Prijava

Ove god zbog korone NBA ima drugačiji sistem. Diznilend fora i to.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/2020_NBA_Bubble

Večeras u 19:30 kreće plejof, Denver-Juta.

Idemo loženje na Jokaru i to.

Juta govna guta hahaha

Iskipujte šleper steroida kroz krov hale za američke košarkaše da se to podigne na još veći nivo pa dok im srce ne eksplodira

Lejkersi su pojeli gomno dosta, bili prvi i pao im se preporođeni Portland sa balijom jusufom nurkićem, Lilard i Melo biju standardno.

Zaboravio sam na ovu temu lol

Elem, Izgubi Milvoki a bome evo izgubiše i Lejkersi prvu tekmu.

Biće interesting.

U Bublju procenti shuta su sky-rocketed.
Mozda zato u domacoj ligoj ne mogu vola da ubodu jer se oni konji pijano-drogirani deru ko debili.

Kako se kaze na srpskom, Babulj ili Bubalj?

Kakvo pišanje po Denveru, 37 poena razlike ih odvalila Juta.

A ne mogu da kažem da ne gledam Denver kao neki naš tim, zbog onog nesposobnog debeljka.

Namesta Malone ruku
Ne brini, sve ide po planu, 4-3 za Denver u seriji.

ja nekako vise volim dalas jer je dosta evropljana, plus YOU RAAANG, YOU RAAANG

Naravno, svaki tim gde je Kawhi, mora se postovati.

Generalno, navijao bih do imbecilnosti za Portland, ali onaj balija sve kvari svojim balijskim ponasanjem

Prema denveru nemam nikakvih emocija apsolutno. Jokic je mocart, ali je okruzen cukićima.

Osvojice lejkersi zbog kobija i zbog lebrona koji ide u penziju uskoro.

Istok... bukvalno liga endessa po kvalitetu i dosadnosti. Mada ima tu cela 3 dobra igrača, Siakam, Grk, Dankan Robinson...

I naravno, zeleo bih harden nesto da napravi ozbiljnije, da bi srpski b92 analiticari dobili penu na usta, kako neko osvaja prsten sa sutom 11/65, a ne kao svojevremeno Mitic i Pavkovic u KK Zdravlje Leskovac eeee to je bila kosarka

Gubi denver debeli somborac nije kapacitet da bude najbolji igrač u timu koji se ledzit bori za prsten.Voleo bi da obaa LA tima isduvaju kurčinu lejkersi jer mi lebron ide na kurac i AD je pička a klipersi jer su klipersi iako imaju par gotivnih njuški.
Istok je smejurija veća nego kad je lebron bio tamo treba da uvedu da ide 16 najboljih timova lige i da se izbace konferencije napraviti bolji kalendar tipa svako sa svakim 2 pouta 58 utakmica
Kapiram da bi tad kavai pička opet našao razliok da propušta utakmice al bi mnnogo više rostovali kapiram tu pedersku praksu odmaranja igrača

Portland skroz gotivna ekipa, najvijao sam da budu osmi i da se pošibaju sa lejksersima. Al Nurkić mi kvari kompletan ugođaj isto.

Dalas skroz gotivna ekipa, Bobiška tamo. Al tamo mi još više smeta Dončić. Ok klinac, pravi košarkaš, skroman, plus gotivi Srbiju. AL IZGUBILI SMO FINALE EP I TO ME BOLI MAMU LI MU NJEGOVU.

Tako da posle Denvera, nek osvoje Klipersi.

A Denver ako ispadne od Jute. Najgora hrvatska njuška bogdan bogdanović će likovati, plus će Jokića da raznižu komentarima kako ga je Gober stavio u džep. A realno ga Jokara jebe unazad dosta.

Popišo se luka po kavaiu

Јбт, Мичел пиша по Денверу, другу утакмицу 50+ поена забио, Денверу одбрана у распаду целу серију.... Још се и Конли вратио Јути прошлу и јбг....