Prijava

Then I'll find another way, maybe even more funny

Ali mislim da nije, samo su odloženi rezultati, vize itd. Videćemo, za samo par meseci, a ja ću svojim predanim radom

You know how much I appreciate ~★lifestyle★~, instead of "način života"

Serbs don't like to share, so you can give 'em billion they still won't be rich

Ja u Americi, sa svojom moćnom pojavom od 143 cm, pozdrav za sve dušmane
youtube.com/watch?v=XTKKj0CX3yQ

Veliki pozdrav iz za vas, mister Stratimir, još uvek daleke Amerike, konkretnije, iz Chicago, IL. Javite mi se privatnom porukom ukoliko ste zainteresovani za preseljenje i život u najboljoj i najbogatijoj državi na svetu. Hope you're doing well. I'll be waiting for your message!

Techa, yeahl nas primate za 52. drzhavu SAD? Mislim na grad Beograd, ne na one divljake oko nas.

Strate ozeni se i izrodi jedno dete. Da vidis kako dobijas na "lutriji".

https://www.youtube.com/watch?v=IiIECMCIEoY

Hahaha ovo zaslužuje da bude viđeno od većeg broja ljudi

Mister, sve ima mesto i vreme, oVOm klipu to svakako niyeah ovde...

Hvala, Tečo! Javljam se čim prikupim sredstva.

Bata Sale jel me ložiš ili ozbiljno? Uradio bih to bez problema, al' ako to nešto garantuje i po kojim osnovama? Tj ne bih da se kanalim bez da dobijem nešto zauzvrat, nisam baš u fazonu da živim u Americi a da sam oženjen jebeno

da li je toliko prso da se sam sa sobom dopisuje

Realno.
Debilko i moronko, al da se ne uvrede pravi debilko i moronko jer oni su ok.

Što ste ljubomorni tako?

Opusti se mogu da te povrede ali ne i da te povrede

Primećujem da se mnogi žale kako je svakoraznog šljama doselilo u Beograd pa da sad oni čisti Beograđani nemaju posla. E jebiga to se desilo jer se Beograd razvija mnogo brže od ostalih gradova jer se sve pare slivaju u Beograd tako da je jedino u Bg moguće naći posao bez štele. Ako neko danas iz drugog kraja Srbije ode u Beograd da živi i radi po meni je budala, pored Švedske, Nemačke, Slovenije ideš u onu rupu, leglo šljama i nekulture, pogledaj samo kakvi su im navijači fudbalskih klubova, sve go ološ, nema poštenog čoveka da dođe da pogleda utakmicu sa detetom u strahu od huligana koji se ponašaju kao kao najveći šljam. Dakle ako već napuštaš rodni grad jer nemaš posao beži u neku normalnu zemlju, život je samo jedan.

Ako neko danas iz drugog kraja Srbije ode u Beograd da živi i radi po meni je budala, pored Švedske, Nemačke, Slovenije ideš u onu rupu, leglo šljama i nekulture, pogledaj samo kakvi su im navijači fudbalskih klubova, sve go ološ, nema poštenog čoveka da dođe da pogleda utakmicu sa detetom u strahu od huligana koji se ponašaju kao kao najveći šljam. Dakle ako već napuštaš rodni grad jer nemaš posao beži u neku normalnu zemlju, život je samo jedan.

pa kad bi izuzeli cinjenicu da nije uvek lako dobiti papire, da za mnoge postoji jezicka barijera, da ljudi imaju porodicu i prijatelje koji ih vezuju, itd, onda bi mozda bio u pravu

kazem mozda, jer ja da moram da biram izmedju beograda i bilo kog nemackog grada osim berlina, kelna, eventualno lajpciga i hamburga, izabrao bih bg, jebo pare ako nemas gde da uzivas ko covek vec zivis onim ultrabednim konvencionalnim i dosadnim zivotom

zato imam vise respekta za ljude koji idu na crno da sljakaju u minhen ili frankfurt na 3 meseca, jedu zidarske sendvice svaki dan i sagrade lavove na ogradama, nego za likove koji odu u jebeni diseldorf s papirima i misle da su deo evrope

stratimir
Što ste ljubomorni tako?

izuzetno sam ljubomoran na trideserogodišnjaka koji je napravio xy naloga na vukajlija.com da bi se dopisivao sam sa sobom. Ljubomorniji sam možda samo na sakupljača gubavaca u Indiji.