Prijava

Ja lično nisam znao jer ne posećujem čekaonicu baš zbog psiholoških profila mentolčina koje tamo obitavaju, jednom mesečno samo svratim i iskipujem šoder da jedu

A taj slušaj care to je takođe u top 3 sig (sig)

dajte melkiju sliku da izdrka ko covek

captaine, ja ne bih trpeo da mi drkaju na ribu

Force brate srećan ti rodjendan, neka se sve želje, ambicije i planovi sliju u zlatnu reku koja će večito zapljuskivati obale tvoje mladosti.

bolje nastavite da me pominjete u klasicnom maniru u kontekstu govana nego sto me spajate s kojekakvim crkavcima...

opaa trif srećan rođus

ne znam toma smor ja sam ovde na tvojoj strani, ako te stvarno zakolje lik nek svi znaju da je moglo da se spreci, mnogo jezivo mi deluju one poruke, ja bih stvarno trZio zabranu prilaska

hahaha, a secate se minus skripte, neko izvalio da ja stojim iza toga i pocinje Bob ROk stratimir ili koji je vec od 1254 naloga koristio i kao e brt evo ukljucujem se imam ekipu forza revoluzione, ja tipa alo bolid ko si ti sta hoces, on salje neke poruke kao nas zajednicki dupli brutal forza revoluzione, ja mu kaem bezi bre bolesniku obezbedjenje!!! On ona neso poludeo, kao salje poruke picko jedna kao napadas tu moderatore sta su ti krivi, ja nemam pojma o cemu prica budala hahaha

Ja lično nisam znao jer ne posećujem čekaonicu baš zbog psiholoških profila mentolčina koje tamo obitavaju, jednom mesečno samo svratim i iskipujem šoder da jedu

Ja sam stari čekaoničar ali sam napustio baš iz ovakvih razloga jer ne može čovek normalno ni da se raspita za neku dobru preporuku za anime a da ga neko tako ko ti ne napuši kurcem smrdljivko jedan ti i tebi slični ste krivi što je vuka umrla imate hrvatske portale pa tamo kipajte svoje šodere

imam osećaj da nas troluju, šta sad kao niste bili zajedno a pre mesec dana kad sam na četu saznao za ovo ste bili bivši

Hvala Melki hvala Hezno <3

bolje nastavite da me pominjete u klasicnom maniru u kontekstu govana nego sto me spajate s kojekakvim crkavcima...

Hihihihiiiiii joooo lele lele lele hahaha

bolje nastavite da me pominjete u klasicnom maniru u kontekstu govana nego sto me spajate s kojekakvim crkavcima...

kolko sam ja skapiro, izgleda da postoji mogućnost da te stvarno i (s)pomenu nedajbože.

daj bre ostavite me na miru vise s tim nebulozama

aj da ja nekog pominjem i razvlacim pa i da razumem

nisam hteo da stvaram svadju stvarno ali me je isprovocirao ovaj mali bubuljicavi smrad