Prijava

U poslednja 2 dana trojica koje sam licno znao. 40, 43 i 60 godina. Kakvih bre 11-12 dnevno, ubedjen sam da je broj trocifren. Svako cuje u svome gradu, pisite ako zelite.

Ja znam 0 ljudi koji su umrli od korone

Nije da s time oću da nešto dokažem nego samo kažem kako je

Ja čuo za jedno petoro iz bg u posl mesec dana otpr

mozemo samo da nagadjamo, ali ako su poceli masovnije da umiru ljudi od 40-60 godina kao sto ima nagovestaja, onda smo ga ugasili

ni ja ne znam nikog ko je umro od korone, ali vidim malo-malo pa pricaju ljudi da je umro neko koga znaju

Neshto vishe od onih koji su zhiVOt izgubili zbog neispravne instalaciyeah u kupatilu.

http://rs.n1info.com/Vesti/a619167/Drekovic-Oko-50-ljudi-u-Tutinu-umrlo-od-posledica-kornavirusa.html

Ako je ova informacija tacna, onda je broj mrtvih u Srbiji bar par hiljada. Jebote, Tutin, varos od 10k stanovnika, a 50 mrtvih.

Vesti lažu majku im jebem CNN ima agendu da nabija broj žrtava to potpisujem ako treba i pečatiram

Познајем неке људе који су били старији, али су умрли од друге бољке, а ставили су од короне.

Pominje se broj od 50 osoba koje su preminule od kovida, ali na nekim od njih su rađeni testovi, koji su pokazali da su negativni. Postoje pretpostavke da su umrle od kovida, ali nije utvrđeno, i nezvanično je", kaže Dreković, i dodaje da bi se zbog toga moglo reći da je broj preminulih od kovida u Tutinu "oko 50".

Ja ne znam ko može poverovati da su SVIMA radili testove i svih 50 kojima su radili su umrli ALI NEKIMA od njih je ispao NEGATIVAN test ali nema veze ajde strpaćemo njih sve na naslov

Okej, kapiram, ali s druge strane zar nije racionalno pretpostaviti da ima gomila ljudi koja je umrla od korone, a da nisu u sistemu jer je drzava kurac koja to nije ili nije mogla da proveri (npr. u siromasnim africkim ili azijskim zemljama). Da li iko veruje da je broj umrlih od korone u Nigeru 68 (zemlja ima 170 miliona stanovnika) ili da je u Kini 4600?

Kina zvanicno ima 20k zarazenih manje od Katara, Katar jedva ima vise stanovnika od Slovenije, Kina ima oko 20% svetske populacije

Pa sami kažu da su odlično opremljeni i da testiraju po 80 na dan, ne vidim razlog onda zašto bi se hvalili time da ima nekog progresa ako ljudi sami kažu da se dosta ljudi testira pozitivno i opet samo 50 ljudi umrlo do sada od početka pandemije. I od tih 50 kažu ima i negativnih testova. Ajde neka je i 7 od tih testova negativno ostaje ti 43 pozitivna koji su 100% umrli od kovida, opet premali broj ljudi brt

Ajde neka je i 7 od tih testova negativno ostaje ti 43 pozitivna koji su 100% umrli od kovida, opet premali broj ljudi brt

koliko je ljudi potrebno da umre da ne bi bio "premali" i da bi ljudi skontali da korona, sta god joj bio uzrok, jeste ozbiljna bolest?

milion, deset miliona, milijarda?

gde je sad celt da pokaze one grafikone koji uporedjuju broj mrtvih (od svih uzroka) ove godine s brojem mrtvih prethodnih godina

I oni grafikoni uporedjuju sa historical average, sto je opet ono ja jedem meso, ti kupus, u prosjeku deremo sarmu. Isto tako, sirom svijeta su zabiljezeni veliki talasi non-covid smrti (nije teorija zavjere, bilo po svjetskim novinama) zbog ogromnog broja ljudi koji su izbjegavali bolnice, kojima su trebale operacije itd. tako da je ta ideja da svako ko je umro iznad ove crte je umro od korone, je najblaze receno diskutabilna.

Necu da pravim nikakve tvrdnje jer je rano reci za ovaj drugi talas bilo sta, za sad djeluje dosta ozbiljnije, i virus (ako je uopste isti jos uvijek) se ponasa drugacije po pitanju nekih stvari itd.

Ali s obzirom da se zna da je prvi talas bio naduvan, i to ne malo nego prilicno, i da se to dosta bolje vidjelo pred kraj ili poslije svega, mislim da je najbolje sacekati i vidjeti.

Svakako, ova govna koja su umrezena, nebitno da li na svjetskom ili domacem nivou, od pocetka drkaju kurac i ne pridrzavaju se nicega (ne zaboravimo zarazenog Danila, mitinge i sve ostalo, ili ohrabrivanje proteste za Flojda u Americi), tako da se virus jos uvijek ponasa kao glavni negativac iz nekog akcionog filma osamdesetih, malo pravi sranja i ubija, ali ne dira nikog od glavnih.

A spominjao sam i ranije, ako pogledamo kako drzave stoje, opet nesto ne stima, jer su Belorusija, Japan i Tajland, koji su prakticno stavili ruke u dzepove i rekli koroni da pusi kurac, prosli bolje od cijele Evrope i Sjeverne Amerike, koja se udavi u maskama i distanciranju. Zemlje sa najvecom gustinom naseljenosti na svijetu, zemlje sa najvecom zivotnom dobi (minus Italija) nemaju rahmetlija ni za mali fudbal. Sto Leb i Sol rekose, sve je mutno kao kakao

Moze se ispisati kilometarski post i filozofirati (ju dont sej, upravo sam ga ispisao), ali mislim da je najbolje cekati i gledati dalji razvoj situacije.

Ti grafikoni pokazuju upravo takve podatke koji obeleže teritoriju prvo testiraju sve redom, sve umrle svrstaju u korona smrti nebitno dal su riknuli od starosti, od neodgovornosti zdravstvenog radnika, od preloma kičme ili bilo čega drugog dok god su testirani pozitivno

ajte bre ljudi, nemojte sad u krajnosti, jos ce ispadne korona lekovita, nego pune bolnice ljudi sa upalom pluca... u julu... zato sto ljudi veruju da ce se razbole od korone.

necemo svi da pomremo od korone. sanse da umres ako si mlad su male - recimo da su ti kao kad vozis, tako su neke brojke. ali sanse kad si mator/bolestan su ti kao da vozis motor sto brze mozes, pijan.
trenutno u srbiji, verovatno su svi dobili koronu istovremeno. kao sto je u italiji bilo, u pojedinim mestima, jer su se ponasali kao u italiji kad smo "pobedili koronu". proci ce, a onda ce valjda da se iznivelisete tamo, narod se ponasa, ili preplasen - ili igra i veseli se, nema ni malo sredine.

nadam se da ce nekada da se sudi drzavnom vrhu za ponasanje od marta do juna. ovo je na njima, sve je moglo da bude blaze, malo vise na pocetku malo manje danas kad se svuda smiruje.

Ja ne znam nikog, koji je znaoo nekog, da je znao nekog da je obolio od korone, a kamoli da je umro, toliko.
Znam samo za slucajeve gde zena umre tipa od starosti, pa ne daju porodici da preuzmu telo dok ne potpisu da je umrla od korone.

Jebeni paničar, defetista i lažov, ovaj bombaš. Ovo što kaže Pyc