basis for wearing facemasks as protective strategy, given the fact that facemasks restrict breathing, causing hypoxemia and hypercapnia and increase the risk for respiratory complications, self-contamination and exacerbation of existing chronic conditions

https://ibb.co/0m4G44Z

Dakle šta je po sredi: u Izraelu svi vakcinisani, fasovali "stare" viruse
U nedovoljno vakcinisanom delu sveta svi i dalje fasuju koronu, "stari" virusi još dremaju

Ni za milion godina ti meni ne možeš zadavati lektire druže. Merio sam sebi u ful ratnoj opremi (skafander,3m maska) saturaciju, uvek stotka. Jel to bili neispravni merači?

Najgore kod Triforsa nije to sto je glup,nego sto se raduje kad se ,,desi nesto lose,, vidite ga samo kako likuje, i koliko je srecan ,,jeee bio sam u pravu ljudi umiru,,

The N95s are designed to reduce the wearer’s inhalation exposure to infectious and harmful particles from the environment such as during extermination of insects. In contrast, surgical masks are designed to provide a barrier protection against splash, spittle and other body fluids to spray from the wearer (such as surgeon) to the sterile environment (patient during operation) for reducing the risk of contamination

Uzmi isto uradi sa običnom hirurškom maskom pa javi rezultate, budi i u skafanderu ako oćeš. Nije isto jbg

i cekaj koja vise "gusi" nosioca, hirurska ili N95?