Prijava

Bjela i Kojo snimaju žicu uveliko, samo nisu crnci nego cigani botovi

52,5 moze biti i prosječni IQ za šabac

zašto mi već jednom ne dosadi

navodno ponovno brojanje u MI
ne znam dal ste pomenuli posto spemujete temu ko da je 2014

navodno ponovno brojanje u MI
ne znam dal ste pomenuli posto spemujete temu ko da je 2014

Jebes to, nego sta ti mislis o Sapcu ovako?

И Лукашенко пиша по њима :D
"The Germans are concerned, yesterday their parliament even passed a decision for us Belarusians. But they should first sort things out in their vicinity, in Poland. Another question is whether they will demand the Americans hold another election?" the Belarusian president stressed.

Zvanicno je pobedio bajden, cirko jel trne ruka

ne znam Mujo, jednom sam prismrdio Sapcu. sudeci po tom iskustvu 10/10 sta drugo da ti kazem.
Bombi ful podrska

okej, ako nista, vucic sad ima legitiman izgovor da nas pripoji narodnoj republici kini

T R E M E N D O U S

F R A U D

tramp: bela kuca?
forbiden

Znaci Irac katolik predsednik.

Sta li moze da podje po zlu?

Odlicna fora bomby, skoro ko zhajkova

:D
DOMINION VOTING SYSTEMS IMPLICATED IN FLIPPING 6,000 MICHIGAN VOTES
https://www.bitchute.com/video/ghc288EDHyg/

U znak protesta, otpevacu nesto na karaoke, snimiti na vocaroo i poslati ovde. VI BIRATE KOJU PESMU (samo legalni glasovi hehe):

1. Soft cell- Tainted love

2. Grover Washington: just the two of us

ja sam par puta kod tadasnje psiho ribe bio u sapcu, isao sam i na vasar, ono je nesto kao iz filmova dejvida lincha bilo, znaci neosvetljene tezge gde se sto kaze pezos bukvalno sa poda jedu sirevi i prodaju stvari, ne bi me cudilo da se oruzje onde prodavalo
imao sam osecaj da sam otisao u neki deo meksika gde ni policija ne sme da udje
pritom u autobusu u centru sapca pola ljudi smrdi na balegu i neka matora ciganska kurva koja smrdi na jarcevinu sedela u prednjem delu busa a osetilo se skoro pa na zadnjim vratima kao suzavac sve ti jebem

ako je ono centar kulture ja zelim da budem neprosvetljeni gorstak iz centra bga

Haha cirko debilko fazon sve neke smajlije i kao hahaha a ustvari kontam da mu pritisak 200 i da je popusio kevi sve pljuge, nece zena da ima ujutru uz kafu