Prijava

druze rasni joj je pretio sinu i da ce slomiti noge, pomesao si malo, a da ti tad nisi bio na sajtu jezivko jer si imao 11 godina

Capt'n Halfbrow, nemoj se srditi brt, svi smo ovde voljni da cujemo i tvoju stranu price

Kome pretio bro, kojoj gospodži?

hahaha pa rekao kosmopoliti da ce joj zaklati sina jer ga je banovala i onda dobio trajni i bas je dugo bio u tom banu dok nije neko drugi odbanovao
@captain poluobrva
sta ne pisi ime, sve to se desilo na cetu koji svako moze da procita, a nisam ja taj koji je pisao adresu na kojoj stanuje, tako da mozes da me uhvatis za kurac sto sam navodno povredio privatnost neku, opet si kontradiktoran

Paraliza sna ali čitam temu "paraliza sna" i u poslednje dve strane shit got out of control

Pamtim ja vrlo dobro, sta je rasni rekao a sta ti. Samo sto si tad pisao sa kissarmy (sic), rastkic joj hteo baci bombu na kucu i sta sve ne, a ti si ovo za noge pricao.
On je bio glasniji ali ste zajedno dejstvovali.

I sta ti je trebala ova beda danas? I onako su svi to zaboravili.

A koja je to kvalifikacija za bilo šta majmune, ja sam pretio bukvalno svakom moderatoru od vremena pa do sad, a koliko sam naloga napravio prestao sam da brojim posle 1000, i kakve to veze ima sa time da ti stokuješ štrokavu tomu čm00r koju je pregazila cela Pancer divizija po sajtu, dečko ti si bolestan jebote

Ti zaboravio, hahah samo čekaš trenutak da potegneš nešto što si saznao o nekome na konto ukazanog ti poverenja da zabiješ nož u leđa, džukelo smrdljiva pokvarena, zašto ti smeta sad kad se to isto dešava tebi

Jer si iritantna cinkara šuplja

bukvalno bih rekao da sam to uradio, rasni i ja se smijemo danas tome jer joj je pretio, ali ajde da kazemo da sam pretio, bar nisam doksovao bivsu ribu i paranoisao je da cu je zaklati na ulici

Ma opusti se Lembase toma smor je ok riba koliko sam čuo od nekih ljudi IRL, ovde je dobila loš publicitet na bazi sočnog i zapaljivog posta koji ako ćemo realno spada u top 3 ikada postova Vukajlije, zato joj nijedan Vukajlijaš nikada neće oprostiti ali ajde možemo se nakaniti da razumemo da iako je ovo nekada bio veliki i posećivani sajt sada je golo govno i privatnost gotovo ništa nije drukčija od prosečne otvorene fb grupe tipa "Slavonci i Papuk Planina" samo se eru loži da te provocira piši ti i adresu i broj telefona i znaj da će nas duboko u srcu iskreno boleti kurac a ona da je stvarno htela mogla te prijaviti odavno i popio bi ti bogami dobru zabranu prilaska ili šta već ali mislim da i nju boli pička samo pripazi da sledeći put na četu ne bude prisutno više od četiri pet osoba i sve pouzdane glave neko tipa uGulag ili kandidar

Triforce jel Sava Savanovic zadavio marsovce?

tako je, ohrabruj psihickog bolesnika koji ne moze da se otkaci od ribe vec predug period vremena

Stratimire, ili kakogod se zvao... bob rok stagod...Ne smeta meni nista, ja sam naglasio da je problem sto je pomenuo njeno ime. Sta tebe bre boli kurac ko je koga pregazio stroko ljudska?? Ko si ti da sudis ikome??? Svako malo teatralno napustis vukajliju pa kad ti zafali ksalola vratis se kao hahaha samo smo se salili :)) Budi bar dosledan picketino ogavna

Jel zna neko koliko traje paraliza sna meni se ovo nešto baš odužilo đe je jutro upomoć

ja ne znam šta se dešava i dalje ali koliko sam pokupio otkako sam se vratio na sajt baš je sočno i oboje su retardi :D

samo kazes u sebi pomozi Boze i prolazi, provereno

Haha Toma obrisala post ladno