Prijava

Nikola Djurichko yeah goVOrio mesecima kako napushta Srbiju. Onda yeah i ozvanichio da se preselio u SAD. Par meseci nakon toga gostovao je po celoj Srbiji sa nekim sVOjim stend apom. Nikola Kojo vec 25 godina goVOri kako ce napustiti Srbiju i nikako da to uchini. Kazhe, oVO niyeah sredina za njega... Narod yeah ovakav i onakav... Sada i Boshko Dimitriyeahvic napushta Srbiju, ali koliko vidim vraca se brzo.
https://www.youtube.com/watch?v=RUWkyQ7sDM8

Dokle oVO licemerje. Ako napushtate Srbiju idite tamo i ne vracajte se.

Koga josh imamo na oVOj listi?

Tahchno. Ko god napušta Srbiju, treba to da učini mirno i dostojanstveno, a ne sa nekim pretećim stavom, kao da će svi propasti. Ima istine u tome da odliv civilizovanih i obrazovanih ljudi itekako utiče na stanje u državi, ali ovi su sve samo ne to

Da li yeah moguce da se u nechemu slazhemo?

ako srbija ikada udje u eu i olaksa se put za njemacke, u srbiji nece ostati ni 2 miliona ljudi

al zato cemo imati SAO juzna bavarska i hesen

Teško to kod Nemaca

Sa EU pasošem, bukvalno samo penzioneri ostaju. Ali svakako će biti više para u ostavini, jer će ljudi više i trošiti, čim više imaju

Zašto ne bih sebi priuštio jedan gala odmor ovde posle 6 meseci robije po germanskim štatovima. Da pišam po ovoj učmaloj žgadiji ovde što radi za 30 iljada. Evo ti

I onda mi prilazi tako neka Jutkina, i Stalker preti da će me lemati... Druže, nije u redu

Po tebe, po tvoju psihu, msm

Ja otisao. Mirno i dostojanstveno.

moja drugarica iz vojvodine ovde u berlinu izvadila madjarski pasos kad je to bilo najlakse, terala brata da i on izvadi, on mazga kaze necu, ja sam srbin, koji ce mi kurac, ocu da ostanem ovde, ona ga ubedjuje da izvadi svakako, niko ga ne tera da ide, al moze mu dobro doci i ne mora da se odrekne srpskog pasosa, on jok

a kontam da bi pola srbije dalo oba guza za eu pasos

eno ga sad uci madjarski kad nije bio pametan da uzme za dz

Dečko debil. Mada ga kapiram, imao sam i ja momente nacionalističkog zanosa. Fundamental fail. Srećom pa me stigla pamet, pre nečeg drugog.

Pozdrav za Bata Saleta.

ma sto je najjace nije u nacionalistickom fazonu, nego tipa zivi u tom malom vojvodjanskom mestu ceo zivot i racuna boli ga kurac, tu se rodio, tu ce da zivi, tu ce da umre

al izgleda da se malo preracunao

Kad su počele da mu trebaju pare, oko koje godine

ma nemam pojma, jednom sam video lika u zivotu, samo me je fascinirala ta zadrtost kad sam cuo pricu

Vo iz kupusa je Vodja iz Domanovicevog Vodje

Pocheli ste da mashite poentu. Ovo yeah tema za one koji su otishli, a evo ih ovde...

Pocheli ste da mashite poentu. Ovo yeah tema za one koji su otishli, a evo ih ovde...

Za srce si me ujeo.
Pishe se oVO!!!!!

keš kolica i srbska sirotinjica

jbg, nisu ženske da prave skandale, pa izmišljaju gluposti da bi bili u medijima
samo da više njih ne krene kao onaj specijalac trifunović

Damn, I forgot how to 'murica. Budim se ujutru, umivanje, pranje zuba, slušam desetominutno predavanje keve kako treba da nađem posao, oblačim široke farmerke, bele najke, bela siledžijka, kajla sa raspetim Isusom, maramu vezujem na čelo, stavljam cvaje, palim do ortaka na periferiji grada, prepakujemo 200 grama vutre po paketićima, roba mora da ode za 3 dana jer Miki Pajser mora da bude ispoštovan do subote, rokovi su pritisli, žena mi ima 15 godina i trudna je već drugi put, njen ćale je obećao da će me roknuti kad izađe iz zatvora, nervozan sam jako, preživeo sam do 26-te pa me cela srednja škola gleda k'o Boga, imam šest telefona najmanje u fioci gde držim još i utoku i spid za mene da se popravim od stresa
youtube.com/watch?v=W4VTq0sa9yg