Prijava

Najlepša stvar kod vukajlije

Ne postoji donja granica koliko može nisko da padne

2018- najveći skandal kako kmečim jer me pokro frenki za 50 evra

2019- maestrov prečudni kurac i objava slika familije

2020- najotvoreniji mogući nacizam

2021. ovde cemo kao svi inceli koji drze do sebe praviti planove za mass shooting.

Što mi dade ideju za temu lolo

crnogorci se hvale kako turci nisu mogli da ih pokore.razbezali se po planinama a turcima nije ni padalo na pamet da se pentraju gore, dole imali kontrolu nad putevima i sve sto im treba, sto bi se peli po kamenjaru da jure crnogorce.crnogorci spavali na kamenju, gladovali i kao oni zajebali turke.
edit:car pa jel tako bilo?

Al aj ti to objasni rendom crnogorcu

Čujem da spremaju kontra-front protestima, "Ne damo Cetinje"

Labo, jel se lakše odbraniti sa krova transformatora od grupe nekih mungosa koje nagaziš po šakama kako krenu da se penju, nego tet-a-tet

Zapata, 2021 se gasi sajt, mislim svakako slična sudbina

kako nije lakse.desava se da se momci napiju i traze problem ja onda kad vidim da recima ne mogu da smirim situaciju iskoristim svoje vestine ali moram da pazim da nekog ne povredim mnogo jer bi me onda teretili za zloupotrebu vestine a to je vrlo vrlo zajebano

Znači, savest ti ne da, svaka čast

sve je ovde(pokazujem slepoocnicu)

Meni ne da mlađi brat sevast, baš me drugar skoro kritikovao, prolazimo i ide nam u susret grupa momaka, nemaju ni 18, ja se pomerim u stranu i on mi kaže "kako me nerviraš brate, a što si to uradio" i ja mu kažem, šta sam trebao da im pičku polomim ovde? Polomiću im kevama, opušteno i nemoj da me uvlačiš u probleme

mlad je jos, zeljan adrenalina, da se dokaze.ljudi su se borili stotinama hiljada godina muskarci su bili ratnici a zene domacice i sad odjednom muskarci ne smeju da se bore zakon ne daje.a nama je to u genima.

a ti si se savladao kao pravi kung fu majstor svaka cast

Ne mogu jedino od žena da se odbranim, slome svaki moj otpor

ja nisam za to da se srusi cele kula.koji god stranac dodje u srbiju prvo ga treba odvesti tamo da vidi,evo prijatelju ko je zrtva. evo tvoji miljeni muslimani sta rade

Ne odustajem da mu objasnim da vodi borbu na pogrešnom frontu, napravio bi haos za sekundu koji ne možeš sto godina da ispraviš, potpuno pogrešan rezon, iz sranja u sranje. Kažem, pusti njih, gledaj ove lepotice što nam se smeškaju

zivim za dan kad ce posteni i potlaceni ciganski narod da ustane u ovoj napacenoj srbiji

na svakom popisu ih je za 125% vise nego na prethodnom, a drzava i vecinsko stanovnistvo ih posmatra ko zivotinje, posle ce nam biti djavo kriv

od 2031. cetiri ocila znace cetiri cigojnera

Svaki spomenik koji svedoči o stradanju srpskog naroda, treba čuvati i promovisati, to je naš ponos, a njihova sramota, ne treba se toga stideti, kao ni spomenika koji svedoče o pobedama, državnicima i herojima koje je ovaj narod takođe imao, hrvati se ponose Jasenovcem i banom Jelačićem koji je državnik ranga obor kneza, to im je sve što imaju od istorije, a mi se stidimo spomenika Stefanu Nemanji

realno, zamisli da si jedan od onih 0.001% prosvecenih cigana i da zivis na balkanu, svi se kolju oko zemlje i kukaju kako su ugrozeni, a pisaju po tebi kako stignu, tacno vidim za 15 godina cigansku autonomnu oblast krnjacu i sebes suvi

treba ga preusmeriti na picku.kad izadje u grad da ne trazi sa kim ce da se bije nego devojke