Prijava

Voleo bih da imam mozak lika sto se pretvara u bombu na pisanje po jasenovcu xD pa prcam ti mater ja sam srbin iz hrvatske, moj je predak presao albaniju, ali ne vidim po cemu ja pisam po jasenovcu? Mislim ne znam sta hoces da kazes? Da pisam po srpskim zrtvama? Svakako ne. Ali ako treba da pisam jasenovcu kao ustanovi, logoru, onda se pisam, po ustasama po nacisticima po komunistima i cetnicima sto nisu to sranje sravnili sa zemljom onda. A takodje se pisam i po svom narodu sto je dozvolio to sebi. Aj da vidim ko ce doci u crnu goru i crnogorce staviti u logor. Hoces kurac sine

ovo boljino treba poslati nebojši vukanoviću i samo reći da je ovo sin slavka boljanovića.

taman će sajt dobiti malo marketinga.

hehehe...

usput, ako te rodi muslimanka, ima savrsene veze da budes nazzi simpatizer, oni su tamanili Srbe i Jevreje

Aj da vidim ko ce doci u crnu goru i crnogorce staviti u logor. Hoces kurac sine

https://i.imgur.com/iYwPrgH.jpg

konačno tru naci, pravo osveženje do sad sve nešto metiljavo bilo. Jel se drušžiš sa Zig Halijem?

Boljo svestan si da ovo što pišeš jeste krivično delo koje povlači kaznu zatvora od tri meseca do tri godine, kao i da sad manje više svi znamo tvoj identitet i lokalitet

Ne zaista, ja u suštini nisam konfliktan čovek - no kao neko kome su preci stradavali po logorima (konkretno na Sajmištu), bivali zatvarani na Goli, kome se ćale, izmedju ostalog, rodio u švapskom logoru; čiji su preci pregazili Albaniju, probijali Solunski front, oslobadjali izmedju ostalog Beograd, koji su ginuli u ratovima ili se iz njih vraćali kao odlikovani heroji...Ne bih oklevao ni trenutak da zgazim nekakvog naci - lika kao malenu, retardiranu pičku, dovoljno da me se seti svakog dana do kraja svog života. Bar 3 - 4 puta na dan, kad jede i kad piša. Ukoliko je frajer krupniji tim bolje, pošto bih sebi mogao da dam oduška ko čovek. Što kaže drugar - lešio bih ga dan-noć, i onda opet dan-noć, vode ne bih pio. Toliko :) Zajebancija je zajebancija, ali na neke stvari, recimo pišanje po Jasenovcu ili slične mahinacije, pretvaram se u jebenu bombu.

Drago mi je što su ti Nemci ubijali pretke boljševike na Sajmištu. Zna li im se grob? Bežanija možda? Došao bi tamo u 3 ujutro da razlijem urinarni vinjak uz par romanskih.

Pičke ne oslobađaju Beograd i ne probijaju Solunski front, ješo. Pičke, kao tvoj deda što je bio pička. Kurve, kao tvoja baba što je bila kurva. Vidiš, ti ljudi dočekaju braću Ruse sa cvećem kad ovde dođu pred kraj rata da oslobode svoje Slovene od prava na imovinu. Nijedan Nemac, ni SS oficir ni vojnik Vermahta, digao ruku na srpsku ženu nije nikada. Kamoli silovao. Ali tvoji glupi srodnici, kao i ti što si glup ko kurčina, dočekuju Ruse iz ne znam kog razloga. Valjda da navijaju kad Ruja siluje dve hiljade Srpkinja. Navijaju i slade se time. Sve to zato jer su duhovni Jevreji. Mrze Srbiju i Srbe.

Jevreji snose jednaku krivicu za genocid u NDH. Jednaka ljaga na ime im je dodata kao Hrvatima. Žena Ante Pavelića - Jevrejka. Doglavnik - Jevrej. Jedan od tvoraca ustaštva - Jevrej. Brojni upravnici logora smrti - Jevreji.

