Prijava

Najjace kad ti puste ovu stvar na sahrani a ti se budis u bolnici sa sto dolara manje u dzepu

uf al je napakostio policiji. bježanjem od njih, to ce ih bas sjebati kad svi kriticari vlasti napuste drzavu.

HESOYAM AND HESOYAM RIGHT FUCKING NOW

istina, postoji mnogo obrazovanih ljudi koji jednostavno ne mogu da se zaposle ili ne mogu da nađu adekvatan posao u Srbiji, ali meni je najjači trip kad mi se polu-pismeni likovi sa jedva završenom srednjom školom žale na platu od 300e... a žive u svojoj kući i mama i tata im plaćaju račune. pa druže pls.

ma ima poslova i u srbiji nego se sve skoncentrisalo u beogradu majke im ga, a onda ti isto dodje isao u beograd ili bilo gde drugde, ispocetka kreces.

plus ne mora zivis realno u rupi i da si zaglavljen u autu/prevozu u guzvi 2h na dan.

хезно, a vi sa faxom primate 400 i super vam je.normalno da ce da se zale ljudi na platu od 300e sta pises to..nije samo sredjivanje stvari sa kosovom uslov u eu;nece da nam daju da udjemo u eu jer im odgovara jevtina radna snaga na balkanu.turizam nemamo naftu nemamo pa ne mozemo sami da ispunimo ekonomski uslov za ulaz u eu a i moralo bi sve da se reformise.pre cu ja da zavrsim fax i postanem kosmonaut nego sto ce srb u eu

a vi sto cekate da srb udje u eu pa da bezite malo ste se zajebali

Nemojte bežati iz Srbije, možda vas Boško potegne kamenom uz JEDNO PITANJE (FOTO) (VIDEO)

ispunilu su kvotu sa pustanjem tih septicka jama ciganjskih drzava.
mi jedino mozemo da budemo nesvrstani sa belorusijom.

хезно, a vi sa faxom primate 400 i super vam je.normalno da ce da se zale ljudi na platu od 300e sta pises to..nije samo sredjivanje stvari sa kosovom uslov u eu;nece da nam daju da udjemo u eu jer im odgovara jevtina radna snaga na balkanu.turizam nemamo naftu nemamo pa ne mozemo sami da ispunimo ekonomski uslov za ulaz u eu a i moralo bi sve da se reformise.pre cu ja da zavrsim fax i postanem kosmonaut nego sto ce srb u eu

ja hoću da kažem da ljudi koji bi da fizikališu za više od 300 eura u Srbiji nemaju pojma gde se nalaze

i presra ga sa tim 400... uostalom koji mi sa faksom, studiram i dalje

nije svaka fizika ista.na gradji uzmu 3 soma dnevno.to je najgora sljaka,pa je zato i nasjkuplja.

Miki Metjava more like Miki the roadrunner, Miki Magla, Miki Pobegunja

This guy from india is literally amazing, I really enjoyed this video
youtube.com/watch?v=bQxqIKTO2Ck

Apliciraću za zelenu kartu na lutriji u novembru... Wish me luck. Ako mi je suđeno, biću izvučen... Taman posle imam vremena za practicing my eksent i to train my acting skills, moram i par estetskih operacija da odradim, keramičke navlake za zube, da presadim kosu na zaliscima, nos da smanjim... I pravac Holivud. Naravno, neću odmah, nego ću prvih par meseci raditi svakakve poslove, da kad postanem svetski megasuperstar za deset godina, mogu da kenjam u intervjuu "Pa, bilo je teško u početku, when I moved from Russia. They're still communists there, ya know. Radio sam svakakve poslove, dish washing, Walmart, gas station". Još ćete vi čuti za Škudetta, majke vam ga nabijem seljačke

Зар нису укинули лутрију?