Prijava

ozb gamby i jos ozbiljnije od ovoga sto sam pisao, bukvalno je uhodi vec dugo dugo vremena znaci zabrana prilaska lvl najjezivijeg uhodjenja
i posle svega toga misli i dalje da ce riba da BUDE SA NJIM a kamoli da budu u istoj prostoriji

paraliza sna ali capt halfbrow ti pise adresu na kojoj stanujes i najavljuje ti da ce da dodje iako to ne zelis

Video sam na chatu razgovor, ja stvarno ne znam sta je izmedju njih i mislim da je ovaj Captn Harlbrow dobar decko, pomagao mi je par puta. Razgovor otprl ovako:

Harlbrow: Cao svima kako ste ljudi
Svi: de si brt, eo kul
Toma: Bezi nakazo prestani da me progonis prijavicu te u miliciju
Ja: koji kurac

Harlbrow: Maco sta ti je, sto si ljuta, lagali su ja nis..
Toma: Molim vas neka me neko oslobodi ovog psihopate, bolesni idiote prijavi se u bolnicu dok ti nije kasno, dokle ces da mi zoves roditelje na telefon i uznemiravas, nemoj vise da mi setas ispred kuce

ja sam prisustvovao kad je napisao gde ova zivi i onda istackao da nestane sa ceta i posle se pravio lud, i ja bih pomislio sto i ti bombi ali veruj mi

Eru Ilúvatar
ozb gamby i jos ozbiljnije od ovoga sto sam pisao, bukvalno je uhodi vec dugo dugo vremena znaci zabrana prilaska lvl najjezivijeg uhodjenja
i posle svega toga misli i dalje da ce riba da BUDE SA NJIM a kamoli da budu u istoj prostoriji

Au jbt koji simp, zelim da cujem jos detalja o ovome ahahaha jezivo, u americi bi upucao skolu lol

ne znam bas puno detalja brate ali svaki put kad udjem u cet sto je bas retko, on je moli da popricaju/da mu odgovori/ da mu da jos jednu sansu itd, bas jeziva situacija, mislim da me brazilska misica odjebe da ne bih kukao onoliko

Ahahaha jebem ti zivot

Vo imja Oca, izvadi sto evra, pozovi kurvu, naspi dva Džeka preko leda i pusti Bojana Bjelića, that's... Ono

Ali pazi on moli "devojku" koja je slinila po kurcu onog genije narcisa što ju je tovario u zapekli užegao čmar, jel to, ajde sad, vi mi recite, jel to može normalna, zdrava osoba

opet manje jadno nego se baviti e-beggingom

Gambi, ako si propustio:

Претпостављам да се ово, између осталог односи на мене и узевши то у обзир могу да наставим да пикселизовано диваним. Поручи том летаргичном малом усранку да је набијем на курац. Ах да, то сам већ урадио и не желим опет. Поручи јој онда да јој испркам крајнике ејакулатом! Ах, али се и то дешавало, па не желим опет. Ништа, поручи јој да ми посиса скротум, све с балама које јој се протежу из уста.

Ономад си ме питала да ли могу да будем јаднији, и наравно да могу јер сам бестидник. Не глумим мудо на сајтоу, попут тебе, па кад се излогујеш, исплачеш се дечку у стану јер му идеш на курац својим беживотним, бесциљним и безвољним бивстовањем. Мада, разумијем, празноглава,тако рећи, тупа особа попут тебе, лако акумулира и репродукује бивствовања других људи ткз. вукајлија/фејсбук пријатељчића.

Знаш зашто си најкрш особа с којом сам био до сада, односно особа коју знам тренутно? Чоек те чува као мало воде на длану усред атакаме, двије године сам се цимао око тебе, смраде усрани, помагао ти у сваком могућем смислу и схватао те, најузвишенији облик емпатије осјећао према теби, да би ми на крају рекла да ти се ГАДИМ и да сам ЈЕЗИВ. АХАХАХ, врати ми двије године живота, беживотна сплачино.

Даун? Тешко да неко ко не зна да обрише сопствену гузицу, може да оцјењује ко је и ко није даун. Надам се да си откад нисмо заједно барем научила да обришеш чмарни колут, баш би било безвезно, да, рецимо, неко ко те буде трсио отпозади види онај прстен од гована што ти се образује око чмара, или скрорјела говна која ти висе о гузне длаке, то је тек прича за себе. Надам се да си о томе почела да водиш рачуна, мора да сам ја много лоше утицао на тебе. А и могла би да одеш код гинеколога, на папа тесту ти ништа не прикаже, чим те је питао "Госпоџо дали чули за куртоне сте, брт", онај сиратски секрет што лучиш не мирише на добро, надам се да ми ниси пренијела неку болешчину, и сљедећи пут када некоме будеш онанисала, опери руке, није љепо да чоек нађе твоју слину на сопственом курцу, драга моја Пуслице, љубави моја једина, волим те 4евер.

Вокабулар и фразе томе смора: ИЗВИНИТЕ НА СПОЈЛЕРИМА
Аутистичан
Edgy
Cringe
Triggered
PapaFranku najbolji tjuber
Ти би само да се јебеш
Мази ми се
Плаче ми се
Могли би у шетњу
Наредни пут, када некога одлучиш да прокламујеш за Дауна, добро размисли, бескичмењаку летаргични. ПОЗЗ
ПС - Заборавио сам једну ствар, с обзиром да си конзервисана конзерва туне (конташ, јер ти се пичка нон-стоп осјети на исту) и да си велики хомофоб, знам неке ултрасе па мош с њима кад буде парада заједно да ишакетате припаднике ЛГБТ популације, јер си ти једна од оних што се убаци у руљу па као инкогнито зада ударац у леђа. Ух, много се боље осјећам, напокон сам те избацио из ректума.

#батхрт#гентлеман#салти#xd#xDDdd

Ovako treba da izgleda raskid kad si stvarno dao sebe max, plus batine

Eru, nikakav komentar neces dobiti na to, samo mi nije jasno zasto njeno ime stavljas ovde? Napisi autorka, osoba, nabijem te na kurac. Da znas celu pricu ne bi ovde lajao tako kao debil. Mene drkaj koliko hoces, pisi o meni sve najgore, boli me bre kurac. Ti si zauvek upamcen kao debilko koji se svadjao sa starijom zenom i pravio na stotine naloga, pretio joj smrcu njoj i njenom sinu, da ces mu polomiti noge etc. Decko u vrh glave danas ima 15 godina, a kad je to bilo. Mozda sam ja minus ali ti si nula

youtube.com/watch?v=x_aHaLbKG_0

U dvesta dinara da ćete se na kraju venčati.

Stalkere, jesi ti ono bese napisao za veridbu devojke tipa "tagovao sam te lol"?