Od tebe tako retardiranog i musavog od klopanja crvića iz kofe u deponijskom dvorištu porodične kuće u Nemanovcima ne očekujem nikakav rezon. Ove činjenice prvenstveno pišem za pametne ljude u prolazu.

Stvari možda deluju komplikovane, ali nisu. Život je u svojoj esenciji jednostavan. S jedne strane imaš Jevrejina. S druge strane imaš istinu. To dvoje su ulje i voda. Nešto nespojivo.

Najtužnija stvar u vezi holokausta je to što se nije desio.

koja debilcina ovaj cika bulja hahaha mora da je gledao sisanje pa istripovo skinare

Ali kako je tebi u životu kulijana. Pa to je nešto prelepo. Osveženje mi je kad vidim idiota tolikog glupog kao ti. Večitu dvorsku ludu svih dvorova koja je glupa ko trokurac a da to ni ne zna. Svi joj se smeju i gađaju je opušcima. Dvorska luda idalje na kapira da je to zato što joj se podsmevaju, ne zato što malo energičnije smeju s njom.

Ja sam najpametniji živi Srbin. Tesla je mrtav, Pupin takođe. Ne znam koliko vam je to jasno ali ja da slušam samog sebe kao ja, ja bih ćutao kao mala slinica i hvatao beleške sebe dok govorim. Koji ste mi vi klovnovi kurac ovde? Niste se setili ni cveće da bacite pred crveni tepih za vizitu najvećeg gospodina. Za vizitu revizora koji želi da vam edukuje te isprane tintare.

Ćuti. Ćuti i puši. Ti samo ćuti i puši, kurvo svih makroova. Glup si ko balvan. Balvan slučajno raznesen zateznom minom. Balvan koji je još gluplji nakon tog nesrećnog događaja. Vrati se sličicama, ljudi ovde pričaju.

Nadam se da ćemo se sresti jednom u životu.

Pa hajde evo kazi gde ti odgovara

da ti izbijem iz glave par zuba i te zatucane stavove

Imam suviše godina da bi se tražio sa nekom retardiranom budalom po zemlji jer me je trigerovala na nekakvom sajtu (iskreno, bilo me sramota Dankana i Prsta svojevremeno). To bi me baš nateralo da se zamislim nad svojim životom. Ali svejedno - život je čudna stvar, ko zna. S druge strane, nisam mislio na tebe nego na ovog drugog.

ovo je uvijek pretužno kad se srbin loži na hitlera.

ovo je uvijek pretužno kad se srbin loži na hitlera.

Srbin?

Hahah kao da Boljin impromptu neonacizam nije dovoljno los, jos su i ostali poceli sa klasicnim keyboard warrior komentarima

Ukoliko je frajer krupniji tim bolje, pošto bih sebi mogao da dam oduška ko čovek. Što kaže drugar - lešio bih ga dan-noć, i onda opet dan-noć, vode ne bih pio.

Pa hajde evo kazi gde ti odgovara

________________________________________________________________

Naravno, i te kako je retardirano i pisati po Jasenovcu i velicati nacizam, sa tim se slazem 200%, da me neko ne shvati pogresno, samo je nacin pisanja urnebesan

Ne znam, brate, ja sam u srednjoj brijao glavu, nosio crni kožnjak, srebrnu kajlu, skakavac i crtao kukaste krstove bukvalno svuda... Sad kad pogledam, bio sam težak debil

Uglavili bi mi lobanju u neku ćele-kulu

ljudi koji imaju preko 18 godina, neironicno se loze na nacizam/fasizam a pripadaju narodima ili drustvenim grupama koje su tesko stradale od nacizma i fasizma treba tretirati kao mladjeg retardiranog brata, a ne smejati im se

I uvek sam imao vutru sa sobom. Bio sam hajskul superstar jedno 3 dana kad sam doneo peticu skanka i pokazivao po školi, hahah

odoicna profilna maestro