Prijava

preventiva vitamin c + cink... ja pijem vec neko vreme, oko 250 miligrama vitamina c dnevno + tableticu cinka sa selenom... to je preventiva, ostalo su lekovi

skup cink mamu mu jebem uzgred

u svajcarskoj koliko sam cuo je standardna terapija za virusno oboljenje dokle god ne postane kriticno - to je, provere necim krv iz prsta jel imas bakterijsku infekciju za antibiotike, ako ne, daju ti paracetamol i posalju kuci i kazu da lezis.
ako bas mnogo kasljes, snime ti pluca, i ako je upala, onda valjda ostajes u bolnici za koronu. znam slucaj gde su (ranije, bez korone) vratili zenu kuci sa bas pocetkom upale pluca i antibioticima i proslo od lekova brzo. cenim da sad ne vracaju, jebem li ga.

opet ovde je vrlo malo bilo mladjih od 50god koji su umrli. 10 njih od 1687 (jedna beba, ovde bas u mom kantonu nazalost, nesto se iskomplikovalo).

https://covid-19-schweiz.bagapps.ch/de-1.html
odaberi samo "Laborbestätigte Todesfälle" za smrti.

zavisi od tezine bolesti, imao sam uvid (imam prijatelja lekara) u tacan program lecenja od kovida trenutni koji se primenjuje, postoje 4 oblika u zavisnosti od ozbiljnosti simptoma, i shodno se primenjuje odgovarajuca terapija

cink + c + vitamin a, za te najlakse simptome, kasnije uvode onaj hlorokin, hidroksihlorokin, a najtezim oblicima pocinju i antibiotike da daju, azitromicin neki itd. jer virus nagrize valjda te epitelne celije i onda bakterije prodru svuda, od bakterija tih zapravo i umiru ljudi na kraju
zabranjeno im je da kljukaju pacijente antibioticima u pocetku terapije, jer to se pokazalo kontraproduktivno

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcScb0q04Zj8jkU2FW95X0j39SjgK4B5HOw4pA&usqp=CAU
Jebeš mi mater da sam sad predsednik neke osrednje siromašne države zaposlio bih rudare da mi izvlače minerale kao siliku, sodijum bikarbonat, potasijum itd, hemičare bih uposlio da ih sintetišu i trpaju u neke vegunske kapsule od algi napakovane sa 1000 mikrograma vitamina c i još nekih gluposti pa bih pratio trial dok ne utvrdim najefektivniji nivo i procenat svega kombinovanog

https://www.facebook.com/DonaldTrump/posts/10165090554180725?__xts__0=68.ARDpHYaBazjdZ0lfmIoIea3KtbmxXqc5nRyE9SHsvbWsVopyfjxWeYY5Kig00hoVODIv3jVaAB5itWVZritCZ1cSUnW8XvXki_sSPmgXI5x7nqRXC41nEPY1CoqJeRJD9cUpyj6N-dbROMoXMBpNZ5NO1LMdK6AkrPw6Vs_qzNQCr0s1jFb6gehXU5eQRayFY49UWtq8aVW4lo9rYWmr5kAw0soZKpgP_Ajo9y_U1ixuxLZueBWC7lA5Yy2d62_Xf66TYiWe_MnL9SyiAKdw8XNFBEW3PV9BgDZQ98Kmrgn4cAAhacT0kPK6KGpXEfSaGymCwRTNSw4iHQy1&__tn__=-R

Posle bih izvozio produkt po svetu i probao da ugovorim neke šeme za monatomsko zlato lol

Donald će izgleda već u julu da baci neku veliku razotkrivačku bombu koja će usrati sve MSM

sodijum bikarbonat

mislis natrijum bikarbonat?

potasijum

mislis kalijum?

previse gledas te americke klipove xd

Pa od Engleza i Amera sam većinu tih stvari i naučio jebiga maternji jezik polako zaboravljam :''''(

Celte, što se ne odseliš za Ameriku? You could make at least 150k $ annually, imaćeš veliku kuću sa bazenom, rasveta, palme, staze od ukrasnog kamena i garažna vrata na daljinski, plus da nisi seljak i da si kul vozio bi lowrider i generalno bi te baš boleo kurac

I completely understand mr. 3force, i ja počinjem da zaboravljam ovaj jezik tuđina... Vraćam se maternjem, american english

I ja sam u Americi zarađujem 250k ali živim u san Franciscu u kartonskoj kutiji na ulici. Homelessi pišaju na mene i tako se kupam

Nikada nećemo stvarno saznati. A sve i da se sazna opet bi većina ljudi bila potpuno okupirana sobom. I tako iz događaja u događaj, zaboravljamo i sve nam je kraće pamćenje.

More saftaj kobas gospodine