Prijava

mene nikad nije i nikad me nece privlaciti skupa odeca, oblacim se kao najobicniji NPC bukvalno ali shvatam zasto ljudi to rade pogotovo zene
nikad nisam video sebe u tom fazonu kao da nosim sat neki i one dzempercice i to
a nije da nemam novaca

Kad ti naraste plata na soma, vozices lupam golf peticu i nositi nike trenerku od 10 soma itd

Osim ako ne voziš Zlatiborčev kulenmobil.

Naravno, diskutujemo o troškovima po osobi, o optimumu i može da se diskutuje samo preko toga. Nije isto 1000e sam i 1000e u iznajmljenom stanu sa troje dece.

Skromno, hrišćanski. I ja tako. Idem okolo u pocepanoj majici sa flekama koje se ne mogu oprati, šorcu sa buvljaka i 2 godine starim papučama, propovedajući istinu i moral. Časte me ponekad cigaretom i limenkom Meraka, ne mogu da grešim dušu

I nije isto 1000e u bg ili u sapcu ili nisu, ko 3 razlicite plate potpuno

200.000k mesecno da mi je dovoljno ako sam sam. Ako sam u braku isto tolko, valjda ce i zena da radi

Al pezose ako ti zena radi za 60k, mozes da ocekujes: Ljubaviii, sto se meni ide na more, nego ne znam dal cu imati para, malopre sam kupila cipele neke, pa sam mislilaaa...

Jbg zato se generalno i zeni ribom slicnog materijalnog statusa, ako ces da zenis neku daleko ispod tvojih primanja moras da budes prilicno bogat xd

Msm ne moras ni jedno ni drugo ali je preporučljivo

Jbg zato se generalno i zeni ribom slicnog materijalnog statusa, ako ces da zenis neku daleko ispod tvojih primanja moras da budes prilicno bogat xd

Па чак и шире од тога, углавном су и пријатељства са људима сличног материјалног статуса, а не жена јбг.

Rekoh vec to na prvoj strani, slazem se

Ovo da se druzis sa ljudima istog statusa je i tacno i nije
Tacno je da to nastupa posle dvadesete i tako se sklopi jer se kreces u tom okruzenju al ti prijatelji su svakako kurac
Npr ima nas 8 sto smo odrasli zajedno u 3 godine nam je razlika maks u godistu
I sad 3 rade tipa za platu od 40-50 k jebez ga i ne mogu da prate sve
E tu nastupa ono da nema druga dok iz peska ne jedete zajedno govna u pelenama kad ste
Ljudi nerealno je dobar osecaj kad omogucis nekome nesto sto ne moze sam a da pri tom nema trunke sujete ponizenja i zavisti u tome ni bilo kakve sramote jer ste odrasli zajedno i da se taj neko ne oseca duznim za to
Nerealno dobar

To jeste boh ako su zadovoljeni odredjeni uslovi, tipa da se ti ljudi ne osecaju lose kad im platis nesto, ima likova pa se kompleksiraju u takvim situacijama, sve zavisi od coveka. Npr vas 5 koji imate vise potezete neke price adekvatne primanjima, pogurate ovo troje, postoji sansa da se ti ljudi posle nekog vremena osete kao teret i da im bude neprijatno pa to podeli drustvo, dobro je sto to nije kod tebe situacija

Nema toga kad odrastes sa nekim
Bar kod nas nema. Mozda imamo srece
To mi je 2 posto ljudi u zivotu tako
Pa rodbina bi mi se kompleksirala bar 90 posto haha da ne pricamo o glavama e desi Boh sta ima ajde da popijemo nesto

A ne slazem se da su prijatelji koje upoznas tipa posle 20te kurac uvek, ja sam se sa visel judi u periodu od 25te npr pa na dalje bas sprijateljio onako do jaja da smo ko braca, sve to zavisi jbg. Poenta je sto te sa kojima si odrastao ti je vise izabralo okruzenje u kom si nego ti sam pa mu dodje lutrija, drugo ti ljudi se menjaju a i ti pa moze da ti ne odgovara vise neko ko ti je odgovarao kao klincu, sve zavisi. A posle kad kao odrasla osoba biras prijatelje biras na osnovu sopstvenih kriterijuma

Gambi, mozda u gej krugovima treba vise para, ne znam. Hiljadu evra, manje vise je sasvim kul ako jedes kuci, haha cuj jebeno ako hoces u zoo i pozoriste. Koje kurac pozoriste, jesi bolestan ti?

Pa decu da vodis majmune ne da ides sa grobarima posle tekme u pozoriste

Haha cuj svoju decu da obrazujem mora da si ti neki peder

Gamb ima i to logike zreo si čovek pa sam biraš
Ja sam dečko rodjen i odrastao na selu drugačije je to nego kad si u gradu pa te i za komsiju boli kurac. Osudjen na manje vise 50 ljudi al ono 7, 8 nas ima

Pa to jeste, taj fazon

Hvatate se pogresnih stvari prilicno, nije bitno ko ce da pije, pusi i jebe kurve, a ko ce da sjedi kuci i uci Oce Nas, u svakoj varijanti bi trebalo da mozes da priustis te neke stvari, bez obzira da li ces ih stvarno i praktikovati.

A nije ni Jugoslavija vise pa da se ocekuje da jedna plata moze da izdrzava cijelu porodicu, ne kazem da ne postoje takvi, ali je ekstremno rijetko i u drzavama gde je prosjecna plata normalna, a kamoli kod nas, pa nije relevantno za pricu.

Ovo kupovanje iskljucivo markirane/skupe odjece, kao i navodjenje Najka jebenog kao neke marke su sirotinjski kompleksi, nemaju veze sa temom.

Od navedenih faktora jedino bih rekao da stvarno uticu lokacija, i to da li imas svoj stambeni prostor ili ne.

Sve u svemu, mislim da bez 100k nema sta da se prica. Van Beograda mozda od 50-60+ pocinje da se naslucuje nekakav zivot, sve manje od toga je uljepsano robovlasnistvo