Prijava

Imao sam tu fazu negde u ranim dvadesetim, mnoštvo nekih drugara i drugarica se pojavilo, doduše tad sam imao praznu gajbu i živeo sam nekih dve godine pa sam znao da napravim atmosferu a i sve sam im dopuštao da rade, duvalo se, pilo, spavalo, jednom u rok baru pokupim i nekog bajkera iz Vranja fazon, pijan se slomio sa motora na autoputu i tu se isključi kod nas jedva se dovukao, 200 kilometara od kuće, ne znam kako ništa nije slomio, odvedem čoveka da prespava kod mene

Išao sam i ja kod njih, išli smo tako na svirke neke, koncerte, Gitarijadu, međutim posle se to sve nekako rasturilo i svako otišao na svoju stranu, više manje, ali tad se lupalo po dvolitarki pa je bilo i zajedničke perspektive neke da kažem, lep period ali završio se

Nikad se nisam družio sa onima što dođu na prepad među drugare stoje iznad glave i gledaju nas kao na nižu rasu, vrlo neprijatni i izveštačeni ljudi znate ih svi, to su oni što povuku dim od cigare kao da je džoint i strahuju

Ako nemaš burazera sa kojim si nerazdvojan od vrtića i sa kojim si prošao sve ono redno što ide, jedan odnos bez sujete egoizma sranja ičega, kad se kaže idemo 150 km odavde da popijemo kafu, isto tako kad treba da se pocepaju drva ukrade nešto naplati

Idemo

Onda si uskraćen za pola života bukvalno

Pare zavisi, dve porcije ćevapa i litar litar su ti soma i po dinara maks, zavisi šta preferiraš, ne mogu ja da pričam iz perspektive nekog ko je svaki dan na poslovnim ručkovima nekim i registracija za auto mu 120 hiljada

Jbg

Ja sam sa time srećan i zadovoljan

Ne kažem da bi mi smetalo da imam više, ali obzirom da nisam ništa nasledio, da su mi matorci obični šljakeri i da od srednje škole imam samo zanat, dobro je i ovo ništa što sam postigao hahaha

Ne mogu da verujem ali prilicno se slazem sa Mujom ovde, osim za cifru ali dobro to sam vec rekao da je relativno i zavisi od afiniteta, opet bracni par sa po 100k prihoda moze solidno da zivi po nekim opstim standardima

Pare zavisi, dve porcije ćevapa i litar litar su ti soma i po dinara maks

Gde ovo ima lol? Mozda cevapi od mlevenih pacova i dzumara i litar vina iz tetrapaka i kisela da ispadnu toliko mozda hah

Imam masnu platu jbg al dzabe kad nemam gde da je potrosim, radim ko konj. Zena isto. I zdravlje mi je naruseno. I zeni isto. A mesecno bijemo sramota me da kazem kolko.

Cini mi se, srecniji sam bio kad sam primao onu studentsku stipendijicu od 5k mesecno.

Muż, žena, dete. 150 hiljada je skroz ok.

Da zive u svom stanu.

Ni decu nemam, nista nemam, Boze kako sam nesrecan

Dunje ranke dunje ranke ofucan salamanke

Imam trenutno bolesnu neku sumu na racunu nisam dinar potrosio predepresivan sam. Idem pesaka na poso zena vozi izdrndani pezo, ni kola ne gledam

Koja je to suma? Ajde da pričamo o ciframa meni je to ok
Sta planiras sa parama?

Da kupiš dnevnjak jeli

Ne lazem stvrn, radim drzavno + privatno, plus zena, nemam kola, nemam decu, na poslu sam neprekidno, kad cu i na sta da trosim. Plus ne pusim.

Haha omg zasto niko ne veruje tilmu jbt

Mozda me i zna tilmo je to